Można kupić gII

Status
Zamknięty.

Mattias

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
159
O to jest okazja
smile.gif
ciekawe tylko czy maja na skladzie i zeby to nie było że pisze, że jest w sprzedazy ale go nie ma :?
 

Kel

Member
Dołączył
3.11.2004
Posty
135
CDp poinformowała dziś na swojej stronie, że G2 wyjdzie za miesiąć za 59 zł w Platynowej Edycji ^^ www.cdprojekt.info
smile.gif
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Ja zamawiam na www.ultima.pl bo za 49,90 ale pisze ze dostawa w droze. :cry: Znów czekanie jak na NK. :x
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Ja mam pirata G2 i NK, ale mam również orginała G2 i NK. A co do tego że G2 ukaże się znów w sprzedaży to... 59zł za taką gre to stanowczo na mało. Ja swojego kupiłem za 99zł rok temu. No ale cuż gra sie stażeje i cena również spada.
 

Pytalski

Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
45
no właśnie czy nie lepiej wam zalatwic sobie pirata... no w końcu wasi koledzy napewno mają - no a jak nie to macie internet, a w internecie są programy którymi mozna takową gre jak gothic sciągnąc ( tak zrobili moi koledzy)... no bo mozna miec gothica za koszt samej płyty czyli za - 1zł... A na oryginalną wersje wydacie 50 razy więcej kasiorki.... naprawde nie rozumiem po co ?
 

szymjarz

New Member
Dołączył
8.2.2005
Posty
28
ja kupilem za 39 oruginal w media market w maju i sie ciesze

[ : Sro Lut 16, 2005 7:33 pm ]
ja kupilem za 39 oruginal w media market w maju i sie ciesze z tego soorry ze moze pojawil sie powtorni ale neostrada mi szwankukuje

[ : Sro Lut 16, 2005 7:33 pm ]
ja kupilem za 39 oruginal w media market w maju i sie ciesze z tego soorry ze moze pojawil sie powtorni ale neostrada mi szwankukuje

[ : Sro Lut 16, 2005 7:35 pm ]
kupilem oryginal po 39 zlotych 10 miesiecy temu MM




MM-media Market
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
no ja zacząłem wogóle w gothica grać w sierpniu 2004 roku i kupiłem se PLAY i był gothic a G2 pożyczyłem 1 dzień po tym jak zacząłem grać w G1 od kumpla...=]
 

Jarek

New Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
18
Ja już się nie mogę doczekać kiedy znowu wyjdzie GOTHIC 2.
 

nek

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
46
moze i jest w sprzedaży , cena nie wysoka to chyba warto nie :?:
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
ja pierdziele, ale pitaty!! ha dzwonie po mendy!!! ah!! żartóje ja mam taki problem że nie mam g2:[, kiedyś sie porzyczyłem przeszedłem i musialem oddać :[, nie dało sie przegrać bo byl jakiś błąd na płycze. i jestem zły, i jak sie zdenerwuje to se orginała kupie:p i do kolekcji odrazu nk :] (żeby wesprzeć twórców tego czegoś co nazywane jest niesłusznie zwykłą grą)
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
Pytalski napisał
QUOTE no właśnie czy nie lepiej wam zalatwic sobie pirata

Sorry ale wydaje mi sie ze mamy takie ladne prawo odnosnie piratow

Pytalski napisal
QUOTE ... no w końcu wasi koledzy napewno mają - no a jak nie to macie internet, a w internecie są programy którymi mozna takową gre jak gothic sciągnąc ( tak zrobili moi koledzy)... no bo mozna miec gothica za koszt samej płyty czyli za - 1zł... A na oryginalną wersje wydacie 50 razy więcej kasiorki.... naprawde nie rozumiem po co ?



HMM nie rozumiesz po co bo Gotyk to kultowa GRa i jesli jestes jej fanem dobrze miec oryginal...
Ludzie z Piranhia Bytes zrobili kawal dobrej roboty wiec moze po to by ich nie okradac
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Ja GI i GII dostałem w prezencie od kumpli. Ale NK sam kupiłem Oryginalnego i jak nadarzy się okazja to kupie GI i GII Oryginal :!: :!: :!: :!: :!: Warto wydać każdego grosza na którąkolwiek grę z sagi Gothica. Gothic Ruleezzzzzzzzz 8) Pozdro All
 

Jarek

New Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
18
Nie opyla się kupić Gothica 2 w sklepach internetowych bo tam jest drożej. Np. pisze że jest za 60 zł ale jeszcze do tego koszt przesyłki i wychodzi drożej. Bez sensu. :x
 

Aidan

New Member
Dołączył
6.3.2005
Posty
14
jestem ciekaw czy CD-Projekt wyda jakąs wersje Kolekcjonerską z Gothic 1 + Gothic 2 + Noc Kruka powiedzmy za 129 złotych
smile.gif
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
Gothic 2 jest juz w sklepie widzialem w empiku ale kosztuje 70 zeta hmm i dodaja jakies gry do tego
Ale jak ktos chce kupic to empik w Płocku heh
wink.gif
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
w wawie jeszcze w empiku nie ma ale jak tylko wyjdzie to kupie platynową edycje i bedzie gites
smile.gif
Miałem bardzo zarysowany g2 i ciezko bylo rok trzymac bez kupienia
smile.gif
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Dla nie cierpliwych Gothic 2 bedzie 17 marca w Media Markt i w innych sklepach ale napewno wiem ze ebdzie w Media Markt (kupie sobie
biggrin.gif
)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom