Mag

Status
Zamknięty.

<=BANAN=>

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
63
Chce zagrac od nowa magiem ale kompletnie nie wiem w co pakowac punkty nauki w jakim kierunku sie rozwijac?? pakowac wogle w zrecznosc czy tylko w mane, czy uczyc sie jakis kuszy czy lukow i jakie powinienem miec statystyki idac do Jarkendaru??
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Ja jak jestem magiem to pakuje punkty nauki w uczenie się tworzenia nowych run,wtajemniczanie się w następne kręgi magii,pkt. magii a jeśli chodzi o broń to dwuręczną.Z łuku ani kuszy nie korzystam.
 

<=BANAN=>

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
63
A w co wpakowac pierwsze punkty zanim zostane magiem bo bedac nowicjuszem sie kregow nie naucze a jakos musze walczyc, tylko ze wydaje mi sie ze pakujac je w sile to bedzei marnnotractwo, czy moze poradze se z 10 sily i zrecznosci??
 

Jaracz

Member
Dołączył
5.2.2005
Posty
94
Ja przed zostaniem magiem dobijałem do 30 siły i do 30 % walki bronią. Resztę punktów nauki wykorzystuję po zostaniu magiem na manę, runy itd.
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Ja teraz jestem magiem mam już 13 poziom i jestem dalej w 1 rozdziale. Zanim zostaniesz magiem kup miecz mistrzowski od Martina, ale szybko bo jak z nim porozmawisz to i nie kupisz za pierwszym razem to już będzie za puźno bo on sam go założy. Przypakuj w zręczność do 60 i najlepiesz do 30% jednoręcznej zanim udasz sie do klasztou, (Ja zanim wstąpiłem do klasztoru miałem 11 poziom). Jeśli ci szkoda tyle to zanim wstąpisz do klasztoru kożystaj z kapliczek bo wtedy ci zręczność podnosi i czasami siłe. A jak już będziesz magiem to w runy no i mane oczewiście.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
No to widzę że trochę schrzaniłem , bo też chcę zostać magiem jestem narazie nowicjuszem i mam dopiero 6 level i jeszcze dodatkowo nauczyłem się łuku do 30% czyli 20 punktów umiejętności w plecy no to trudno.
 

gorallo

New Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
7
Jeśli chodzi o łuki to myślę,że one są ogólnie poronionym pomysłem w tej wersji w jakiej występują - kuszę są silniejsze i lepiej się prezentują. A jesli chodzi o inwestowanie punktów nauki grając magiem to ja inwestowałem w broń dwureczną do 30%, dalej w runy i manę, no i oczywiście jadłem grzybki !!!
smile.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Najlepsze runy do maga to deszcz ognia oraz bryła lodu lub lodowa fala jak kto woli
 

Tomicard

New Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
8
Ja nie rozumiem czemu wszyscy tracicie PN na siłe czy zrecznosc albo bron :/ ja tego nie robilem i z samych tabliczek w na początku 2 rozdziału mialem nawet powyzej 30 wszystkiego
smile.gif
a wszystkie moje PN poszly na mane, runy, miksturki.
 

Villen

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
27
Witam

IMHO każdy mag powinien znać podstawy walki. Ja wybrałem bronie dwuręczne z prostego powodu - są dostępne specjalne bronie dla magów czyli różdżki
smile.gif
Używam teraz Tajfuna ale korzystam też z różdżki dającej bonus do many 8) . Nie wiem czy zauważyliście ale 3 przedmioty ( ta różdżka, pierścień gwiezdnej mocy [chyba tak się nazywa] oraz amulet oświecenia) dają w sumie 40 many za każdym ich założeniem. To jest darmowe leczenie :twisted: i dwie lodowe lance jak nic
wink.gif
.
Wracając do skilli to ja dałem 34 na siłę, 34 na bronie dwuręczne ( płacąc 1 PN za 1 skill ) , a teraz na 18 poziomie ( 2 Chapter , Jarkendar ) mam już 65 siły ( z pasem +5) i 51% bronie dwuręczne (z Tajfunem).
Oczywiście już umiem czytać wszystkie tablice (I, II, III) i m.in. dzięki nim mam aż tyle ( nie wykorzystałem jeszcze tych dających manę).
WSZYSTKO co daje manę chowam na później. Dlaczego? Bo chcę być potęznym magiem :twisted: z jak największą ilością many. Limit do nauki wynosił chyba 200 lub 250, a później to już tylko napoje, tablice, kapliczki, piwo
smile.gif
.
Reszty statsów nie ruszałem a mam 30 zręczności i 28% na br. jednoręczne. Jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły na zwiększenie many to śmiało
smile.gif


Pozdro
 

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
Ja też zacząłem sobie gre magiem i dobrze mi idzie mam 11 lv rozwinęłem sobie bronie dw. do 20 % strzelam czasami z kuszy ( Rugi
biggrin.gif
bo dobra jest jak na początek ) umiem robić miksturki many i leczenia sciągam skóry , reszte punktów z tabliczek mam ( spróbuj zainwestować jak najszybciej w języki : chłopów , wojów i kapłanów to bedzie dobrze
smile.gif
) i łaże z różdżką dodającą 20 many używam runy z zadania i jest cool . Moja zasada to zawsze zostawiaj choć trochę punktów nauki bo mogą się na coś innego przydać
 

Daron

New Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
6
Moim zdaniem na samym początku najlepiej inwestować w manę i nie używać żadnych kamiennych tabliczek bo im więcej masz many tym więcej musisz płacić PN, kiedy mana podrożeje używaj sobie ich do woli! Aha i najlepiej nauczyć się eliksiru ducha (u Neorasa). Sam przeszedłem gre Magiem i wiem bo na końcu miałem 350 many!
 

Zwierzak

New Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
18
ja jak zamierzam grac magiem to na poczatku nie daje w zadne z tych skilow np. sila zrecznosc walka bronia itp tylko laduje odrazu w mane a gdy jestem nowicujeszem poprostu unikam potworow i kłopotow ale potem jak zostane magiem to rozprawiam sie z nimi a juz mam duzo many i moge obrac kolejny krag , a jesli bym dawal w te pierdoly to potem bym mial problemy
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Ja jak teraz przejde NK Łowca Smoków to odrazu zaczynam grac magie bede pakowal wiekszosci w mane i troche w sile bo zrecznosc mi nie potzrebna przeciez po co komus zrecznosc do lukow jak moza strzelac kulami ognia itp
 

.::Darrick::.

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
24
Gra magiem jest naprawde bardzo ciekawa polecam ją każdemu to naprawde zajebiste urozmaicenie od czasu grania wojownikiem wiec warto sprubowac
smile.gif
 

arnold16

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
39
Ja gram magiem, jestem w drugim rozdziale i uzywam procz czarow miecza mistrzowskiego i mam 35 broni jednorecznej i karam kamiennych straznikow normalnie z miecza:D
 

PiotrekknewB

New Member
Dołączył
10.4.2005
Posty
29
ja chyba zle rozbudowalem postac
dry.gif
bo jak na maga mam chyba za duzo na bron jednoreczna a za malo na mane
dry.gif
ale moze to sie jeszcze da naprawic i jeszcze jedno pytakno mam jakich zaklec warto sie nauczyc bo nie moge sie zdecydowac
tongue.gif
 

Xamerith

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
43
No cóż...magiem gram od początku i polecam wszystkim. Moje rady:

1) jak kto woli ale zadnego punkta nie wyłożyłem na mane. Mimo to w szóstym rozdziale miałem jej około 240.
2) zręczność jest ważna (akrobatyką można zwiać od wszystkiego) ewentualnie miksturki szybkości) dodatkowo można używać miecza mistrzowskiego albo Betty jeżeli ktos jest wystarczająco zręczny.
3) z łukiem można zdziałać cuda - elitarny ork w trzech strzałach
4) przyzwania - szkieleta i szkieleta goblina, dzięki temu drugiemu i kilku miksturom many można pojechać czarnego trolla( i nie tylko ) w pierwszym akcie paląc zielsko podczas gdy gobliny na ciebie harują.
5) magia lecząca - leczenie średnich ran można gdzieś znaleźć, a często jest przydatne
6) magia ofensywna - wspomniany deszcz ognia, wcześniej nawet kulka ognia (choćby szkielet trzy kulki) , dobrze jest też mieć wybór w magii np. lodowy pocisk (mozna znaleźć, w górniczej dolinie, zaraz obok kamiennego kręgu) rzucony trzy razy może skosić ognistego jaszczura, a zniszczenie nieumarłego.... no, czasem sie przydaje.
7) zwoje - czasem się przydają, jeżeli musisz rzucić czar kilkukrotnie a masz na to za mało many.
8) co do amuletów to polece świetą aurę innosa, a wcześniej amulet kapłana i dwa pierścienie kapłana (podnosi mane o 60 chyba, dokładnie nie pamietam) do znalezienia w addonworld)
 

PiotrekknewB

New Member
Dołączył
10.4.2005
Posty
29
gdzie mozna znalezc rózdzki ??bo z moim mieczykiem to niewiele moge zdzialac
dry.gif
i mecze sie teraz z kamiennym straznikiem bo magia na niego nie dziala a mieczykiem to zadaje mu bardzo male obrazenia i mnie zabija
 

Xamerith

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
43
Różdzki mozna kupić u Goraxa w klasztorze i u jednego z magów wody w nowym swiecie (Merdarion? ehh moja wiedza kuleje ostatnio)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom