Mnisi- Nowi Magowie?

Status
Zamknięty.

Gabriel

New Member
Dołączył
31.5.2005
Posty
22
W GI i gdzie trzeba odnalożć kamień (ten za pomocą którego stworzono bariere). Znajduje sie on w klasztorze. Przed klasztorem spotyka sie Gorna. I on mówi nam że w tym klasztorze miszkali mnisie którzy czcili bóstwo które pomagało im (tym mnichom)
biggrin.gif
w przemiane w inne stworzenia.

Jak myślicie. Może ci mnisi to jedni z nowych magów z III cześci o których pisali w CDA? I bóstwo które czcili też będzie w III?

Zapiszcie swoje zdanko na ten temat.

Z wyrazem szacunku...
cool.gif
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
No mnisi to raczej nie magowie, ale mogli by być, ponieważ to by urozmaiciło grę. Tak więc oto powody dla których chciałbym, żeby byli mnisi :
---> urozmaicenie gry,
---> nowe szaty,
---> nowe czary, bronie,
---> nowa gildia,
---> nowe misje.
No i to na tyle.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
No nawet fajnie by było jakby byli tacy mnisi , urozmaiciło by to grę i mogli by oni pełnić funkcje uzdrowicieli i nie wiem może kapłanów głoszących swoją religię , ale ogólnie fajnie by było , ale juz nie będę pisał dlaczego bo Edgar już wszystko ujął w swoim poście to co miałem do powiedzenia.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Mnisi jakby byli było by bardzo fajnie bo w końcu jakaś nowa odmiana ludzi - wojownijków.Ale wątpie że zrobią ale zobaczymy.Mam nadzieje że zrobią bo doda to multun nowych żeczy takich ja ubrania morze czary bronie i tym podobne.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
No to ma sens, bo:
- Było wspomniane to w G1 i nie była by to już czysta nowa myśl twórców tylko wykorzystanie starych wątków.
- Oczywiście nowe bronie i cała gildia co bardzo by urozmaiciło grę.
- Może, skoro to by była nowa gildia, można by było do niej dołączyć, a to by dawała nowe pole do popisu dla graczy którzy lubią gre magami i nie tylko dla nich
biggrin.gif
.
 

LEWIATAN

Member
Dołączył
4.10.2004
Posty
109
o ile pamiętam to ci mnisi czcili boga który pomagał im przybierać postacie zwierząt może w końcy byłyby dostępne runy pozwalające na przemiane bo jak do tej pory w żadnej części ich nie ma są tylko zwoje a pozatym doszłaby nowa gildiia nawet jak by nie można było się przyłączyć to uważam że to dobry pomysł
biggrin.gif
 

Korpus

Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
172
Tylko popełniliście trochę niektórzy błąd w postach grając w większość rpg można zobaczyć że mnisi stronią od broni wiec jedynymi broniami jakie mogły by być prucz czarów to sierp i sztylet nic więcej
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
to moga byc po prostu magowie Ziemi (podobno brazowy badz zielony kolor)
wg mnie to bylo by mozliwe ale nie mnisi ale magowie jak ktos zauwazyl...
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Myślę, że mnisi to by była fajna gildia, ciekawe którego z bogów by wyznawali mi się wydaje że Adanosa. Jeśli to by byli mnisi ziemi to koloe zielony bardzo by im pasował. Mnisi brzybywajcie (do Gothica III
smile.gif
)
 

Guru Zielony

Debile
Dołączył
10.6.2005
Posty
33
huh.gif
Mnisi????
huh.gif

Jak można walczyć w takich ciężkich szatach jak oni?Owszem fajowo by było móc być mnichem,no wiecie:Mieszkanie w klasztorze,modlitwy do jednego z bogów,magia ognia,wody,cienia,ziemi,powietrz lub roślinności
biggrin.gif
Ale jak tu walczyć?
 

bonelord

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
77
QUOTE (Guru Zielony @ 11-06-2005, 07:54)
huh.gif
Mnisi????
huh.gif

Jak można walczyć w takich ciężkich szatach jak oni?Owszem fajowo by było móc być mnichem,no wiecie:Mieszkanie w klasztorze,modlitwy do jednego z bogów,magia ognia,wody,cienia,ziemi,powietrz lub roślinności
biggrin.gif
Ale jak tu walczyć?
jak walczyć?
huh.gif
a jak się pływało w zbroi paladyna albo w szacie maga ognia w g2? / g1
co do tematu no nie powiem że fajny pomysł ale żeby oni byli złoczyńcami i czychali na nasze życie pod postacią zwierzyny
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Mnisi hmm... bardzo fajnei było by się przyłączyc do tej Gildii to było by super przemiena w jakies zwierze bezużycia czarów! fajnie ale ciekawe czy to zrobia.
oto kilka plusów tego:
-Nowe szaty, nowi ludzie
smile.gif

-Nowy klimat
-Urozmaicenie gry
-Ciekawa Gildia
-Nwe czary i możliwosci!
-Ciekawy pomysł!

Ja już się nei mogę doczekać Gothica 3
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Dobry pomysł... Byłoby fajnie. Nowe postacie, nowe szaty (chyba magów) jakaś kultura ciekawa, mogliby mieć jakiś klasztor i oczywiście czary. Przydało by się coś takiego, znacznie urozmaiciło grę. Good idea.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom