Magowie Wody

Status
Zamknięty.

Wybulada

New Member
Dołączył
14.1.2008
Posty
4
Jak zostac magiem wody??
bo bez tego Vatras nie chce mi dać listu, że moge odebrać pierścień od Saturasa...
no i nie mogę przejść Nocy Kruka...

z góry thx:pP
 

Wybulada

New Member
Dołączył
14.1.2008
Posty
4
a co ja mam zrobić jeżeli jestem juz Paladynem, a ide do Varasa to nie daje mu rzadnego listu(wzioł go Greg??)
 

alus944

Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
78
Przeczytaj solucje :) niestety ja osobiście nie moge Ci pomóc, bo nocy kruka nie przechodziłam :)
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Hm...mówisz chyba o dołączeniu do wodnego kręgu ;) Musisz w takim razie zrobić zadanie dla Vatrasa dot. Zaginionych. Jak już rozwalisz dextera w wieży na południu w obozie bandytów, idziesz do vatrasa i powinno wystarczyć ;) Nie pamiętam dokładnie ale chyba to wystarczy.
Pozdrawiam
 

Wybulada

New Member
Dołączył
14.1.2008
Posty
4
TYLKO ZE MAM MU JAKIS LIST ZANIESC, A NIE MAM TEGO LISTU, BO NIE WIEM CO Z NIM ZROBILEM;/
PRZESZUKALEM DEXSTERA, I CHYBA DALEM TEN LIST GREGOWI;/
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Greg wziąl go tylko do wglądu, oddał na pewno. widocznie gdzies sprzedałes albo coś, poszukaj u handlarzy.
I nie pisz caps lockiem...
 

adamo 04

New Member
Dołączył
14.1.2008
Posty
26
nie da się zostać magiem wody (w gothic'u II) jeśli już to można dołończyć do wodnego kręgu a to jest duża różnica <_<
I jedyna rzecz którą musisz zrobić to zagadka zaginionych ludzi
 

alus944

Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
78
W którym jesteś rozdziale ? Zawsze możesz zacząć gre od początku ;) Jeśl jesteś w 1 to nawet się nie wachaj :p Ja musiałam zacząć gre od początku i byłam w 4 rozdziale ;) Tylko jak zaczniesz nie przeocz tego listu ;)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Sprawdz dokładnie ekwipunek ten list masz może w plecaku a trzeba go przeczytać, bez przeczytania bezi nie chce dać go Vatrasowi. W liście napisane jest kto porywa ludzi a Vatrasowi właśnie o to chodzi.
POzdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom