Najśmieszniejsza Sytuacja

Status
Zamknięty.

Boss Nass

New Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
19
Pamiętam jak kiedyś gonię Pedra i przebiegając koło Grtimbolda (gość od zębaczy) zauważyłem, że coś jest nie tak. Wróciłem do Grimbolda i okazało się... że jego twarz ma tekstury szarej skały!!!
laugh.gif
Niezły miałem ubaw! Potem wyłączyłem grę, a jak wczytałem to Grimbold był już normalny. Śmieszne są te bugi niektóre...
biggrin.gif
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Najśmieszniejszą sytuacją jak zdarzyła mi się w Gothicu 2 było znalezieni zwłok Diego, Miltena i Gorna za palisadą orków. A było to mniej więcej tak.
Z nudów zarzuciłem kody i ruszyłem w świat i pomyślałem sobie "ciekawe co jest za tą palisadą" no i dzięki specjalnemu kodowi znalazłem się za palisadą ,a tam w jednej z jaskiń znalazłem te ciała. Oczywiście cała trójka znajdowała się w Khorinis cała i zdrowa.
Druga sytuacja zdażyła się gdy opuszczałem Koszary w Khorinis i dla skrócenia sobie drogi postanowiłem skoczyć sobie ze schodków prowadzących ku południowej bramie. I wiecie co się stało jakimś dziwnym trafem spadłem do podziemi miasta gdzie swoją siedzibę miała gildia złodzieji. Po prostu przeniknąłem przez podłoże.
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom