Magowie

Status
Zamknięty.

siemin

Member
Dołączył
5.5.2005
Posty
77
Podobno maja byc nowi magowie. Gdzies czytalem ze maja byc 2 nowe bustwa.
Chyba to mialy byc takie na (90%):

POWIETRZA bialy stroj (jakies nowe bustwo)
WODY niebieski (Adanos)
OGNIA czerwony (Inos)
ZIEMI brazowy czy zielony nie pamietam (jakies nowe bustwo)
NEKROMACI czarne (Beliar

Teraz wyobrazcie sobie ze Paladynow kazdego bustwa....
cool.gif

Nowe zaklecia, szaty, klastory....
Co o tym myslicie????????
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
nie chcilbym nowych magow, bo tamci w supelnosci wystarcza moze byc jakas sekta ktora czci jakies bostwo, ale nie odrazu nowych magow....
a w gothicu III bedzie tyle opcji ze juz wiem ze sie pogubie, i nowych magow mi nie potrzeba
takie jest moje zdanie
 

owen9

Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
70
ja też o tym słyszałem ale miał być też mag pioruna (granatowy strój) i przeczytałem to na stronie valhalla jakośtak ale nie wiem dokładnie jak to się pisze
 

SwireK

Member
Dołączył
10.5.2005
Posty
31
Niepotrzebne by było tworzenie nowych magów. Magowie wody, ognia, nekromanci
wink.gif
To w zupełności wystarczy
smile.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Według mnie nowi magowie są bez sensu bo to by chyba znaczyło nowych bogów lub jakąś sekte, a uważam, że nie ma sensu robić kolejnej "bandy świrów" by stworzyć nie potrzebną gildie
dry.gif



Pozdrawiam
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Na pewno bądą nowi magowie ziemi i powietrza i nowe bóstwa a szkoda bo 3 bogów z 1 i 2 zupelnie wystarczy.Wiadomo nowe czary i inne bajery to fajne będzie.Ciekawi mnie jak nowe klasztory będą wygladać i co to za bogowie będą.
Coś tak coraz bliżej premiery a ja mam wrażenie że gothc 3 zupełnie oddala sę podobiństwem z poprednimi gothicami i będzie zupełnie niepodobny ale to tylko moje przeczucie.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Dokładnie, oddala się od rzeczywistości G1 i G2 i to dużo. Zastanawiam się tylko jak oni mają zamiar wytłumaczyć nam to, że nagle dowiedzieliśmy się o dwóch nowych bóstwach. Z jednej strony to może być ciekawe, ale z drugiej może być tak, że się pogubimy w którym klasztorze czego od nas chcieli i co mamy dla nich zrobić. Jedno jest pewne, Gothic III nas zaskoczy.



Pozdrawiam
 

flash.

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
136
Przydali by się nowi magowie Bo będą napewno nowe runy !
 
Dołączył
21.9.2004
Posty
154
jak czytam na to co wy tu piszecie to mi sie za przeproszeniem chce wymiotować (delikatnie mówiąc). Wy sie uważacie za prawdziwych fanów????????????? Zastanówcie sie zanim coś tu napiszecie, bo moim zdaniem mogli by dać z 5 nowych kierunków magów i byłoby zaje****. Gothic 3 bedzie prawdopodobnie ostatnią grą z serii i powinien być tak ogromny jak wszystkie wcześniejsze części Gothica + Morrowind x2!!! Ta gra musi przejść do historii a na pewno tak nie bedzie jesli "wierni fanowie" pragną żeby zostało to co w poprzednich częściach i tylko to tylko dlatego zeby .........werble......... NIE ZGUBIC SIE!!!! Ludzie załamujecie mnie normalnie...
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Już kiedyś mi się to o uszy obiło, a jeśli kilka osób udłyszało to samo to z pewnością cos w tym musi być
smile.gif
. Mój przedmówca ma troche racji, jest to zapewnie ostatnia część i powinni ją podrasować do granic możliwości. I tak aby stała się ponownie hitem. Bitwa o miano najleprzej gry rpg znowu się zaczyna.
wink.gif
 

Master Igor

New Member
Dołączył
16.5.2005
Posty
6
Nie zgadzam się że to ma być ostatnia część, podobno zostaną jeszcze południowe wyspy (tam jest ostatnia świątynia Beliara) na które się nie wybieżemy w 3 części.
A co do nowych magów, nie muszą być wcale nowi bogowie do tego, jak pamiętamy z G1 na bagnach czcili Śniącego a ON bogiem nie był.
A i jeszcze coś w sprawach magi, wyczytałem ostatnio na niemieckich stronach, że gdy bohater dopłynie do kontynentu to NIE BĘDZIE MAGI i bohater będzie musiał to znowu naprawić.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Nowe bóstwa , krótko mówiąc pomysł bezsensu , jak już ktoś pisał ciekawe jak to nam wyjaśnią , bo dla mnie co by nie wymyślili będzie głupio , bo przecież musiałoby być cos wspomniane we wcześniejszych częściach o tych bogach , a tak to wyjdą chyba z pod ziemi. Według mnie to powinny być dołożone tylko nowe czary i tak to by było spoko , a nie nowi bogowie , no po prostu do bani.
mad.gif



QUOTE Zastanówcie sie zanim coś tu napiszecie, bo moim zdaniem mogli by dać z 5 nowych kierunków magów i byłoby zaje****. Gothic 3 bedzie prawdopodobnie ostatnią grą z serii i powinien być tak ogromny jak wszystkie wcześniejsze części Gothica + Morrowind x2!!!

Wiesz co no i pomyśl nadtym co ty piszesz świat wielkości 2x Morrowind , przecież sam świat Morrowind'a jest tak potężny , że momentami odechciewa się grać , ale świat takiej wielkości może jeszcze być , ale 2x taki i jeszcze + świat z pozostałych części gothic to zdecydowanie za dużo . Ważne żeby gra miała dobrą i ciekawą fabułę , a nie duży świat i i pełno bóstw i jeszcze na dodatek niewyjaśnione ich pochodzenie.
dry.gif
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
E
wink.gif
e... ja tam chcę, żeby zostali tylko Ci magowie i tylko te bóstwa, bo byłoby trochę głupio, jakby nagle w GIII pojawili się nowi bogowie, o których nawet nie było słychać w poprzednich częściach gry. Najlepiej niech dodadzą jakichś nowych wojowników i jakieś zawody w miastach, np.: piekarz.
 

Smok

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
58
Zgadzam Się w 100procętach z moim poprzednikiem nowi magowie są niepotrzebni ponieważ (tak jak mój poprzednik) musiel by być nowi bogowie a to by było bez sensu fajnie by było jak by dali nowe czary np.sztorm gdy byśmy go urzyli to szła by fala która zabijała by wszystkich na swej drodze
smile.gif
 

Bennetis

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
350
no ale ja wolę żeby byli nowi magowie a jak ktoś będzie się gubił to niech poczeka aż wystawią solucję
laugh.gif
ja już nie mogę się doczekać g3 a z tymi bóstwami może być tak że bezi dotrze do jkaiejś odległejj częsci kontynentu gdzie czczono te bóstwa a na wyspie Khopinis nie musieli tego wiedziec
 

M@czo

New Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
25
Nowi Magowie będom zbędni przydało by się więcej czarów ale po co odrazu tworzyć nowych magów. Przecierz ci z korinis powinni wiedzieć o jakimś innym bustwie.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
JA CHCE NOWYCH MAGOW GOTHIC 3 oprocz powieazania historycznego z G2 to bedzie zupelnie nowa gra wiec nowe bostwa tez musza byc z g3 to bedzie tak jak bys w 16wieku wyjechal do ameryki


PRYWATNY APEL DO WILKA pl BESZCZESCISZ TA KSYWKE UZYWAM JA WSZYTKICH GRACH NA ONLINE I WSTYD MI ZE TAKI DEBIL KTORY GRAJAC W GOTHICA MYSLI O STWAWIANIU KLOCKA GLOWNYM BOCHATEREM UZYWA JA NA FORUM ZA TEN TEMAT Z KLOCKIEM DAL BYM CI BANA
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
No, nie, jak dla mnie to już za duża ilość magów, pogubię się w tym wszystkim
tongue.gif
.
Mnie już wystarczją magowie ognia (w każdej części można nim być), magowie wody (tylko w jedynce
sad.gif
), no i nekromanci (też tylko w jedynce
sad.gif
).
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Magowie powietrza, ziemi i nekromanci by się przydali. Ale nowi paladyni czy coś takiego to raczej nie. Może jakies nowe ze 2 gildie +stare i wystarczy w zupełności do wspaniałej zabawy na całą gre. Pamiętajcie: co za dużo, to nie zdrowo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom