Manga & Anime

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Moje doświadczenie w mandze i anime jest zdumiewająco małe w porównaniu z moimi poprzednikami ;]

Anime:
  1. Hellsing - Po prostu uwielbiam. Najbardziej to z anime mi się chyba muzyka podoba xP
  2. Naruto - Po prostu cudo =]
  3. Bleach - Bardzo mi przypadło do gustu.
  4. Dragon Ball - Klasyka...
Jeżeli zaś chodzi o Mangę to tutaj jestem ubogi naprawdę x[. Zaledwie kilka chapterów Dragon Ball i Pokemon (jak miałem ze 12 lat). Ostatnio wziąłem się za czytanie Hellsinga (no cóż, tylko 13 epizodów anime) i bardzo mi się spodobał =].
 

Cr4sh3r

New Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
8
Anime:
. Neon Genesis Evangelion
. Naruto
. Rycerze Zodiaku (moje pierwsze anime które oglądałem!!! :))
. GTO
. Love Hina (zomg ale mnie tak wciągneło i zassało że mogło byc wyżej xD)
Manga:
. GTO
. Naruto
. FMA
I to wszystko ;).
 

Mr.Death

New Member
Dołączył
28.2.2007
Posty
8
Mam sporo ulubionych anime, mangi niestety nie czytam, nigdy nie mogłem sie do tego przekonać. Do Anime przekonał mnie brat który zresztą jest na tym forum, pokazał mi kilka odcinków a potem już sam sie wciągnąłem:

-Hellsing - uwielbiam postacie tego anime, uważam je za jedno z najlepszych dzieł gatunku (jeśli nie najlepsze)
-Ergo Proxy - stosunkowo młode anime w klimatach cyber punk. Powaliło mnie w nim dosłownie wszystko, kreska, muzyka, postacie, po prostu dla mnei cudo.
-Slayers - pierwszy raz oglądałem to jako dzieciak z moim bratem, na RTL7, Lina Inverse, jak jej nie kochać :).
-Dragon Ball - Klasyk, Goku, Kuririn, Freeza, i walki toczące sie po pare odcinków, to anime miało niepowtarzalny klimat.
-Record of Lodoss War - Strasznie lubiłem tego krasnoluda, piękne anime, bardzo D&D'kowe w dobrym tego słowa znaczeniu.
-Full Metal Alchemist - jak mogłem zapomnieć o FMA, wizja dwóch światów, jednym w którym żądzi alchemia i drugim, tym który znamy, urzekła mnie. Poza tym jak można nie lubić braci Elric.

To chyba tyle z najważniejszych, chociaż znam jeszcze wiele innych które mi sie podobają i takich których nie znosze (np. Naruto).

Pozdrawiam. Mr.Death
 

bnfanx

Member
Dołączył
29.11.2007
Posty
46
Ja wiem jedno...

1. BLEACH - bez wątpienia, dla mnie obecnie najlepsze anime.. nie do pobicia wszyscy shinigami itp. wspaniały klimat
2. Dragon ball - klasyk i basta
3. Death Note - notes śmierci, genialne anime gdzie główny bohater zabija wszystkich kryminalistów za pomocą notesu i ten Shinigami co upuścił swój notes( jego morda najlepsza :p )
4. Hellsing- klasyka i tyle
5. Green green - lubię tą serię, ni to hentai ale ciekawe jest, śmieszne . Odcinek erolutions jest hardcorowy, najlepszy oczywiście.

nienawidzę
naurto, fma, i innych szitów :) oczywiście jest jeszcze kilka fajnych a .
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Już dawno nie śledziłem tych klimatów
Jednak z tego co pamiętam anime które wryło mi się w pamięć to Teknoman...naprawdę ogladałem z frajda
Piłka w grze (Aoki Densetsu Shoot)..też bardzo fajne anime..
Arrow Emblem: Hawk of the Grand Prix też.
Ullyses ..chociaż był drętwy
.heh ogladałem je jak miałem z 12 lat :) no może oprócz teknomana

z nowych
tak nawiasem Full metal Alchemist...widziałem parę odcinków też fajne
Naruto..też widziałem kilka odcinków...
Blood+ - Absolutne mistrzostwo jeśli chodzi o anime
Death Note - Naprawdę porządna seria

Kiedyś czytałem jakąś mangę dość często..ale to dawno jak miałem jeszcze stosy komiksów :)
teraz już nie pamiętam zupełnie co to było
 

junas

New Member
Dołączył
21.12.2007
Posty
25
Anime:
-Dragon Ball
-Dragon Ball Z
-Dragon Ball GT
-Naruto
-Naruto Shippuuden
-Hellsing
-Devil May Cry
-Slayers

Niestety żadnej Mangi nie miałem okazji przeczytać :(
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Wydaje mi się że jedynę z czym się styknołem to chyba Dragon Ball, Dragon Ball Z,Dragon BAll GT. Innych raczej nie oglądałem ale to to do teraz lubię i czasem miło sobie pooglądać i po wspominać. A podobno film kręcą zobaczymy jak wyjdzie.
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Mang raczęj nie oglądam/czytam, więc polecam
Anime:
-FMA
-Hellsing
-Colorcloud Palace(nie ma zbyt wiele akcji ale nice :) )
-Bleach
PoZdRo! :)
 

Arte

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
84
Anime:
- DB (zwykły, Z, GT, AF)
- Naruto (zwykły + Shippuuden)
- Hellsing
- Ghost in the Shell
- Last Exile
- Gunslinger Girls
 

Rekhan

New Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
20
U mnie nie za wiele:

-Dragon Ball
-Dragon Ball Z (GT za nic w świecie)
-GTO
 

hiszpan93

Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
39
Witam poszukuje jakiegoś źródła do anime lub mangi (nie znam się na tym ) Chobbits i jeszcze jednego w którym główną bohaterką jest Haruhi Suzumiya może mi ktoś pomóc ...z góry dziękuje :)
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Nie no, oczywiście że na pierwszym miejscu postawię Naruto, dlaczego ponieważ towarzyszy mi od mojego dzieciństwa i bardzo mi się podoba.
Dragon Ball po prostu klasyka nad klasykami.

A ty szczur niezmordowanie prowadzisz wykopaliska, jak widzę...
 

RASTA12

New Member
Dołączył
18.6.2011
Posty
13
Tak Naruto jest po prostu świetny, oglądałem wiele jego odcinków i bardzo, ale to bardzo mi się podobały. Dragon Ball klasyk więc nic dodać nic ująć.
 
Do góry Bottom