Magowie

Status
Zamknięty.

DEXTER jr...

New Member
Dołączył
29.5.2005
Posty
14
co wy pier***** o magach ja chce zeby gra miała stare klimaty a nie jakies nowe paladynuw nekromantuw masz jako zombi i zdechłych rycerzy a magowie wody majom krag wody wiec to wystarczy ja sie modle zeby byli najemnicy nie wiem czemu ale sie zakochałem w tej gildi;p
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Wg mnie powinni zrobić nową sektę. Taką, jak w 1, dzie będą czcić Śniącego. Przecież on został tylko wygnany i mógłby wrócić pod innym imieniem. Może jego zabujstwo nie musiałoby być głównym celem gry, ale jakimś pobocznym questem i okazją do nowych czarów, run. Co do świata 2x Morrwind: bez przesady. Popieram tych, co mówią o jakości fabuły a nie o wielkości świata. Zresztą, jak G3 będzie miała WIELKI Świat(tak, tak WIELKI) i super - ekstra grafę i multim postaci, co za sptrzęcior ją pociągnie? A ile będzie bugów, kiedy w G2 jest ich sporo?
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
QUOTE (Megarion @ 02-06-2005, 13:58) Wg mnie powinni zrobić nową sektę. Taką, jak w 1, dzie będą czcić Śniącego. Przecież on został tylko wygnany i mógłby wrócić pod innym imieniem. Może jego zabujstwo nie musiałoby być głównym celem gry, ale jakimś pobocznym questem i okazją do nowych czarów, run. Co do świata 2x Morrwind: bez przesady. Popieram tych, co mówią o jakości fabuły a nie o wielkości świata. Zresztą, jak G3 będzie miała WIELKI Świat(tak, tak WIELKI) i super - ekstra grafę i multim postaci, co za sptrzęcior ją pociągnie? A ile będzie bugów, kiedy w G2 jest ich sporo?
Zgadzam się ja jestem za nie tworzeniem nowych Bóstw bo to by zepsuło wątki z poprzednich części, ale zgadzam się na stworzenie nowej sekty bo to by przywołało wspomnienia z G1 i dałoby do przejścia na 100 % parę bardzo ciekawych misji (może nawet by wróciła tradycja z bagiennym zielem
biggrin.gif
biggrin.gif
)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom