Najśmieszniejsza Sytuacja

Status
Zamknięty.

Xardas Mag

New Member
Dołączył
7.10.2005
Posty
5
Malo na tym forum tematow w ktorych mozna pogadac na temat swoich "przezyc" w Gothicu. Wiec nastepny temat (w wyszukiwaniu nic mi sie nie wyswietlilo wiec jakby juz kiedys taki byl to skasujcie) w ktorym bedziecie opisywali sytuacje w G2 ktora najbardziej nas rozsmieszyla.

Mam ich pare:
1. Jak dostalem sie do Górnego Miasta chcialem pokombinowac czy mozna sie dostac do Hagena bez przynaleznosci do gildi (moze jest jakis bug no nie?
wink.gif
. Probowalem uspic straznikow i nic , wiec pomyslalem ze zamienie sie w owce bo przeciez co im tam niewinna owieczka. Po zmienieniu sie wszyscy wyjeli bron z okrzykiem "nie ma tu miejsca dla takich besti" i mnie zabili
laugh.gif
laugh.gif
. A bylem tylko mala owca.

A teraz smieszne sytuacje przy zabawie na kodach:
1. Bawilem sie ze bandyci atakuja miasto i chodzilem po miescie wpisujac kod na bandytow. Bandyci zabijali ludzi wszedzie (oprucz tych niesmiertelnych). Wtedy gdy prawie wszedzie bylo pelno bandytow przeszedlem obok dwoch babek rozmawiajacych ze soba i jedna powiedziala: "przyszlo nam życ w niedobrych czasach". Tekst do sytuacji no nie?
biggrin.gif


2. Spotkalem w GD samotnego orka i wyzucilem przy nim ubranie obywatela, wcielilem sie w tego orka i zalozylem to ubranie. Ork wygladl jakby byl caly polamany. Musicie sprubowac i zobaczyc go!

3. W Jarkendarze (to z NK) polecialem w kanionie na jedna z gor i zgadnijcie co tam bylo! Auto! Pirania Bythes musieli se jaja zrobic. Piaskiem do polowy bylo przysypany garbus
laugh.gif


Teraz wy opiszcie zwoje najsmieszniejsze sytuacje.
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
A ja mialem jeszcze lepszą rzecz wyszedlem w NK przy wejsciu do kopalni bandytow na skały. HEN HEN wysoko i wiecie co zobaczylem: NIE OTEKSTOROWANE PALNSZE !!!!
ohmy.gif
laugh.gif
tongue.gif
CALE ROZOWE. Szyderczy widok
laugh.gif
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Ja mialem fajną sytuację
smile.gif
Gdy weszlem pierwszy raz do górnego miasta to karzda postać chodzila w kółko
biggrin.gif
Jakbyście to zobaczyli to chyba padli byście. Chodzili jak nakręceni. Ale po następnym włączeniu gry juz tak nie bylo. Szkoda bo byl niezly ubaf.
smile.gif
biggrin.gif
:]
 

Lee4

New Member
Dołączył
7.10.2005
Posty
23
Ja plynalem z portu khorinis i pisalo tam cos w stylu uciekaj pirania obgryza twoje kosci oczywiscie plynalem bez kodow plyne dalej a tam jakby sie podnosze i ide po wodzie ide i spadlem na teksture nie zyje


podobaja mi sie teksty: chyba przywale ci w morde,ej no powiedz czy to cos z przody twojej glowy to twarz czy dupa?,i ja zdenerwujemy tilla:Zostaw mnie w spokoju i-diiioto
 

Łowca orków

Member
Dołączył
23.7.2005
Posty
33
Śmieszne sytłacje tak w jedyńce w starym obozie zrobiłem wielką bitwę szkielety vs golemy.Raz wcieliłem się w gomeza zdiołem jego zbroję i załorzyłem na bezimienego.
tongue.gif
Rozłościłem się na tomiast gdy w dwujce w wierzy xsardasa skoczyłem na skrzynie podbiegłem do ściany i spadłemw nicość.
dry.gif

Spodobały mi się teksty typu:
-cholera co to za monstrum
-twój ojciec zbawiał się z owcami
-rusz dupę do roboty albo dostaniesz kopa
 

Dark Knight

New Member
Dołączył
13.10.2005
Posty
20
Według mnie w Gothicu jest wiele fajnych sytuacji jak np: odzywki Bezimiennego w stylu ,, Twój ojciec zabawiał się z owcami ".

No a mi raz przydażyła się taka rzecz: Skakałem sobie beztrosko po placu straży miejskiej i nagle wpadłem w skrzynie i zatopiłem się w niej
smile.gif
I teraz najlepsze bo po chwili wywaliło mnie jak z procy i wylądowałem na drzewie ????
smile.gif
Do tej pory niewiem jak to się stało.
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Niezłe są też teksty na nagrobkach najbardziej spodobały mi sie te przy krypcie Inubisa teraz nie pamiętam dokładnie co tam pisalo bo aktualnie nie gram w gothica ale jak jesteście ciekawi to tam pójdźcie.
smile.gif
biggrin.gif
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
1. ja w GII nalozylem dla ur-shaka szate Xardasa. ale mialem ubaw! ryj rozciagniety, cialo jak galezie! to co Xardas Mag wyzej opisal tyle ze z szata Xardasa. I bylo to wczesniej niz zostalo to opisane.

2. Moim jednym z ulubionych tekstow było pod koniec GII:
Milten: Jak ty to robisz? (to bylo po zabiciu smoka-ozywienca)
Bezimienny: Cholera, sam nie wiem
biggrin.gif


3. Fajna sytuacja w miescie: wchodze do jakiegos domu, na gore do sypialni. i bylo tam dwoch kolesi. i kiedy wszedlem jeden z nich powiedzial "ludzie wciaz o tym gadaja" (czy cos takiego) i wyszedl. wiecie co sobie pomyslalem.chyba sie speszyli.musielibyscie to sami zobaczyc!
laugh.gif
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
1. Zrobiłem coś podobnego tylko że nałożyłem szatę Maga Ognia na Sonię
biggrin.gif


2. Kyle do Bezia: Ile razy mam wam powtarzać w sukinsyny żebyście nie przebiegali przez moją chatę. No i jeszcze ten fragment który napisał Bor@

3. Raz zabiłem kolesia w dzielnicy portowej i wtedy chyba z 10 osób się na mnie rzuciło (w tym kobiety) gdy padłem wszyscy mnie razem dobili (kobiety też
mad.gif
).
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Sposób z zakładaniem ubrań na ludzi jest fajny... Nieźle wygląda Bezio w ubraniu obywatelki
biggrin.gif
Tylko nie wiem skąd mu się cycki biorą
tongue.gif
Fajną też miałem sytuację w G1, kiedy szedłem do NO i przechodziłem prez ten mostek nad wąwozem i zobaczyłem grupkę ścierwojadów po drugiej stronie. Strzeliłem do jednego z łuku, a wszystkie się na mnie rzuciły i nie zauważyły wąwozu
sad.gif
Ale przynajmniej nie musiałem na nie strzał zużywać ...
 

Boss Nass

New Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
19
Ja także miałem kilka śmiesznych sytuacji w Gothicu. Na przykład skaczę sobie po mieście Khorinis, wskakuję pod szubienicę, wpadam w ziemię i ląduję w kanałach
laugh.gif
! Później musiałem wczytywać, bo nie miałem klucza, a kodów nie chciałem używać. Albo: idę w Starym Obozie do Dextera, patrzę, a on stoi wtopiony w ławkę i drga, a gdy się ruszyłem zaczął kecić się w kółko w tej ławce
smile.gif
.

