Male Pierdulki Jakie Was Denerwuja?

Status
Zamknięty.

Prezes

Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
139
Jakie male pierdulki was denerwuja w g3?? wiem ze byle juz podobne tematy ale takiego nie znalazlem
Mnie np denerwuja;
1.miecze ludzi czy z magicznej rudy sa slabsze od orkowych broni a w innych gothicach bron ludzi byla lepsza
2. brakuje mi takich mrocznych miejsc jak swiatynia sniacego czy dwor irdorath,orkowy grobowiec bo tutaj to te swiatynie nie byly taki mroczne i straszne jaki w poprzednikach.Np jak sie szlo to sie balem czy mi cos za sciany nie wyskoczy
3.nie podoba mi sie tez jak trzyma miecz dwureczny lepiej bylo w poprzednch czesciac
4.szkoda ze nie bylo glownego miecza jak np uriziel, szpon beliara czy duze ostrze magiczne na smoki itp
5.walka dwoma mieczami mogla by byc lepsza a nie ze jak klikam zwykly atak to wali jednym mieczem

a wy macie jakies rzeczy ktore byscie poprawili
 

SzymsoN

New Member
Dołączył
20.1.2007
Posty
18
Mnie denerwuje, że ludzie wchodzą w ściany albo w góry często przez taki bug muszę powtarzać questa.
 

Qba

Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
68
A mnie wkurzają słabi NPC jak ide naorki to nie dosc ze sie musze martwic zeby mnie nie zabili to jeszcze musze patrzeć czy on żyje!wkurzające jest tez jak zabijesz jakiegos zwierza i padnie naq ziemie to trzęsie się jak galareta!
Pozdro
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Słabi NPC :)
Jak kumpla wyżej, chodza giną słabo myślą i ogólnie są kula u nogi tylko...
No i jeszcze czasem zbyt łatwy poziom orków.
No i wymagania i doczytywania gry :)
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Mnie wkurzają wilki i pełzacze... jak już zaczną atak to sie robi gorąco... co do NPC to sie zgadzam z przedmówcami
 

evenement

Drugi Miecz Gwardii
Dołączył
29.1.2007
Posty
143
Mnie denerwuje "głupota" przeciwników. Podczas walki z więkrzą liczba przeciwników jeśli atakuje jednego bez przerwy to reszta stoi obok i "gapi sie" zamiast przywalić mi w plecy :lol: :lol: :lol: :lol:
 

popuri

New Member
Dołączył
26.3.2007
Posty
12
Głupota NPC, wolałem orków z poprzednich częśći
Zwierzęta lepiej walczą od NPC
To jest małe zróżnicowanie poziomów broni, z ognistym mieczem chodziłem prawie do końca gry
Gorsza walka mieczem dwuręcznym, w poprzednich częściach trzymałej wroga na dystans
trochę za mało doświadczenia za np.trolla czy demona.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
1.Solidne wzloty i upadki klimatu..jak się zacznie robić ciekawie to potem zaraz robi się nudno
2.Monotonia zadań
3.Mało mieczy, łuków, kusz, tarcz!!!!!!!!!!!!!
4.Wygląd ludzi w świecie G3
5.Npc-ty mają ułamek inteligencji..niestety
6.Na medium jest banalny poziom trudności(nie wiem jak na hard)
7.Prawie identyczne ataki większości zwierząt
8.Prosta walka sprowadzająca się do milionowego kliknięcia LPM i PPM
9.Za mało dużych pobocznych wątków
10.Mało ciekawych, oryginalnych, klimatycznych miejsc
11. za mała współpraca z Npc-tami

wymieniać dalej????
lepiej nie
 

bicer

Member
Dołączył
9.3.2007
Posty
67
Mnie denerwóją:
1.BUGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2.optymalizacja
3.kiedy walcze z jakimś przeciwnikiem reszta sie gapi
4.słabi NPC
5.brak kucyka u bezimiennego
6.system walki rodem z fable(gra mi sie podobała ale ten system nie pasuje do gothica)

No wyżaliłem sie :p
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Ja osobiście Gothic 3 nie traktuje jako kontynuacje wspaniałej serii gier, w którą zawsze w z wielką przyjemnością sięgałem, a to z kilku powodów. Mianowicie:

- Ogromne wymagania, żeby pograć przyzwoicie przy średnich detalach trzeba posiadać nie lada sprzęt,.
- Ludzie wyglądają jak z plastiku,
- Duża ilość błędów widocznych podczas rozgrywki,
- Kilka nie potrzebnych frakcji,
- System walki nie pasujący do Gothic’a,
- Tak samo jak u bicera denerwuje mnie to, że: kiedy wałcze z jakimś przeciwnikiem reszta się gapi
- NPC są słabi.

Itd.

Nie podoba mi się Gothic 3, lukę po tej grze wypełnia mi w pełni Oblivion, który mnie zafascynował, mimo, że świat jest tam pusty, większość lasów niż miast i pobocznych wiosek.

Pozdrawiam, xarox.
 

franz80

New Member
Dołączył
28.11.2006
Posty
12
1. bugi typu: pojawiajacy sie z nikad przeciwnicy, kiedy uciekniesz bandzie orkow pojawiaja sie pozniej za Toba... nie tak jak w poprzednich czesciach (traktujcie to jako BUG! )

2. Klimat mniej wciagajacy niz w poprzednich czesciach

3. Misje zbyt krotkie, wiecej machania orezem niz myslenia.

4. niektore misje idiotyczne

5. brak rozwiazan alternatywnych w czesci misji ( np daj w leb i wez zamiast ukradnij itp)

6. G3 ogolnie dobry ale brakuje mi czegos, nie wiem jak to nazwac.

prostak jestem i juz ale dl amnie to najgorsza z sagi moze sie autorzy jeszcze poprawia :)
 

Kuni

New Member
Dołączył
25.3.2007
Posty
2
1.Bugi (a szczegulnie ten co sie pojawia z nikąd tzn ide sobie odwaracam sie patrze do przodu a tu połowy ziemi nie widac albo jest biała albo przeźroczysta często musze wczytywac zeby nie miec tego buga)
2.Brak tego klimatu co w poprzednich wersjach
3.NPC sa za słabi
4.Optymalizacja (często się tnie lub zacina)
 

Climber

New Member
Dołączył
1.4.2007
Posty
1
A mnie wkurza to, że jak ktoś mnie gdzieś prowadzi to nagle znika i mm nieudane zadanie.Nie widać u niego żadnych śladów życia.
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Mnie wkurzają: :angry:

1. słabi NPC
2. głupota ludzi
3. Bugi
4. jak walcze reszta się gapi
5. ludzie i zwierzęta wchodzą w różne obiekty
6. głupi styl walki, mało fajnych combosów
7. misje których nie da się wykonać
8. umiejętności których nie się nauczyć

Ogólnie gra jest fajna ale mogła by być lepsza i bez błedów. ;)
 

Bezik

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
43
Gdyby gra była troszkę szybsza było by owiele lepiej. Walcze bronią jednowęczną która szybkością prawie nie różni się od dwóręcznej. A z kolei orkowie są już tak wolni jak żółwie...nawet pożądnie zablokować nie umieją! Nim jakiś ork ruszy mieczem to ja już z 10 razy zdołam go pobić... <_< i pada na ziemie po 3 sekundach.
 

dziegiel

Member
Dołączył
20.5.2007
Posty
57
a mnie slabi orkowie i slaby Rhobar i Zuben
jednym ciosem powalam ich na ziemie i musze czekac az wstana i zadac im kolejny cios:/
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Bo pewnie lejesz z mocniejsego udezenia Rhobar ;) .
Nie wiem czego was wkurza tak to, ze jak lejecie 1 to reszta stoi i sie gapi-patrza jak was zalatwic(i tak im sie to nieuda <_< ),
Mnie wkurza ze jak jakis npc idzie za mna i go zostawie na jaks czas, to zaczyna isc do tylu i moze wejsc np. w stado wilków :angry: .
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
Zomin Ciebie nie wkurza banalność gry ???? Jak zabijałem trolla w G1 czy np stłukłem morde krzykaczowi to byłem z siebie dumny, a tutaj zniszczenie miasta całego mnie nuży... i to mnie najbardziej denerwuje, że odebrali mi satysfakcję z gry ;)

Edit: I całkowicie zgadzam się z xaroxem ... Oblivion o niebo lepszy ^^
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Gothic 3 to już nie to samo, jest to mierna gra w porównaniu do poprzednich części...

Wracając do tematu, denerwuje mnie kilka rzeczy a mianowicie :
- Wymagania sprzętowe, naprawdę są ogromne żeby grać na co najmniej mocnych detalach trzeba mieć dobry PC
- Poziom gry, poprzednie części były o wiele trudniejsze i ciekawsze.
- Npc, chodzi mi o walkę z NPC, gdy my walczymy z jednym orkiem a dookoła inni orkowie, to ci inni zamiast walczyć stoją i kibicują Beziemu.
- Walka, kompletna tandeta...

CYTAT
Nie podoba mi się Gothic 3, lukę po tej grze wypełnia mi w pełni Oblivion, który mnie zafascynował, mimo, że świat jest tam pusty, większość lasów niż miast i pobocznych wiosek.

Racja, Oblivion jest naprawdę niezły.
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
No niestety,trzeba to wkońcu powiedzieć...
Nawet G1 nie być tak zabugowany ja G3 ;)
Jeżeli chodzi o G3 to;

--->Bug goni buga :D
--->Zbyt łatwy poziom trudności...
--->I wiele wiele innych których nie warto wymienia?...

Bardzo bym chciał żeby poprawili engine,grafike w sensie żeby każdemu hasała ;)
I wogóle żeby sie wreszcie przyłożyli i zrobili to jak sie należy...

Racja racja Oblivion lepszy mimo to że tylko go widziałem u kumpla...ech...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom