Mapa - Rowiązywanie Problemów

zoltar23

New Member
Dołączył
11.11.2010
Posty
8
patrząc na brame setariff
idziesz w lewo
jak zabijesz trolla idziesz do ruin w świątyni
potem idziesz non stop prosto i na końcu wyjdziesz w mieście
nie chodzi mi o brame Setariff.... tylko dalej na północ w tych jaskiniach.
ja idę tam już drugi raz, za pierwszym razem za bramą w jaskini lodowej była spora ekipa do rozwalenia. Teraz brama jest zamknięta (zobacz na mojej mapie punkt na żółto)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
A zabiłeś już te 3 harpie wraz z z kryształowymi pająkami w lodowej świątyni?
 

zoltar23

New Member
Dołączył
11.11.2010
Posty
8
A zabiłeś już te 3 harpie wraz z z kryształowymi pająkami w lodowej świątyni?
tak, tak, byłem już dalej w tym mieście (nie pamiętam nazwy) i tunelem wróciłem na początek gry. Poleciałem ponownie na bagna, do klasztoru, no i za drugim razem ta brama w jaskini jest zamknięta a do klasztoru też się nie wrócę bo nie można przeskoczyć tego progu (tam stoi jakiś mnich). Zobacz link z mapą . Są tam kolorem zaznaczone te miejsca. http://img51.imageshack.us/img51/2222/teleporty.png
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Pytanie brzmi - po co się wracałeś? Teoretycznie i praktycznie w grze nie ma potrzeby wracania do "ukończonych" lokacji (prócz klasztoru, do którego i tak dostajemy się niekonwencjonalnie) i w związku z tym twórcy mogli nie dopatrzyć tego, że owa brama jest zamknięta na za drugim razem czy coś w tym stylu. Tak czy siak, jeżeli nie masz starszego newsa, w którym jesteś za bramą lub przed bramą jeszcze przed jej pierwszym przekroczeniem, to pupcia zbita. Ewentualnie podaj mi moment w grze dokładny, w którym się znajdujesz, podeśle ci swój zapis z okolic tego momentu (nie gwarantuje, że będzie działał).
 

zoltar23

New Member
Dołączył
11.11.2010
Posty
8
Pytanie brzmi - po co się wracałeś? Teoretycznie i praktycznie w grze nie ma potrzeby wracania do "ukończonych" lokacji (prócz klasztoru, do którego i tak dostajemy się niekonwencjonalnie) i w związku z tym twórcy mogli nie dopatrzyć tego, że owa brama jest zamknięta na za drugim razem czy coś w tym stylu. Tak czy siak, jeżeli nie masz starszego newsa, w którym jesteś za bramą lub przed bramą jeszcze przed jej pierwszym przekroczeniem, to pupcia zbita. Ewentualnie podaj mi moment w grze dokładny, w którym się znajdujesz, podeśle ci swój zapis z okolic tego momentu (nie gwarantuje, że będzie działał).
Wróciłem się bo miałem dwa zadania nie wykonane. A jak z tym teleportem (w linku z mapą zaznaczony na niebiesko)?? Jak się do niego można dostać?? Jeśli chodzi o save'a to musiałby być po pokonaniu 3harpi w lodowej świątyni, ewentualnie coś dalej (początek wejścia do miasta). Mam podać maila? czy na gg??
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
http://www.speedyshare.com/files/25131479/0116.sav - link to save tuż po zdobyciu młota w wielkiej kuźni. Mam nadzieję, że zadziała u ciebie.
 

zoltar23

New Member
Dołączył
11.11.2010
Posty
8
http://www.speedyshare.com/files/25131479/0116.sav - link to save tuż po zdobyciu młota w wielkiej kuźni. Mam nadzieję, że zadziała u ciebie.
niestety save nie działa z moją wersją gry. Poszukuje save gdzieś z okolic środka gry, np. na bagnach, lub w klasztorze. Moje savy mają 1876kb. Kontakt na GG.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
jaka wersja gry, bo nie wiemy czy nasze save'y beda dzialac z twoja wersja gry
 

Migdał

New Member
Dołączył
24.11.2010
Posty
33
zeby wyskoczyc na ten kamien jak wracasz z jungli w str klasztoru trzeba uzyc runy wichrów dzieki niej szybciej biegasz rozpedzasz sie i jak jestes na takiej górce po lewej str jak patrzysz na ten kamien wyskakujesz na spacji i jestes:) trzeba probowac mi sie za któryms razem udalo ale udało sie 2 razy:)
 

erbol

New Member
Dołączył
6.12.2010
Posty
1
Widzę że nie tylko ja mam ten sam problem co kolega zoltar. Czyli trzeba poszukać save'a. Cholerka nie wiedziałem że ta brama bedzie zamknięta.
 

GanjaFan

New Member
Dołączył
26.12.2010
Posty
1
Mam taki problem gdzie są pajęczyny pająków które musisz zbioerac w tooshoo?
 

Troten

New Member
Dołączył
23.2.2011
Posty
64
Po co w ogóle jest taki temat?
Przecież wystarczy znać kierunki, a kiedy przebadamy okolice.. - cel na mapie sam się pokaże...
szkeleton3, czy nie lepiej zaznaczyć np. Posążki Innosa (te do misji ze zwojów w Rozdartej Dziewicy)? Znalezienie ich wszystkich - to dopiero jest kłopot!
A co do tematu..
Chciałbym właśnie położenie wszystkich Posążków Innosa z misji, którą otrzymujemy po przeczytaniu zwoju w Rozdartej Dziewicy.
Chyba każdy wie o co mi chodzi.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Co do tematu.. Po co w ogóle jest taki temat?
Przecież wystarczy znać kierunki, a kiedy przebadamy okolice.. - cel na mapie sam się pokaże...
szkeleton3, czy nie lepiej zaznaczyć np. Posążki Innosa (te do misji ze zwojów w Rozdartej Dziewicy)? Znalezienie ich wszystkich - to dopiero jest kłopot!
Niektórzy mieli problem ze znalezieniem m. in . drewnianej nogi, specjalnej broni, przejscia itd. Po to on jest. Posążki Innosa ja powoli robię na mapce, znaczy zaznaczam. Powinien się pojawić kiedyś.
 

Troten

New Member
Dołączył
23.2.2011
Posty
64
Jako, że już pracujesz nad mapką takową dostaniesz
add.png
:p
Jak skończysz to proszę - napisz mi na PW, bo mogę zapomnieć odwiedzić temat itp.

Wiesz - ja myślę, że to kwestia słuchania i czytania ze zrozumieniem dialogów, czy trudno, czy też łatwo jest znaleźć dany przedmiot.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Jako, że już pracujesz nad mapką takową dostaniesz Dołączona grafika :p
Jak skończysz to proszę - napisz mi na PW, bo mogę zapomnieć odwiedzić temat itp.
Jak zostanie ukończona zostanie dodana na stronę główną w kategorii "Arcania".
Wiesz - ja myślę, że to kwestia słuchania i czytania ze zrozumieniem dialogów, czy trudno, czy też łatwo jest znaleźć dany przedmiot.
Wierz mi ... niektórzy nawet tego nie potrafią ... pisze w zadaniu "idź do latarnii", a ludzie piszą "gdzie mam iśc po xxx zadaniu?!"
 
Do góry Bottom