Najfajniejsze teksty są w Świątyni Śniącego, kiedy jeden z umarłych szamanów mówi: OBCY?! W domu Pana?! Bądź przklęty! a Bezimienny na to: Sam bądź przeklęty, pajacu!
laugh.gif


Albo przy ostatnim szamanie: Odejdź stąd! Mój Pan nie może się zbudzić. na to Bezimienny: Nie ma lekko! Budzimy Śpiocha!
biggrin.gif
 

GORN15

Member
Dołączył
13.10.2005
Posty
153
Jestem za Wojownikiem Beliara super są opisy na grobach nie wiem ale za każdym razem jak instaluje NK to mam inne raz miałem super
-Eee Palli te stare babki mnie gonią
albo
-Tu leży Krasnal z kosmosu ee kto to napisał hahaha(dosłownie tak było naopisane) jeszcze super było jak Bezu w Starym Obozie gadał do kharima przyszedłeś tu tylko po to żeby pozałować Gomeza w dupe.
tongue.gif
biggrin.gif
laugh.gif
ohmy.gif
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Ja mielem ostatnio nowa ciekawa sytuacje. Otóż bylem w DI i mimo ze sie specjalizowalem w br.j to zachcialo mi sie wyuczyc br.dwu. do 60% bo mialem na tyle sily zeby topór berserkera uniesc. A ze brakowalo mi nie wiele do lvl i nie bylo z kim walczyc postanowilem zaatakowac swoich kompanów. Z latwoscia zlojiłem Diega, to ten lezy na ziemi a tu nagle Milten robi do niego podjazd i go dobija!!!!!
Tak bylo z kazdym kogo pobilem, zawsze ktos dobijał(pobitych) zamiast atakowac mnie. Hehehe tarzalem sie ze smiechu
tongue.gif
biggrin.gif
laugh.gif
 

dj-GRUBY!!

Member
Dołączył
10.10.2005
Posty
37
dla mnie śmieszne było jak wcieliłem sie we smoka ,wiecie jak to wyglondało gdy 5metrowy smok gada se z diegiem
 

piena

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
85
ja zalozylem na orka zbroje palladyna i mialem ubaw jak wszczyscy tutaj
 

Lares 2

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
45
Ja się zgadzam z tym, że w Gothicu są takie smieszne odzywki... Ale są z nich pyskacze
laugh.gif
Ten ale ja mailem jeszcze w 1 pare takich sytuacji co se skakalem a on mi gdzie tak straszie wysoko skacze i potem spada i nic mu sie nie dzieje
rolleyes.gif
 

Diego_1

New Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
9
QUOTE (Laska @ 14-10-2005, 13:38) Sposób z zakładaniem ubrań na ludzi jest fajny... Nieźle wygląda Bezio w ubraniu obywatelki
biggrin.gif
Tylko nie wiem skąd mu się cycki biorą
tongue.gif
Fajną też miałem sytuację w G1, kiedy szedłem do NO i przechodziłem prez ten mostek nad wąwozem i zobaczyłem grupkę ścierwojadów po drugiej stronie. Strzeliłem do jednego z łuku, a wszystkie się na mnie rzuciły i nie zauważyły wąwozu
sad.gif
Ale przynajmniej nie musiałem na nie strzał zużywać ...
Ja w gothicu robiłem skok badżi a zawsze się zabijałem
 

Diego_1

New Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
9
QUOTE (piena @ 16-10-2005, 21:20) heja club 10% doładowania więcej
Kiedyś w gothicu wyłaże z górniczej doliny i widze gostka przy bramie myślałem że to xsardas a to był poszukiwacz jak zabiłem go odrazu wyłączyłem gre bo się przestraszyłem
 

Diego_1

New Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
9
Diega nie można zabić jest nieśmiertelny. Miałem lepszą sytłacje wyzwałem se kodami siłę i nieskończone zycie i nawalałem się z trollem na pięści falnie było hahaha
 

<KRUK>

Member
Dołączył
25.9.2005
Posty
139
Ja mialem w G1 taka jedna przygode, choc moze to bardziej zalosne niz smieszne , no to mnie pobił wrzód.Bo spadlem z tamtego muru i rzucił sie na mnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom