Mag Na Początku Gry

Status
Zamknięty.

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Pamiętacie pewnie filmik wprowadzający do G1. Pamiętacie jak jakiś mag przed wrzuceniem za barierę wręcza Bezimiennemu list? No właśnie. Nie chodzi mi o treść listu czy coś. Chodzi mi o tożsamość maga wręczającego list. Wiem , że w GI i GII można spotkać kilka postaci o takich samych lub bardzo podobnych twarzach ale ten mag przypomina mi Pyrokara.Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam Koza123
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Tak, to Pyrokar. W pewnym momencie w GII (nie pamiętam czy niezależnie od gildii czy jak jesteś magiem) przyznaje się, że to on dał Ci ten list i nie spodziewał się, że jeszcze Ciebie kiedyś zobaczy czy coś w tym rodzaju... W każdym razie to on.
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Tak? Nie pamiętam. Ale wątpliwości budzi kolor jego włosów. W GII ma bardziej siwe.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
no faktycznie, przecież włosy nabierają na kolorze wraz z wiekiem
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
HAHAHA! Tylko, że w jakieś 3-4 tygodnie trudno tak bardzo osiwieć.A poza tym on ma głos nieprzypominający Pyrokara. Zbyt młodzieńczy. W jedynce mówi jak młodzieniaszek pełny życia a w dwójce jęczy jak stary dziadek.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Trudno takie rzeczy osadzić w czasie.
A taka sprawa jak ta, że zmieniają się aktorzy podkładający głos to zapominaju, czy po prostu tak sobie ględzimy gdyby babka miała wąsy?
 

sebogothic

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
136
Tak to Pyrokar. W G2 wspomina, że gdzieś już widział Bezimiennego. A co do wyglądu to Bezimienny w intrze też nie ma kucyka
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Problem rozwiązany. Zamykam temat.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom