Myrtana I Co Dalej?

Status
Zamknięty.

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Gdzie waszym zdaniem powinno się pójść po przejściu Myrtany na Varant czy Nordmar i dlaczego?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Powinno się iść przed siebie.

Albo do Varantu po kase, zbroje i sławe lub do Nordmaru by znaleźć Xardasa. Mi to obojętnie i chodziłem Varant -> Nordmar -> Myrtana
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Powinno się iść wpierw do Nordmaru i Xardasa, aby następnie po przyjęciu od niego misji wybrać się po artefakty Adanosa na pustynię, no i oczywiście potem złożyć wizytę u Zubena.
Jednak przy porównaniu Varantu i Nordmaru, zdecydowanie wolę pustynie ;)
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Doradzam Varant bo tam jest zdecydowanie łatwiej na tym etapie gry. Nabijesz level, rozwiniesz Beziego i wtedy możesz iść do Nordmaru. Tam jest dość ciężko i ze słabą postacią nie ma się co pchać. No chyba, że lubisz się męczyć i stresować.
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
No i jeśli zdobywasz itemki otwierając skrzynie, to lepiej wybrac Varrant, bo kolejne skrzynie po Myrthanie znajdziesz właśnie tam. Dopiero na końcu otwiera się te z Nordmaru. :rolleyes:

Biafra wychodząc z Myrthany można miec 40+ lvl i to porządnie, więc raczej o słabej postaci mówic nie można. :p
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Zgoda Binek, ale jak jeszcze podpakujesz w Varancie, to w Nordmarze zamiatasz aż miło. Tam to się przydaje, bo czasem bywało tak, że walcząc z nosorożcami, nie wiadomo skąd zjawiały się gobliny, do tego zwalała się wataha wilków i żeby nie było zbyt różowo dołączył do tej rozpierduch Troll, bo w ferworze walki przemieściliśmy się zbyt blisko jego rewiru... Raz tak miałem, to nie wiedziałem gdzie się obrócić, a i uciekać nie było łatwo...
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Jak kto woli jak kto chce nie musisz iśc najpierw do Nordmaru.Możesz wybrac się na pustynie(i tak jest lepiej) niezależnie od tego gdzie pójdziesz i tak będzie ciężko lecz lepiej jest iść do Varrantu ponieważ jest troche łatwiej niż w Nordmarze tutaj nabijesz pare leveli zdobędziesz lepsze zbroje i broń a w Nordmarze jest bardzo bardzo trudno choc po pokonaniu stada nosorożców dostajesz dużo exp.
Pozdro Szczur
 

igor1988bb

Member
Dołączył
2.10.2010
Posty
127
Ja też uważam że pójście do Varantu za najlepszym wyjściem, można tam dobić expa, nauczyć się walki dwoma broniami, zdobyć złoto broń itd.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Temat w zasadzie wyczerpany. Od dłuższego czasu nikt tu nie zagląda, co zdaje się potwierdzać diagnozę. Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom