Magiczne przedmoty!

Status
Zamknięty.

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Brakuje mi w Gothicu magicznych przedmotów np: Zadają obrażenia od ognia lub mrozu!( jest jeden i to na koniec Gothica 1) Mogli by takich więcej zrobić! W Morrowindzie jest tego dużo! Albo żeby samemu robić magiczne przedmoty! Brakuje mi takich żeczy! Miecze z magicznej rudy powinny być magiczne!

PS: Co o tym myślicie!?
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Generalnie sądzę, że zaimplementują to w G3. Zrobili tak w NK, i chyba nikt na to nie narzekał ;)
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
To znaczy ze w NK mozna wykuwac sobie samemu magiczne miecxze z magicznej rudy czy jest wiecej magicznych przedmiotow - jedna i druga opcja bardzo mi sie podoba
 

Wilk

Member
Dołączył
12.3.2004
Posty
242
Ja nie wiem raczej nie, ale widziałeś tan świeconcy łuk może on coś daje.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
W NK jest dużo więcej opcji wykuwania broni ale nie wiem jakich bo niemca niezbyt rozumiem. W każdym mąć razie Harad kupuje od ciebie nie tylko jeden gatunek broni ale wszsytkie zwykłe bronie (Te, które wukuwa się bez rudy) a jest ich więcej niż w G2. W Gothic dwa po nauczeniu się kowalstwa umieliśmy tworzyć najprostrzy miecz, tam wtenczas umiemy tworzyć dopiero jakby Lekki Miecz Zwykły, później Średni i tak dalej, które są coraz to bardziej warte (U Harada zbiłem na tym spory majątek za zwykłe miecze 3 klasay płacił całkiem sporo :) ) . A kiedy podchodzimy do kowadła aby wykuć broń nie pojawiają się najpier te bronie, które możemy już wykuć (czyli te, których sie już wyuczyliśmy) ale najpierw są jakieś kategorie (rodzaj broni jaki chcemy wykuć). Wtedy dopiero dawałem, że miecze i pojawiały się miecze, które moge wukuć. A więć NK wprowadza wiele zmian, ale o wszsytkich dowiemy się dopiero grająć w polską wersje.

PS. Pomysł z magicznymi broniami takimi jak Uriziel jest dobry, brakowało mi w g2 broni, która ma jeszcze np. obrażenia od ognia.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Albo magiczne zbroje jak założysz to np: Jak stwór cie wlnie to oberwie ze słabej błyskawicy!
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
AHA

HAHA Baton to nie Diablo II :lol: Spoko ;) Myślę że będą takie przedmioty zresza są jak powiedzieli wyżej koledzy ;) Ten łuk cloNe_xx robił wrązneie :)
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
A wie ktoś czy będzie takie coś w gothicu 3?

PS: Nie miałem na myśli Diablo tylko Morrowinda!
 

Pogromca zła

Member
Dołączył
13.3.2004
Posty
112
według mnie powinno byc cos takiego ze np. jak zrobisz miecz z rudy i dołączysz do tego serce lodowego golema to masz lodowy miecz itp.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Albo np miecz który daje ci możliwość rzucania zaklęcia o małych kosztach many :]
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
albo lodowy miecz ktory przy uderzeniu w przeciwnika zamraza delikwtenta i mozesz go spokojnie oklepywac albo miecz z sercem skalnego golema -bodajze jego sercem mozna bylo odrzucac przeciwnika -wiecie o o chodzi - nauka latania za jeden cios :D
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
myślę, że idea, o której mówicie jest ciekawa, tylko zauważcie jedną rzecz: ile czasu potrzeby było na naukę tworzenia takich rzeczy, chyba, że można by je było znaleźć.
 

Dawid

Member
Dołączył
7.6.2004
Posty
56
Tak powino być ale w G1 muwili że w barierze nikt nieumie robić takiej broni :)

PS.Na potęge wrzechpotęrznego Beliara :twisted:
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Mogli by zrobić w Gothic 3 legendarny miecz Innosa lub Beliara! Jak zdobędziesz ten miecz to byś zabił jednego z bogów! Jak był byś nekromantą to Innosa a jak Paladynem to Beliara!
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
A jak magiem to byś wyciął wszystkich i został nowym bogiem :twisted:
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
A jak magiem to byś wyciął wszystkich i został nowym bogiem :twisted:
Dobry pomysł Arcane po prostu byś zabił wszystkich bogów! Najpierw byś wamwaił Innosowi że mu służusz zabijając Beliara a za jego pleami po Belaiarze byś planował na niego spisek na koniec byś zabił zagubionego Adanosa!

PS: Zrobił byś to oczywiście z tym mieczem!

PS2: Albo zabił byś ich odnawiając Uriziela!
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
no właśnie ciekawe co się stao z Urizielem po wyganiu Śniacego, bo według filmiku miecz został w świątyni ale przez czas grani a ktoś, albo coś mogło sobie przywłaszczyć mieczyk
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
no właśnie ciekawe co się stao z Urizielem po wyganiu Śniacego, bo według filmiku miecz został w świątyni ale przez czas grani a ktoś, albo coś mogło sobie przywłaszczyć mieczyk

Tylko ,że świątynia śpiocha była pod ziemią i nie sądze by komuś chciało by się tam chodzić(chyba,że chciałby zostać rozwalony przez orków)
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
chyba zostańmy z wersją z filmiku - miecz został pod ziemia w światyni i wszyscy o nim zapomnieli
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
Troszke zboczyliscie z tematu... ( zboczeńce :D:D ) Hmmm... Troszke stary tan Topic, ale odpisze: Otóż Gothic III to będzie połączenie Diablo II, Morrowinda i rzecz jasna Gothica II. Będzie tam w cholere kombinacji nie tylko kucia, ale i duuuużo najrozmaitszej broni, magii, umiejetności, run itp. itd. To tylko moja koncepcja... A za razem marzenie :D Pozdrawiam, SoniC
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom