Można kupić gII

Status
Zamknięty.

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
No fajnie by bylo jak zrobili trzy czesci w wersji kolekcjonerskiej i napchaliby tam jakis bajeruw noi ze by cena nie przekraczala 160zl. a kto wie moze kiedys bedzie mozna kupic trylogie GOTHIC
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Gali

Member
Dołączył
12.3.2005
Posty
85


Mój kolega tydzień temu kupil sobie Gothica II za 140 zł na allegro( i tak jescze w nią nie gra bo ma za mało RAM-u)Jak ja mu powiedziałem że niedlugo bedzie za 59.90 w sklepach to sie chlopak załamał
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Gothic 2

Gothic 2 znów dostępny
laugh.gif
I to za 59,90 zl! Jutro z samego rana pędze do empiku by go kupić.
 

Gali

Member
Dołączył
12.3.2005
Posty
85
GII

Ja też swojego kupiłem w Empiku ale już pare dni temu to znaczy 17.03. Kupiłem go świezutkiego. Wszedłem do Empiku patrze na półce nie ma. I odrazu chumorek w dół. Ale mówie sobie a zapyatm sprzedawcy zapytałem on mi pokazał noc kruka- a ja do niego a czy nie ma podstawowej wersji- a on pójde sprawdze na zapleczu poszedł, przyszedł i mówi- Ach! własnie przywieźli- no to ja przy nim skoczyłem z 5radości a koleś w śmiech i tak sie zaczeła moja przygoda z Gothicem II
 

tomes

Member
Dołączył
9.3.2005
Posty
40
Bylem wczoraj w Media Markcie i kupilem. Liczylem ze moze troszke spuszcza z ceny, ale nadal kosztuje 59zl. Za to no kruka byla te kilka zetow tansza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom