Morrowind

Status
Zamknięty.

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
ja sobie sciągnołem Morowinda z neta (Emule) i jestem rozczarowany GOTHIC jest 100x lepszy i nawet niewiem jak w to sie gra a tryb rozmów jest też bez sensu
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE i nawet niewiem jak w to sie gra a tryb rozmów jest też bez sensu

I ty oceniasz Morrowinda skoro nawet nie wiesz co to jest? Człowieku, wylazłes chociaż ze Seyda Neen? Sam start jest trochę wpieniający, ale jak już dostajemy tą swobodę to zaczyna się prawdziwa zabawa. Jako 1 zrobiłem sobie Mnicha, i gra mi się wspaniale. Ta gra jest warta poświęcenia kilku nocek, jak nie lepiej.... No ale o gustach dyskutować nie będę...
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
i nawet niewiem jak w to sie gra a tryb rozmów jest też bez sensu

I ty oceniasz Morrowinda skoro nawet nie wiesz co to jest? Człowieku, wylazłes chociaż ze Seyda Neen? Sam start jest trochę wpieniający, ale jak już dostajemy tą swobodę to zaczyna się prawdziwa zabawa.

Facet (mówię do cytowanego przez Arcane'a), aby móc skrytykować tę grę, trzeba się znać na RPGach. Nie powiem, że Steven King pisze złe książki, jeśli "ja nawet wstępu nie doczytałem do końca, a w ogóle to horrory są gupie". O nie- ja bym najpierw przeczytał parę jego książek, poprzedzając je oczywiście masą innych powieści grozy. Ale przecież ja się nie znam...
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
:p LUBIE MORROWINDA !!!

LUBIE MORROWINDA ALE NAJBARDZIEJ GOTHICA !!!! JUŻ PRZESZŁEM MORROWINDA I SIĘ Z WAMI ZGADZAM
tongue.gif
:twisted:
8) MORROWIND JEST OK
laugh.gif
WOLE GOTHICA
:twisted: GOTHIC JEST THE BEST !!
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Powiem tak gra jest baaaaaaardzo długa i nuuuuuuudniejsza od gothica lae jeśli masz bardzo durzo czasu to kupuj bo jest bardzo rozbudowana (chyba aż za bardzo)
 

Bender

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
64
:arrow: Morrowind ma trochę inny klimat, racje miał ten kto napisał, że na początku łatwo się zagubić w tej grze
:arrow: świat jest olbrzymi...dla mnie to aż za duży. Za dużo łażenia
:arrow: grafika momentami jest śliczna.....a potem widzisz powtarzalność i pustke - zwłaszcza na północy i wschodzie.
:arrow: postacie nie mają życia! - stoją zawsze w tym samym miejscu i czekają na Ciebie. Wszystko trochę sztuczne jest.
:arrow: nie chciało mi się grać w to jeszcze raz po przejściu
 

szary_wilk

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
17
Fajna gra Morrowind świat dużo większy niż w Gothicu ale klikmat nie ten można sobie kupić ja sam sobie w niego od czasu do czasu zagram ale jak powtażam to nie ten klimat. Fajne jest to że dana umiejętność zwiększa się z częstotliwością jej używania tak więc skacze sobie w miejscu i zyskuje akrobatyke dzieki którj moge się dostać w miejsca niedostępne polecam zamiast chdzenia po świcie skakać
smile.gif
Ale gre kupić warto
 

Izuel

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
22
Spoko gra całkiem inna niż gothic i nie zgadzam się z tymi którzy porównują gothica do morrowinda. Tak dla odmiany można zagrać w tą grę. Niedość że świat olbrzymi to na dodatek fabuła niczego sobie.
 

garret_2006

New Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
17
warto kupic ponieważ możesz przyłaczy się do każdej gildi, nie musisz wykonywac misji związanych z fabułą gry, NPC dośc nieżle myślą najgorszy bład grze to to że jest słabo zaludniony przez potworyy jak podróżujemy to można czasami się zanudzic[/code]
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Gra jest świetna extra fabuła dobrze się gra! Grafa tez dobra no i ten świat olbrzymi! przecierz gra jest super.
Jest inna niż gothic ale jest spox!! Fajnie się gra!
 

aksel

Debile
Dołączył
10.2.2005
Posty
67
Nie grałem w Morowida 3, czy jak to tam leci, ale mój brachol grał i mi mówił, że jest 100 razy lepsza od 2, a ja uważam, że 2 jest extra...
biggrin.gif
 
E

eMzi

Guest
Morrowind wymiata bo ma ogromną ilość modów. Dzięki temu gra jest ciagle żywa.
http://www.elderscrolls.phx.pl/wiesci.html - na tej stronce jest ok. 500-600 doskonałych modów. Poza tym autorzy tworzą zespół Adamantium Titans zajmujący się tworzeniem modów. Polecam!
 

Mattias

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
159
Ja osobiście mam orginała Elder Scrol 3 Morrowind i z dwoma dodatkami i nie żałuje że go mam bo ta gra jest warta tego i tych pieniędzy zresztą tweraz bardzo trudno dostać ostatni dodatek Morrowinda " Przepowiednia " Osobiście Gothic i Morrowind to dwie najlepsze gry jakie kupiłem
smile.gif
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Jedna z lepszych gier jakich gralem
smile.gif
)
Mam do niej taki szacunek jak do gothica...
Przeszledelm ja 2 razy
biggrin.gif
(Redgard i Wysoki elf) moim zdaniem na bank jest warta kupienia (chyba nawet z dwoma dodatkami odrazu
smile.gif
)

Szkoda ze nie mam dodatkow
sad.gif
 

Escalus

New Member
Dołączył
28.2.2005
Posty
12
Moim zdaniem nie radził bym kupować tej gry !! w przeciwieństwie do gothica ta gra ma nędzną fabułe i bezsensowe misje !!!! Lepiej zaufać innym grą RPG !!!! Nie marnuj pieniędzy !!!
 
A

Anonymous

Guest
Hmm... Morrowind jest bardzo dobrą grą... Co prawda w Gothica nie grałem nigdy to uważam że Morrowind spokojnie może zasłużyć na miano lepszej gry od G (proszę tego nie komentować
tongue.gif
)
P.S jeśli macie problemy z morrowindem lub szukacie modów zapraszam na OFICJALNĄ i chyba najlepszą stronę o TES w Polsce czyli - Mroczne Tajemnice Vvardenfell. MTV znajdziecie pod adresami:
http://www.morrowind.pl
http://www.elderscrolls.pl
http://elderscrolls.cdprojekt.com
http://www.morrowind.pl/forum/ - cudne, oficjalne chętne do pomocy forum ;p

@dudekkss - zastanawiam się czy masz powiązania z tą osobą co myśle...
 

Don Tomek

New Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
21
Moim zdaniem morrowind to porażka miałem 2 albo 3 level i rozwalałem każdego w koncu rozwaliłem wszystkich z gidii wojowników i nie dało się już grać (wszystko bez kodów)
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Z 3 lv rozwaliłeś wszystkich bez kodó i do tego gildie wojów ??
biggrin.gif
, weź człowieku, musiałeś się chyba za długo kąpać z morsami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom