Moja Galeria

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Oto moje graficzki. Właściwie nie zajmuje się tym jakoś często, nie robie regularnie prac, przez co bardzo wolno się uczę i moje prace są raczej na niskim poziomie. Wszystkie koncentrują się na robieniu avatarów i sygnaturek.

Szczere oceny mile widziane. Negatywów się nie boje. Nie każdy ma talent. :) Pogrupowane od najstarszych do najnowszych.

52255948cf0.jpg

sygnaturka1vy3.jpg

Tu tylko zmiana kolorów i małych rzeczy.
43837160pp8.jpg

sygnaturka2zj4.jpg

sygnaturka3yf7.jpg

62477054jc7.jpg

sygnaturka4gh8.jpg


Najnowsze:
47015447oo0.jpg

sygnaturkaag6.jpg
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Fajne

1.W 1-szym dużo chyba nie zrobiłeś... 5/10
2. Ładnie wygląda ale trochę ten zielony napis nie pasuje 8/10
3. Dużo nie zrobiłeś... Lekka zmiana kolorów. Ale wygląda ładnie 7/10
4. Owiele ładniejsze od poprzednich... Tylko ten zielony sztylet :| 8/10
5. Piękne. Tylko znowu ramka nie pasuje kolorystyczne 7/10
6. Ty coś wogule tytaj zrobiłeś ?? 4/10
7. Widać że się starałeś... Dużo się narobiłeś, ale mi się jakoś to nie podoba... 7/10
8. - 9. Najlepsze z całej kolekcji. 10/10
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Spróbuję ocenić:

1. Szczerze mówiąc nie wiem czy sam zrobiłeś tło itp. ale jakoś mi się spodobała. 6/10.
2. Napis tragiczny ;p. Reszta nawet spoko. Ramka w sam raz.. 6/10
3. Ten bardziej mi się podoba od pierwszego. Ta czerwień tu bardzo pasuje. 7/10
4. Tu już dużo lepiej. Widać że włożyłeś w to dużo pracy. Wszystko pięknie pasuje.. 9/10
5. Tu już gorzej.. Trochę nie pasuje od ramki ten ''blask wewnętrzny"..
6. Taki sobie.. 5/10
7. Widać iż ją robiłeś gdy zaczynałeś pracę z Photoshopem (?).. 4/10
8. Najnowsze i najlepsze. Bardzo mi się podoba. 8/10
9. A ta to prawdziwe 'cacko' :p. Piękny napis, wszystko pasuje.. 9/10

Pozdrawiam..
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Prace jak narazie slabe :p:p
Ogolnie rzecz biorac, nie jest az tak zle, ale jest kilka powtarzajacych sie bledow...
Jednym z nich, jest zle umiejscowienie napisu i sam napis... Staraj sie dobierac czcionki i wielkosc napisu... Napis nie moze az tak bardzo zakrywac rendera/postaci tak jak to zrobiles w ostatniej i przed przedostatniej pracy.. :p
Staraj sie takze wtapiac rendery, nawet zwykle zmniejszenie przezroczystosci duzo da... Np w 4 pracy, z tym mieczem... Przyjrzyj sie - miecz tak jakby odstaje, a to ohydnie wyglada.. :p Jak jescze pocwiczysz, to bede Ci piekne prace wychodzic, bo robisz postepy hehe widac to w tych kilku pracach, alr przed Toba duuzo pracy... :p Acha i jeszcze jedno, rob mniejsze pracki... Lepiej sie prezentuja wg mnie ofc :p Np. 400x150 lub 450x200 :p
Pracki 6,7,8 sa fajne.. Maja swoj klimat.. :) Ostatnia sygnaturka - Prototype tez jest fajna, ale troche za malo wyrazna.. :p

Tyle ode mnie, mam nadzieje, ze choc w 1% posluchasz moich rad :p
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
26614754.jpg


sygnaturka1.jpg


To moje najnowsze prace. Co sądzicie?

Pamiętajcie, że bawie się raczej amatorsko. :p

Erhion to mój drugi nick, żeby nie było.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Po pierwsze witam ;)

Dobra do rzeczy.

Avek. Roboty dużo nie było przy nim, bo to chyba wycinek z jakiejś całości jest. Ale mimo tego ten avek jest świetny. Bez ściemy, bardzo mi się podoba. Nie wiem co mam tu ocenić, tu chyba zaszła tylko zmiana kolorów + dodanie ramki, ale jak już mówiłam, jest świetny i nie ważne jak zrobiony. Ważne jak się prezentuje.

Sygnatura. Ładnie wygląda wsadzona do podpisu, bo przy wyśrodkowaniu takie rozmiary świetnie pasują, natomiast jako taka grafika (np. do galerii), to wydaje mi się, że mniejsze rozmiary były by lepsze. Tu także tylko wycięcie, zabawa kolorami, napis i ramka. Powiem szczerze, że takie przerabianie bardzo ładnie wychodzi. Wg mnie trochę za ostre te kolory, chociaż dzięki tej ostrości ja mam takie złudzenie jakby ta głowa wystawała na zewnątrz tej sygnatury. Też macie takie wrażenie? Fajny efekt.

A ogólnie, to dobrze wychodzi Ci praca z grafiką. Mnie się podoba, komuś innemu może i nie, ale nie da się każdemu podporządkować. Próbuj też sam coś tworzyć, robić coś nowego, bo zabawa kolorami kiedyś każdemu się znudzi.
Masz PS'a? Jeśli tak, to popróbuj różnych efektów, improwizuj, tak przeważnie efektownie wychodzą prace.
Ja tak często robię, dodaję jakieś efekty, filtry, których nawet nie znam i wtedy sama, na swoje oko patrzę czy pasuję i już praca lepiej wychodzi i się jakoś prezentuje. Przy takim sposobie, jak zaproponowałam jest jeszcze taki plus, że każda grafika będzie inna. W końcu poznasz wszystkie sztuczki i będziesz swobodnie pracował z programem, tylko próbuj i próbuj.

A i mam pytanie. Jaką czcionką zrobiony jest napis Prototype? Robiłam format dysku, nie mam czcionek, a często tej czcionki używałam. Albo to była jakaś bardzo podobna, chociaż w 80% jest pewna, że to ta.

Tak na marginesie, to ten napis zajebiście mi się podoba. Jest lepszy niż w tej pierwszej sygnaturze, w pierwszym poście. Lepszy efekt rzucanego cienia ;P

Z Bogiem Wam.
 
Do góry Bottom