Mem_Bad_Pointer

Status
Zamknięty.

Rabittous

Member
Dołączył
21.9.2004
Posty
33
Runtime Error!

Program: C:\Program Files\Piranha Bytes\Gothic\System\GOTHIC.EXE


abnormal program termination


Ma to jakieś znaczenie? Jest to błąd jakiegoś Microsoft Visual C++ Runtime Library.

o i juch, sory ale masz przejebane hehe


mialem to kiedys u kumpla na kompie, tylko ze przy wlaczaniu Counter Strike 1.6. Wtedy nie mialem swojego kompa wiec to bylo jedyne miejsce gdzie moglem sobie postrzelac. Przez rok tego nie naprawilem, ani ja, oni on, ani inni znajomi, ani posty i tematy obcych ludzi na internecie.
Wiesz co mi pomoglo?


Kupilem sobie swoj komputer do domu to moge grac hehe


najgorszy blad ever
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Runtime Error!
Program: C:\Program Files\Piranha Bytes\Gothic\System\GOTHIC.EXE
Błąd systemowy, system prawdopodobnie nie rozpoznaje w ogóle gry. To się dzieje niezależnie od ciebie i jedynie aktualizacja wszystkich możliwych sterowników rozwiązało ten błąd w moim przypadku.
 

Żłopuś

New Member
Dołączył
27.7.2012
Posty
25
yeed - to na pewno nie przez ram, bo mam 1 gb i to jest ponad normy Gothica. A poza tym mam teraz SP3.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Czyli zainstalowałeś już SP3 i nadal nic ?? Spróbuje według rad zaktualizować wszystko co się da ale szanse marne. Przy błędach systemowych najskuteczniejszy jest format. ( tak jak pisałem ktoś z podobnym problemem poradził sobie tylko formatem)
Pewnie masz taki bałagan w systemie, że tylko czekać, aż się pojawi Blue Screen of Death, zacznij się już rozglądać za windą. :p Format za pewne jest lekarstwem na powyższy problem.
 

Żłopuś

New Member
Dołączył
27.7.2012
Posty
25
No fajnie, ale ja nie mam kasy na nowego Win.

EDIT: Chwilka. Pobiorę najnowsze stery do mojej skopanej karty graficznej.

EDIT2: Nic nie działa. Ani metoda yeeda, ani Szkeletona. Ja już nie wiem co robić.
 

Żłopuś

New Member
Dołączył
27.7.2012
Posty
25
Bardzo pięknie, ale ja mam ustawione początkowy: 1524, a maksymalny 3048, to jak to ustawić, bo ja się nie znam na tych sprawach. Czy ustawić tak jak mi napisałeś?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Ustaw 2560 na wartość maksymalną i minimalną
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Tak więc mógłbym się bawić dalej w szukanie rozwiązania, ale obawiam się, że coś robisz źle.


W twoim przypadku najszybszy i efektywny będzie format.
 

Żłopuś

New Member
Dołączył
27.7.2012
Posty
25
Heh, ale ja nie umiem robić formatu! Ostatnio mi robił kolega. BTW: Znalazłem Windowsa na kompie. :D
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Mówiłem, że być powinien jeśli kupowałeś lapka z windą. To teraz wystarczy lecieć do kumpla i niech działa. System się czasami krzaczy lepiej format zrobić teraz niż męczyć się w przyszłość. Po za tym lepiej zrobić i mieć z głowy i w spokoju grać sobie w Gothica ;)
 

Żłopuś

New Member
Dołączył
27.7.2012
Posty
25
Znaczy, nie krzaczy mi się. Po prostu trochę zmula. Ale teraz zrobiłem, defragmentację, wyczyściłem dyski, "odkurzyłem" dysk D:, w którym mam ponad 30GB wolnego miejsca i śmiga (komp, nie Gothic). Ale dałem sobie spokój. Przypomniałem sobie, że kiedyś też miałem taki błąd. Dałem se spokój i po paru miesiącach zainstalowałem i śmigało jak V2. :D Teraz gram w TES III: Morrowind.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom