Mody

Status
Zamknięty.

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Witam

Mam problem, jak wiem do gothica 1 jak do żadnej części wyszło kilka naprawde dobrych rozbudowanych modów. Którego byście mnie polecili,tylko taki który wygląda jak dodatek, wiece z dubbingiem i ogólnie.Oczywiście przeszedłem G1 i wiem o Mrocznych Tajemnicach ale chciałem zapytać was o zdanie.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Więc, tu masz temat w którym użytkownicy forum polecają najlepsze ich zdaniem modyfikacje, do Gothhic 1 oraz 2 - http://gothic.org.pl/forum/index.php?/topic/18741-spis-modyfikacji/

A tutaj podam ci stronę, na której są dostępne prawie wszystkie modyfikacje do Gothiców - http://gothicmods.info/
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Dzięki Romek ale jakie są konkretnie mody które działają jak dodatek? W sensie, że nie zmieniają fabuły takie podobne do NK.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Takim modem są Mroczne Tajemnice. Nie zmieniają fabuły, ani świata. Za to dodają kilka nowych frakcji, kupę NPCów, a co za tym idzie od groma świeżych questów. Do tego dochodzi nowy teren do eksploracji. Nie wpływa to jednak na całość fabuły. Wyjaśnia pewne kwestie, czy też uzupełnia naszą wiedzę o świecie Gothic.

W prawdzie nowe dialogi są tylko pisane, ale wiem, że są prace nad zdubbingowaniem owych, na jakim są etapie? Nie wiem, trzeba by wejść na stronę Poziomkarz. Możliwe, że coś tam piszą na ten temat.

W każdym razie ja polecam Ci tego moda. Naprawdę odświeża G1 aż miło :)
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Dzieki, niestety ostatnio ściągnąłem i nie działa. Dodam że mam win 7 przez co są problemy z Gothicem 1 i 2 które jednak rozwiązaniem (http://gothic.org.pl/forum/index.php?/topic/28709-problem-z-kompatybilnoscia-gothica-z-nowymi-systemami-rozwiazany/page__p__267180__fromsearch__1#entry267180) Mimo to mod nie działa. Jest zainstalowany, na początku pojawia się logo poziomkaz lecz zero modyfikacji w świece ;/ Może ktoś pomóc?
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Wydaje się, że musi mieć playerkita, bo inaczej gdzie miałby zobaczyć to logo Poziomkarz?
U mnie bez na Win 7 64bit mod się odpalał, ale grafika wariowała totalnie. Nie można praktycznie grać. Esmallion! tej metody o której pisałeś w podanym temacie jeszcze nie próbowałem, ale myślę, że w moim przypadku powinna pomóc.
Nie mam pojęcia dlaczego u Ciebie w ogóle nie chce gadać...:huh:
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Nie mam playerkita nie wiedziałem ze trzeba, zainstaluje i zobaczę czy działa. A co do mojego sposobu to właśnie naprawia wariującą grafikę.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Ja bez playerkita nigdy nie próbowałem odpalać... I nie przyszło mi do głowy, że Ty tak właśnie robisz. Myślę, że jak odpalisz prawidłowo moda, to powinno Ci wszystko ładnie hulać ;)
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Dotąd grałem tylko w oryginały,nie bawiłem się modami. OK z playerkitem wieloma błędami i przekleństwami w końcu działa :D Dzieki za pomoc :)




Mod choć bodajże najlepszy, dla mnie jest amatorski, a dubbing to porażka . Sorry zostanę przy podstawce ;)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Dyskusja wyczerpana, jeśli ktoś chce coś dodać, niech zgłosi się do ekipy Moderującej.


Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom