Mody - zrób to sam

ojciec redaktor

New Member
Dołączył
28.3.2006
Posty
15
QUOTE (Bor@ @ 06-02-2006, 21:44)

Ad.3 Musisz podmienic grafike programem GoMan. Tez go sciagniesz z World of Gothic albo sprobuj przez gogle.

Wcale nie tzreba tego robić gomanem, a wręcz jets nie wskazane. A dlaczego? Ponieważ gdy będziesz chcial tego moda komus pokazac to będzie tzreba dac cały plik textures.vdf! Dlatego gomanem tylko sie zpaisuje w formacie tex, a dodaje sie potem to do moda programem gothic.vdfs przez co mod zamiast tylu egabajtów ma kilka kb. Oczywisice musi byc zachowana struktura folderów (o ile dobrze pamietam to do mdoa wsadza sie to w folderze _work/data/textures/_compiled).
 

Łościpinus

New Member
Dołączył
16.5.2008
Posty
1
Wie ktoś może jak zrobić nowe umiejętności i przedmioty ??? ( W sensie jakiego program jest potrzebny )
( chciałem zrobić tarcze i hełmy w GII NK )
 

Variox15

New Member
Dołączył
2.7.2008
Posty
1
MNIE SIE PRZEDMIOTY OBRACAC NIE CHCĄ CZEMU??? :(


Nie piszemy z Caps Lockiem ;)
 

Modder

Member
Dołączył
11.8.2008
Posty
34
Dwa pytania
1. skąd pobrac 3D maksa
2.bardzo dobrze ,że bor@ wpadl na pomysł z tym tematem bo bardzo mi sie przydal dzieki temu w koncu wiem troche wiecej o robieniu modów serdeczne dzieki
 

kulpis1

New Member
Dołączył
26.9.2008
Posty
12
nie moge otpalici tego programu wyskakuje mi cosi cytuje :
Errror-Message
U: FNT:Cannot convert Font font_default.tga
pomuszcie
 

adamek06

Member
Dołączył
4.10.2008
Posty
77
a mi wyskakuje brak wejścia procedury all_set _sample_pan@8 w bibliotece mss czy tam mll lub smm w biblotece mss32 sdll

PROSZE O POMOC BARDZO HCIAŁBYM ZROBIC MODA DO GOTHICA!


Proponuje najpierw opanować sztukę ortografii i pewnych zasad ogólnych, a później zabieranie się za tworzenie modyfikacji..
 

Wrzód_6

New Member
Dołączył
18.8.2011
Posty
6
Miałem taki programik ale nie nadaje się do tego ale ja już miałem go napłycie i nie w Gothic 1 tylko w Gothic 2 :)
 
Do góry Bottom