Mapa

Status
Zamknięty.

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Mam problem... hm... musze miec mape koloni bo inaczej Ur-Shak mi nie dorysuje brakujacego fragmentu i nie wypelnie zadanie "Xardas Nekromanta" ale mam juz 4 rozdzial i ze starego obozu mnie wyrzucili wiec nie kupie mapy od tego kolesia ktory je sprzedawal...

Gdzie mozna kupic Mape ??
ewentualnie (chociaz to potepiam) moze mi ktos dac kod na mape koloni ?
 

Alphadron

New Member
Dołączył
22.10.2005
Posty
20
Chyba któryś z Baali ma mapę(chyba ten od czarów), i w Nowym Obozie to chyba Wilk, ale nie jestem pewny bo dawno nie grałem.Zagram i sprawdzę.
Teraz wiem, że Wilk ani Baal Cadar nie sprzedają map.I nie wiem kto je ma na sprzedaż.Sorry, ale ci nie mogę pomóc:(.
 
V

Vercia

Guest
Nie wiem czy na 100% ale jakiś koleś w zamku w górniczej dolinie ma chyba mapy i sprawdź w klasztorze, powodzenia
wink.gif
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
ta mapa nie jest ci potrzebna. Mapy używłem tylko za pierwszym razem gdy grałem w gothica, a później już jej nie brałem i było wpożo. jeśli wiesz gdzie jest obóz orków to poprostu graj dalej, jeśli nie to poszukaj go
smile.gif
 

Alphadron

New Member
Dołączył
22.10.2005
Posty
20
QUOTE (Vercia @ 22-10-2005, 16:51) Nie wiem czy na 100% ale jakiś koleś w zamku w górniczej dolinie ma chyba mapy i sprawdź w klasztorze, powodzenia
wink.gif

Czy tobie się coś nie pomieszało z Gothicem 2? Górnicza dolina to cały świat Gothica 1, a w Gothicu 2 zrobili z niego Górniczą dolinę.Na 70 % ci się pomieszało
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom