Mistrz Ognia

Status
Zamknięty.

Pogromca Smoków

New Member
Dołączył
14.10.2005
Posty
9
Siema!
Niedawno bawiłem się kodami...
Powiem w prost!
Przyzwijcie se na kodach kolesia Allrunertestmodel czy jakoś tak(
biggrin.gif
) poprostu kod i all.
Wejdźcie w niego[obojętnie czy kodem czy czarem(czarem kontroli, bo niektórzy pewnie nie będą wiedzieć
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
)] i popatrzcie na jefo niezwykle ciekawe staystyki (,,b").
A teraz do rzeczy! Ten kolo ma w specjalnych takie coś jak MISTRZ OGNIA. I nie ma przytym ani tak, ani nie, tylko poprostu mistrz ognia. Czy może ktoś wie jak można zostać mistrzem ognia (wolał bym bez kodów, ale ostatecznie kody mogą być
biggrin.gif
) i co to daje.
Jeżeli ktoś wie to niech napisze!


Pozdro!
 
G

Gray_Fox

Guest
Powiem tak : Na kodach sie niegra lecz czasem po przejściu gry można sie pobawić. Mistrzem Ognia da sie zostać no ale nie bedziesz miał rangi Mistrz Ognia Tylko Mag Ognia ale po osiągnięciu w SO 4 kręgu bedziesz mógł kupić szate arcymaga. W ten sposób bedziesz podobny do Corristo. N bo jak wymordują ich to wtedy ty tak jakby przejmujesz działkę lecz do czasu dołączenia do NO.
Innymi słowy : Bedziesz Arcymagiem ale w statystykach bedziesz miał wpisane Mag Ogania.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Ale ja nie polecam robienie kregow u magow ognia... bo potem jak zostanie zaatakowana kopalnia i przylaczysz sie do nowego obozu to stracisz te wszystkie kregi a tym samym duzzzoooo doswiadczenia... lepiej zostac odrazu straznikiem...

tongue.gif


sorki za troche off topa
 
G

Gray_Fox

Guest
QUOTE Ale ja nie polecam robienie kregow u magow ognia... bo potem jak zostanie zaatakowana kopalnia i przylaczysz sie do nowego obozu to stracisz te wszystkie kregi a tym samym duzzzoooo doswiadczenia... lepiej zostac odrazu straznikiem..

Jest to niemożliwe! Jak ja grałem, to wtedy kiedy została zaatakowana stara kopalnia to przy moim napisie Gilidia : pisało Brak. A kręgi pozostawały kregami. Miałem 4 to miałem 4 i niebyło tak że je traciłem. Nigdy tak niebyło!

Omg..to chyba miałes paskudnego buga.

Sorx za off top.
 

Mr-bak

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
38
Mistrzem ognia się nie da zostać.. Nawet jak masz ten czwarty krąg dostajesz szatę arcymistrza magów ognia ale w statystykach masz MAG OGNIA. Identycznie u magów wody(osobiście wole magów wody)
Pozdrawiam
PS. Do Doctora: Mi kręgi nie zniknęły...(<---offtopic, sorry)
 

Pogromca Smoków

New Member
Dołączył
14.10.2005
Posty
9
Szkoda, że nim nie można zostać Mistrzem Ognia. A co do wiadomości Logazdora: to nie był żaden bug! Ten kolo zawszę tak miał. A pozatym ja w Gothica gram 3 raz [ raz u kolegi(prawie przeszedłem bez kodów), raz u wujka(prawie przeszedłem , ale z kodami) a teraz u siebie bez kodów 3 raz gram...zagram 4 z małymi kodami:D:D:D:D) i za kożdym razem ten kolo to ma:)


Pozdro!

P.S.sprawdźcie se u siebie... i All ... on ma to w specjalnych...a koło tego nic nie ma...żadnego tak...adnego nie... poprostu Mistrz Ognia...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom