Mog Grac W Gothica Do 15 Min

Status
Zamknięty.

Astinus

New Member
Dołączył
28.1.2012
Posty
24
a jesli mam klucz do windowsa a plyty nie ???? foramtowanie nie usunie danych z innych dyskow ???
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
gdy formatujesz zaznaczasz konkretną partycję, którą chcesz poddać tej czynności (w tym przypadku systemową, najczęściej "C"), więc nie mam mowy, aby ucierpiały dane na innej partycji, np. D lub E - w zależności od tego ile ich masz...

Jeżeli masz klucz do win, a płyty nie, to najprawdopodobniej znaczy, że masz partycję tzw. recovery, czyli do odzyskiwania systemu. W takim wypadku, musisz "postawić", odświeżyć system z tej partycji (przywróci ci ustawienia windows takie jakie były w chwili kupna sprzętu). W takim wypadku pewnie gdzieś masz dokumentację do tego kompa i tam wyjaśnione jak dokonać restauracji systemu.
 

Astinus

New Member
Dołączył
28.1.2012
Posty
24
Dokumenacja bedzie gdzies w komputerze ??? czy aktualizacje sterownikow pozostana czy tez bde musial aktulizowac je od nowa(chodzi mi o karte graficzna itd.)
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Dokumentacje powinieneś mieć w pudełku od kompa, a jak nie masz, to zgłoś się do sprzedawcy u którego kupiłeś sprzęt. Tak jak pisałem, narzędzie recovery przywraca system do stanu dziewiczego, wiec raczej będziesz musiał odświeżyć sterowniki.
 

Astinus

New Member
Dołączył
28.1.2012
Posty
24
tylko ze moj ojciec kupil komputer na fakture i nic takiego nie dostalismy
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
na fakturę czy nie, powinna być dokumentacja. Jak się kupuje w supermarkecie, to taki jest skutek. Czasami też niewiedzę wykorzystują sprzedawcy w sklepach typowo komputerowych. Dlatego odsyłam z fakturą do sprzedawcy i niech uzupełni dokumentacje, bądź płytę instalacyjną.

Nic innego Ci w tej sytuacji nie doradzę.
 

Astinus

New Member
Dołączył
28.1.2012
Posty
24
dobra mam product key do windowsa czy ktos wie jak pobrac go po sformatowaniu dysku????
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
stary, gonisz w piętkę. Już pisałeś, że masz product key i co z tego? zamulasz tylko.

a jeżeli chodzi o pobranie windy z neta, to doradzałbym przed formatem. Natomiast pobierasz jak każdy inny program.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
MIstrzu oddaj kompa komuś kto się zna, bo narobisz więcej szkód niż pożytku. Niech ci zrobi formata.

A w start->programy->akcesoria->programy systemowe->przywracanie systemu

masz tu opcję do przywracania systemu przywróć go do czasu zanim zacinał grę
 

Astinus

New Member
Dołączył
28.1.2012
Posty
24
I lipa z tym przywracaniem systemu bo moge go najwcześniej przywrocic na date 23.01.2012 czyli juz po ''odkryciu" tego bledu
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
No cóż więc oddaj komuś kto się zda i poproś o format kompa ora doinstalowaie wszystkich aktualnych sterowników
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom