Mororowery, Skutery, Czopery, Ścigacze

Status
Zamknięty.

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Czy jeździcie na jakiś jednośladach?? Ja osobiscie mam 1 skuter o nazwie SpeedFight 2 (na allegro spobie pooglądajcie lub powiedzcie to dam fote) i bardzo lubie powiedzmy uprawiać ten sport. Czekam na wasze posty, mówicie na czym jeździcie i co o tym myślicie
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
Jajak każdy normalnie rozwijający się człowiek jeżdżę na rowerze hmm tyle że to nie wygląda iż do sklepu i spowrotem ;p Poprostu jeżdzę dziennie jakieś 20 km ;] Mam zamiar sobie kupić skuter jeśli będę miał odpowiednią sumkę hmm ile kosztuje taki średni skuter?
Z poważaniem
Adonix
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Ja najczęściej jeżdżę na rowerze, chociarz w zeszłym roku sąsiad mi dał starego Komara, bo zawalał mu miejsce w stodole... Zrobiliśmy z bratem remont i dało się z 2 tygodnie pojeździć
smile.gif
Teraz to tylko czasem z kumplem na ogarze pojeżdże... A jeśli chodzi o ceny skuterów, to za 2-3 tysiące już coś pożądnego się kupi (nówki ok. 7-8 tys.).
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja powiem, że jeżdze na rowerku
tongue.gif
Ale to już też coraz mniej. Chcę sobie kupić jakiś skuterek ale skąd ja wytrzepie 5000? Mój kumpel ma skutr i mnie wozi wszedzie gdzie msumy jechac więc narazie nienazekam. Moim mażeniem tez jets kupić sobie jakiś ścigacz o tak ale będe wymiatał rozpędze się do 250 i walne w jakis samochód i przelece 10 metrów to bedzie coś
tongue.gif
<-this is joke
happy.gif
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
no ja na allegro widziałem skutery za 4 tysiące i były dość dobre na moje oko a mój kupiłem w zasadzie starsi mi kupili za 8 tysiaków.

Oto fota:

Tylko że mój jest cały niebieski
 

Topór

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
193
Ja z rowerkiem jestem w bardzo bliskiej zażyłości, gdyż codziennie w roku szkolnym zadylałem 2 kilosy do szkoły(mieszkam w mieście a rejon miałem na wieś),ale myślelismy z rodzicami o jakimś fajnym skuterze.Wie ktoś,za ile można kupić takiego przyzwoitego?

Kurde, bo zaraz Ci ostrzeżenie zafunduje... !!! - ozi

Sorka,sorka,sorka....śpieszyłem sie i nie zauważyłem... i jeszcze raz sorry
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
QUOTE (Paladyn Topór Wielki @ 11-07-2005, 09:41) Ja z rowerkiem jestem w bardzo bliskiej zażyłości, gdyż codziennie w roku szkolnym zadylałem 2 kilosy do szkoły(mieszkam w mieście a rejon miałem na wieś),ale myślelismy z rodzicami o jakimś fajnym skuterze.Wie ktoś,za ile można kupić takiego przyzwoitego?
no przecież napisałem w powyższym poście że na allegro są dość dobre za 4 tysiaki a nówki są za 8
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Ja tesh narazie jestem skazany na rower. Ale co tam za dwa latka zdam prawko i będę jakimś fajnym samochodem jeździł (mam nadzieje, że starsi mi kupią
tongue.gif
). A co do jeżdżenia na motrowerach i tym podobnych to jeździłem dawniej na takich złomach jak : motorynka, komar, romet, ogar. Kumple dali się przejechać to jeździłem. Jeśli chodzi o coś lepszego to dwa razy kumpel dał mi się przejechać swoim skuterem i raz jechałem jeszcze simsonem. Na skuter mnie narazie nie stać i wolę poczekać, aż przyjdzie pora na prawdziwą jazdę...
 

Lee997

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
78
Ja w tej chwili posiadam MZ-ete ale moge jezdzic tylko po lesie bo jeszcze nie mam prawka na motor. Za to brat czasami mnie przewozi na Suzuki Intruder- na nim tez sobie jeszcze nie pojezdze
sad.gif
.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
ja nie mam motorka
tongue.gif
ani wlasnego roweru (swoj rozwalilem) ale porzyczam od brata wypasiony rower...

a wlasnie po czym poznac choppera (oprucz dlugiej kierownicy) ?? albo Enduro ??
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Choppera najłatwiej rozpoznać po pozycji kierowcy. Tylko na chopperze można siedzieć jak na kanapie
smile.gif
Na innych rodzajach motocykli albo się leży na baku, albo siedzi się prosto. Natomiast Enduro to motocykle, które są przystosowane do jazdy terenowej (mają dość długi skok amortyzatorów). Ja najbardziej osobiście lubię naked bike`i. To jest coś w rodzaju ścigacza pozbawionego owiewek. (koniec lekcji
smile.gif
)
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
Mnie jakos do motorow nie ciagnie.

Wole sobie jezdzic na rowerze, teraz wstaje codziennie o 7 i jade tak przynajmniej z 20km, bo rower mam nowy
biggrin.gif
i tak sobie jezdze i jezdze i sie ciesze
laugh.gif


To szkoły tez mam zamiar jezdzic na rowerku, (jak pojde do liceum).
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Ja mam takie dziwne coś co sie naztwa TGB i jest skuterem. Kupiłam go zaraz po powrocie do Polski i to straszny złom. Jeżdże tym do sklepu i do Kościoła. Ciągle mu się napęd wali ale za to jest bardzo szybki. Ale teraz odstawię go na bok (brat se go przejmie) bo zdałam prawko i rodzice kupują mi fure! Za to mój kochany brat
dry.gif
ma takiego zdezelowanego melacza co po lasach nim jeździ i co najdziwniejszce to jest SZYBKIE. Wyglada to jak czerwona konserwa na kółkach ale potrafi jeżdzić po takich wertepch, że terenówka ma problem a to coś nie. Mają przerobione zawieszenie (jest podwyższone) a do silnika dodali filter stożkowy czy coś takiego. Ale ten melacz chodzi jak burza. I strasznie ryczy, jak traktor.
 

Miozio

New Member
Dołączył
14.7.2005
Posty
20
Ja tam jade rowerem tam gdzie ze 50M od domu czyli jade do kosciola do pasażu super-marketu i do kolegow do c@fejki internetowej z kumplami nawet jade na cmentarz
tongue.gif
i tak dalej i tak dalej
smile.gif
 

Asasyn

New Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
15
ja mam rower merida kalahari 580sx disc jeżdze na nim codziennie tak gdzieś 5 kilosów , a czasami z kumplem na jego komarku
smile.gif
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
mam skuterek simsona troche stary ale ciągle jary. Bardzo lubie na nim jeżdzić chociaż nie wiem jak długo jeszcze wytrzyma. Ale mało pali a to jest jego plus
laugh.gif
 

r3flexXx

New Member
Dołączył
23.7.2005
Posty
29
Ja uważam że skutery są dla szpanerów(a może się myle) bo jak widze w mieście to wszyscy jadą 20 km/h a to przesada. Za 1 mech będe miał jakiegoś simsona i będe nim sie uczył różnych rzeczy, to jest dla mnie najlepszy motorower może te byś Romet ogar też bardzo fajny ale go nie chce bo się często psuje
sad.gif
.
 
Dołączył
27.7.2005
Posty
76
Ja lubię Motorowery,ale rodzice powiedzieli mi że kupią mi jakiś skuter jak zdam na kartę motorowerową (teraz idę do gimnazjum,a w naszym gimnazjum można zdawać na kartę motorowerową) i będę mieć minimum średnią 4.00,w 6 klasie miałem 2,90,bo mi się nie chciało uczyć.
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
QUOTE (r3flexXx @ 25-07-2005, 19:57) Ja uważam że skutery są dla szpanerów(a może się myle) bo jak widze w mieście to wszyscy jadą 20 km/h a to przesada. Za 1 mech będe miał jakiegoś simsona i będe nim sie uczył różnych rzeczy, to jest dla mnie najlepszy motorower może te byś Romet ogar też bardzo fajny ale go nie chce bo się często psuje
sad.gif
.
Co wszyscy 20 jadą to jakieś bolki ja tam wszystkich omijam i cisne na maxa w mieście czyli z 80 i mnie wali policja bo mój starszy jest policjantem
biggrin.gif
. Wiesz jaka to przyjemnośc jeździć skuterem ja wymiękam.
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
ja mam motorynkę Rometa z którą wiele już przeżyłem. Mimo moich usilnych prób (między innymi wpadanie do stawu) to dziadostwo jeszcze działa
dry.gif
. Obecnie chce naciągnąć rodziców na jakiś porządny skuter albo na kłada, tylko że pewnie kupią mi skuter bo "kład to duża niebezpieczna maszyna" . Do szkoły jeżdże rowerem jakimś wypasionym (mój kuzyn go składał, a on jak składa rower to taki wypas że to koniec ), na tym rowerze dałem już kiedyś na czołówkę z jakimś kolesiem i tamten miał połamane widełki a mój rower tylko kilka rys.



POZDRO ALL
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom