Nabór Na Redaktorów

Status
Zamknięty.

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Znasz Serię Gothic jak własną kieszeń? Chciałbyś podzielić się swoją wiedzą z tysiącami czytelników, którzy odwiedzają naszą stronę główną, a jednocześnie zobaczyć na niej swój nick jako autora artykułu?
Dostajesz taką możliwość dołączając do Redakcji Gothic Up. Szukamy ludzi, którzy potrafią przelać swą wiedzę na temat Sagi Gothic na papier oraz dla których poprawne pisanie w języku polskim nie jest nowością.
Wymagamy od Ciebie kreatywności oraz rzetelnie wykonanej pracy. Jeżeli interesuje Cię zostanie Redaktorem największego serwisu o serii gier Gothic, zgłoś się w tym temacie.

Gwarantujemy miłą atmosferę oraz setki czytań twych artykułów w ciągu miesiąca.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Zgłaszam swoją kandydaturę na redaktora G up. Z wielką chęcią podzielę się swą wiedzą i coś skrobnę. Od dawna chciałem pełnić jakąś odpowiedzialną funkcję na tym portalu, być może okaże się że właśnie pisane jest mi być redaktorem. Jestem tu już jakiś czas i ostatnio niemal nic nie robię, chciałbym to zmienić i mam nadzieję że się uda. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Pozdrawiam.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Także zgłaszam się na redaktora. Na Gup siedzę już trochę czasu, sagę gothic znam dobrze. Byłem już redaktorem na innej stronie, mam kilka artykułów w zanadrzu i coś mogę zawsze napisać.
Pozdrawiam.
 
E

Electric_Dragon

Guest
CYTAT
Coś mogę zawsze napisać.


Z takim nastawieniem to do Tawerny. Jeszcze decyzje nie ma w Twojej sprawie

EB przyjęty.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
CYTAT
Znasz Serię Gothic jak własną kieszeń?

Lepiej niż własną kieszeń.Nie znam mojej kieszeni :p.
CYTAT
Chciałbyś podzielić się swoją wiedzą z tysiącami czytelników, którzy odwiedzają naszą stronę główną, a jednocześnie zobaczyć na niej swój nick jako autora artykułu?

Kto by nie chciał?
CYTAT
Szukamy ludzi, którzy potrafią przelać swą wiedzę na temat Sagi Gothic na papier oraz dla których poprawne pisanie w języku polskim nie jest nowością.

Nikt się nie skarżył na moją polszczyznę.To wszystko co napisałem znaczy, że się zgłaszam.
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
Pisać, pisać i pisać artykuły. Wejdz na strone główną i ten pasek po lewej z np "Recenzje", "Kody" itp. kto zapisał ? ;]. Odpowiedz jest tylko jedna :)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Zgłaszam swoją kandydaturę na redaktora Gothic Up, trochę już tu siedzę i bardzo dobrze znam świat gothic.
Zawsze chciałem robić coś ważnego na forum i teraz właśnie nasuwa się okazja. Na forum jestem dosyć często,
a teraz będę jeszcze częściej więc spokojnie znajde czas żeby coś napisać. A jeżeli chodzi o pisanie to jest jak widać
błędów robię mało, a jak sie postaram to wogóle.
Pozdro RoMek
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
El Bastarso - przyjęty.
Arven - napisz do mnie na gg. Zobaczymy co tam masz w "zanadrzu".
Shawn - musisz jeszcze nad sobą popracować, by dostąpić zaszyty bycia redaktorem :).
RoMeK - Ty już byłbyś bliżej zostania redaktorem, od pana wyżej, jednak już mamy komplet" :).

Wszystkim dziękuje za zgłoszenia. Przyjętym gratuluje możliwości dołożenia swej cegiełki w ciągła modernizację G Upa.
Bycie redaktorem to przede wszystkim praca. I o tym musicie pamiętać, przyjęci, jak i nieprzyjęci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom