Medal of Honor i inne gry wojenne

Jaką gre wojskową lubicie najbardziej?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Jesol

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
79
Dla mnie najlepszy jest Medal of Honor, wspaniała grafika, grywalność i realizm.
smile.gif
 

Dimmu Borgir

Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
68
QUOTE Cóż a co gdyby się okazało że mam 27 lat ?

Uch wiesz po twych ambitnych wypowiedziach i tymże słownictwie aha i zapomniał bym o błędach wnioskuje ze masz może góra max 12-14 lat jeśli jakimś cudem się mylę, i okaże się ze naprawdę masz te 27 lat to cóż nie masz się czym chwalić na twym miejscu raczej bym się tego wstydził

Aha jest lord garond paladyn i lord hagen paladyn ?? zbieżność przypadkowa czy jacyś małoletni kumple czy ogólna stagnacja w wymyślaniu nickow ???? bo ostatnio jest tu pełno paladynów
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
Mnie Medal of Honor wogóle nie wciągnął, podobała mi isę tylko misja na Normandii. Co innego Call of Duty - to jest mega gra, Medal of Honor chociaż podobny, to moim zdaniem chowa się przy tej grze. CoD ma zdecydowanie lepsze misje .... wogóle jest lepsza. Return to Castle Wolfenstain kiedyś była moją ulubioną grą wojenną. Klimat, grafika, misje, fabuła - wszystko stoi na wysokim poziomie. Battlefield też mi się podobało, graficznie. Bardzo też podobała mi się muzyka w tej grze. Jednak nie jest to to samo co CoD czy RTCW, ale napewno lepsze niż MoH. Inna gra jeszcze dobra, wojenna to Operation Flashpiont. Jeśli mowa o realiźmie gry to nie ma porównania do żadnej innej. OF jest najbardziej realną grą wojenną. Jest też bardzo dobra graficznie i posiada bardzo dobrze rozbudowane misje. Główną zaletą jest możliwość korzystania z każdego napotkanego pojazu, latanie helikopterami itd. Podobają mi się też mapy, bo w OF są one ogromne. Była jeszcze gra Iron Storm, ale to już jest towar z niższej półki - wogóle mi się ta gra nie podobała.
no to chyba tyle pozdr.
 

Lord Garond Paladyn

New Member
Dołączył
30.12.2004
Posty
27
Tak się składa że Lord Hagen Paladyn to mój kumpel.
Aha i jeszcze mozesz sie spodziewać kolejnego paladyna a dokładnie mojego brata}?!
 

Bionizy PL

New Member
Dołączył
10.1.2005
Posty
9
Dlamnie najlepszy Medal of Honor świetna grafika i dzwięk a reszta trochę gorzej.
 
Dołączył
7.1.2005
Posty
77
Ja zagłosowałem na COD. Nie grałem w żadnego battlefielda ani w dodatek do COD, a MOH jakoś nie był tak interesujący. Z COD zapadła mi w pamięci misja w Stalingradzie i... obóz treningowy
biggrin.gif
 
Dołączył
31.12.2004
Posty
127
CoD jest najlepszy of cours ( przynajmniej ja tak myśle ). Gra ma dobry klimat, grafe i zrużnicowane misje, żyć nie umierać i tyle. Pamiętam misje "Pavlov" przeszłem ją chyba ze sto razy......nie ma to jak powspominać.
tongue.gif
 
Dołączył
24.12.2004
Posty
70
kal na druty

a ja tam wole kala na druty szczegolnie granie po sieci lan
biggrin.gif
:D to jest to!! a ile smiechu przy tym idzie!!a jakie screeny mozna zrobic lolololololololo nie ma to tamto kal potega!
 

Lukot

New Member
Dołączył
12.1.2005
Posty
13
Ja uważam że Medal Of Honor to gra dla początkujących (dla mnie jest banalna). Jak ktoś przejdzie MOH to niech spróbuje sił z Call of duty na poziomie VETERAN, to jest wtedy zabawa, a nie jak w MOH idziesz jak terminator (nawet na HARDzie) i rozwalasz wszystko co się rusza. W COD jest walka z innymi żołnierzami a nie jak w MOH sam pokonujesz Niemcy od czasu do czasu dadzą ci dwóch frajerów i masz być szczęśliwy.

Najlepsza gra wojenna-strzelanka to CALL OF DUTY :!: :!: :!:
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Więc tak z podanych gier w ankiecie grałem tylko w trzy z nich , a mianowicie: Medal of Honor, Wolfesain i Battlefield 1942. Oczywiście wybrałem Medal of Honor w szczególności w tej grze podobają mi się misje w Brettani. I myślę że jak dla mnie żadna gra tego typu jej nie pobije choć nie grałem w zbyt dużo gier wojennych. Po prostu Medal of Honor jest najleprzy.
 

Szkielet Mag

New Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
10
A ja grałem w każdą z tych gier (oprucz Wilfenstaina) :arrow: i uważam że najlepsza gra wojenna to Medal of Honor a w szczegulności przypadły mi do gustu misję w Afryce Północnej i w Normandi. :idea: :idea: :idea:
 

Prusheen

Member
Dołączył
7.1.2005
Posty
51
Ja nie zaznaczyłem nic ponieważ nie ma tu mojej ulubionej gry wojennej czyli Battlefield Vietnam.
 

Lord Krzychoo

New Member
Dołączył
6.12.2004
Posty
24
Jak dla mnie Medal of Honor jest the best
smile.gif
chociaż szczerze mówiąc bardzo lubie też Wolfenstein (a zwłaszcza ten 3D
biggrin.gif
) a także Call of Duty wraz z dodatkiem jest nawet niczego sobie
smile.gif
,a i jeszcze mi się spodobał Battlefield 1942 ale faniejszy chyba od niego jest Battlefield Vietnam
smile.gif
. A także jest jeszcze jedna gra która zasługuje na uznanie jest to Vietcong.
 

Dzbanek

New Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
7
Dlamnie najlepszy jest Battlefield Vietnam którego tu niestety niema a z listy
biggrin.gif
Medal of Honor jest EXTRA!
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
A ja właśnie sobie w Medal of Honor: pacyfik asaullt. Poprostu rewelacja. Świetny klimat super grywalność i poprostu rewelka polecam tę gre jest ona najlepsza reszta może sie schować
tongue.gif
 

Siegheiler88

Member
Dołączył
27.10.2004
Posty
84
FPS mają sie do IIwś jak gothic do średniowiecza... taka jest prawda. Takie w maire fajne gry to Silent Hunter i IL-2 Sturmovik
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom