Morrowind

Status
Zamknięty.

Shaki

Member
Dołączył
17.3.2005
Posty
50
kolo się przechwala pewnie nigdy nawet nie gral
ja powiem tak:gralem i w gothica i w morrowinda i uważam ze bezsensowne jest porównywać obie gry ,bo obie maja swoje wady i zalety .

morrowind jest rozległy sa rasy do wyboru system nauki jest fenomenalny jaest więcej qestow i tajemnic do odkrycia itp

a co do gothica to nie umiem wymienic zalet ale jest on tak wciągający ze że .....................

te obie gry są grami na ktoe wydalbym wszystkie pieniądze ,i są najlepszymi w jakie grałem !

ale musze powiedzieć że mi osobiscie morrowind podobal się bardziej od gothica,pewnie dlatego ze w morra grałem jakieś 6 lat i przeszedlem go parę razy,a w gothica gram najwyżej od 2lat

(a tak na marginesie to wydaje mi się że osobom którę najpierw grały w gothica trudniej przyzwyczaić sie do morrowinda ,ale tym ktorzy najpierw grali w morrowinda do gothica przyzwyczaic się jest łatwo
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Jeszcze nie wiem tak naprawde, czy Morrowind mi sie podoba, musze jeszcze troche sie z nim bardziej zapoznać, ale mam w związku z nim pytanie. Czy ja, jako ktoś, kto nigdy w Morrowinda jie grał, mogę zakupić tą grę od razu z dodatkami, czy rozwalą mnie poziomem trudności? Czy jest tak, jak w NK, że po zainstalowaniu dodatku trzeba grac od początku, czy nie?
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Gra nie jest zła lecz fabuła mi się troche nie podoba !! Graficznie gra jest w normie do przyjęcia i co moge dodać ważnego ma dosyć duże wymagania !!! Fajne tekstury,dźwięki oraz np. warunki zmienne !!
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Założyłem ten temat na początku stycznia i nareszcie mam Morrowind'a i powiem szczeże że zrobił na mnie dużo większe wrażenie podczas pierwszego włączenia niż G1 , ale później G1 tak mi się spodobał że nie oderwałem się od niego przez dwa tygodnie , a jak będzie z Morrowind'em to już czas pokaże.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Pograłem w Morrowinda jakieœ 10 minut i już dalej nie mogłem.
- First Person jako default
- Brak głosu głównego bohatera
- Taka sobie grafika
- Niewymiarowe budynki
- Mroczne elfy i inne rasy wyglšdajš jak mutanty
- Mało przejżyste statystyki
Mnie to odrazu odrzuca
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Rzecz gustu. Mi się Morrowind bardzo podoba. Grafika stoi na wyższym poziomie niż Gothic, a w niecie są mody które jeszcze bardziej poprawiają grafikę.
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
W Morrowinda zagrać warto. Ja przeszłem go 2 razy. Gothica i Morrowinda NIE DA SIĘ PORÓWNAĆ! Te gry to dwa światy. Dzieli je wiale, a łączy niewiele. Ale zagrać warto.
 

Nemezis

New Member
Dołączył
1.5.2005
Posty
22
Wyżucisz pieniądze w błoto i tyle grafika trochę badziewię
unsure.gif
Ale zato duży świat
biggrin.gif
Awięc sam zdecyduj ale lepiej daj sobie spokój
laugh.gif
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
To twoja decyzja, ale moim zdaniem grę wrto kupić, jest na takie chwile, gdy zatniesz się w gothicu i nie wiesz co masz robić to grasz dla rozluźnmienia w Morrowinda.
 

Lord Maniek

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
177
jak ktoś ma dużo czasu to może pograć bo ta gra wydaje sie nie mieć końca ,mnie wkurzało to że przesadnie dużo trzeba czytać.
 

Sion

Member
Dołączył
2.5.2005
Posty
33
Uważam że Morrowind to gra godna poświęcenia jej czsu. Fabuła jest spoko. Najbardziej z całej gry polubiłem Czerwoną Górę. Morrowind nie dorównuje Gothicowi, ale polecam. A to że grafa nie za dobra to szczegół. Dla zabicia czasu gra doskonałe pozatym jest tem kilka opcji nie możliwych w Gothicu. Można urządzić swoje gniazdko bo wiadomo że w Morrowindzie przedmioty można wyrzycać w miejsce które wskażemy kursorem.
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
QUOTE (Nemezis @ 01-05-2005, 18:22) Wyżucisz pieniądze w błoto i tyle grafika trochę badziewię
unsure.gif
Ale zato duży świat
biggrin.gif
Awięc sam zdecyduj ale lepiej daj sobie spokój
laugh.gif

O lol. Pieniądze w błoto? Na Morrowinda wraz z 2 dodatkami wydałem 100 zł i nie żałuję nawet teraz, gdy go już oklepałem. Ba... mam zamiar go przejść jeszcze raz, kiedy go w końcu odzyskam... świat jest wielki, ale fabuła także niezła, silnik perfecjny, a świat z rozmachem. Po prostu często chce się nawet tam... żyć...
 

Isar

New Member
Dołączył
7.5.2005
Posty
4
fuuuu Morrowind ma tylko fajną grafe i to wszystko. Rozmowy są gówniane sam "suchy text", a walka jest drętwa... i wogóle jest cholernie nudna. Grałem trochę w tego Morrowinda, zdecydowanie moge powiedzieć że to najgorsza gra w jaką grałem.....
mad.gif
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
QUOTE Morrowind ma tylko fajną grafe i to wszystko


QUOTE Grafika stoi na wyższym poziomie niż Gothic

Ludzię grafika w tej grze jest owiele gorasza niż w Gothicu. W szczegulności jeśli cgodzi o modele postaci.
mad.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom