Małe Podsumowanie

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witajcie,

Powoli rok 2011 odchodzi w nie pamięć, już tylko kilka godzin dzieli nas od nowego - miejmy nadzieje, że lepszego - 2012 roku! Rok ten był dla nas kolejnym, który spędziliśmy razem, jak rodzina. Rozmawiamy, kłócimy się, śmiejemy razem - zawsze trwamy razem, co czyni nas potężnymi przyjaciółmi i nie tylko nimi.

Pozwólcie, że przygotowałem dla Was małe podsumowanie roku 2011!

Rejestracja nowych użytkowników - 9947
Nowych tematów - 1673
Nowych postów - 33653
Wyświetlanie tematów - 362.332
Napisanych zostało - 240 newsów


To wszystko dzięki wam.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Tak, statystyki cieszą oko.
Przed nami 2012, w którym czeka nas bodajże 23 koniec świata. Cóż, i tego przeżyjemy. A nasz wortal? Z pewnością z radością przyjmie (oby udaną) premierę Risen 2.
Oby za rok nikt z nas nie miał prawa powiedzieć, że to był zły rok, a jego posumowanie w aspekcie gothic up było równie dobre.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Wszystkiego najlepszego i życzę dalszych Sukcesów.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Dobre statystyki i dobrze powiedziane/napisane Zig :). Tak jak pisze Romek: Najlepszego dla wszystkich userów oraz samych sukcesów dla każdego z osobna i dla nas, jako społeczności Gup.!!!
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Zdrowia, szczęścia, pomyslności, życzy administracja, administracji.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
najlepszego lenie pospolite... życzę wam abyście ruszyli swoje zacne zadki i byli bardziej aktywni w zadaniach oraz w obozach i żeby w końcu coś ruszyło a nie wywaliło kolejne gildie w kosmos ;)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Co za kpina. Od czego tu zacząć?

Rejestracja nowych użytkowników - 9947
Nowych tematów - 1673
Nowych postów - 33653
Wyświetlanie tematów - 362.332
Napisanych zostało - 240 newsów

Jeśli nawet te prawie 10 tys. użytkowników to nie są boty ( a są to boty ) to ile widzimy nowych aktywnych użytkowników? Może 10 się znajdzie, tak mocno naciągając prawdę.

Tak, statystyki cieszą oko.

Istotnie, jeśli jest się ciemny baranem. Podobno Rangiz tak świetnie dostrzegasz obłudę polskiej władzy, a sam nie dostrzeżesz forumowej? Czyżby koryto było zbyt odurzające, że nie jesteś w stanie racjonalnie myśleć?

Przed nami 2012, w którym czeka nas bodajże 23 koniec świata. Cóż, i tego przeżyjemy. A nasz wortal? Z pewnością z radością przyjmie (oby udaną) premierę Risen 2.
Oby za rok nikt z nas nie miał prawa powiedzieć, że to był zły rok, a jego posumowanie w aspekcie gothic up było równie dobre.

Dobre statystyki i dobrze powiedziane/napisane Zig

Zig jest przesiąknięty oligarchią ale myślałem że chociaz Ty, Biaf, dostrzeżesz złudne wrażenie tych "wspaniałych liczb", no cóż.

Risen 2? Piraci i spluwy? Co to ma już wspólnego z Gothiciem? Poza tym Risen 2 w żaden sposób nie przyczyni się do poprawy sytuacji na tym forum, która jest beznadziejna. Tematyka Gothica się wyczerpała, chyba że pojawi się nowa część serii bez żadnych udziwnień jakie zrobiło studio Spellbound. Prawda jest taka, że jesteśmy w zaścianku. Forum odwiedza może 20 userów dziennie, z czego pisze z 10.

Dalej, 1673 nowych tematów. Ekstra, ale ile z nich jest w miarę sensownych, a ile to po prostu spam, temat powitania nowego usera, który i tak wpadł tylko po poradę i sobie pójdzie. Znajdziecie 100 sensownych tematów to będzie dobrze.

Nowych postów - 33653. Gratuliren. Biorąc pod uwagę aktywność tematów "Pogaduchy z d*py" i "Co wam leci w głośnikach", w którym wszyscy wlepiają linki z YT mając w d*pie linki innych, jak i całkowity zastój w gidliach, zakonie czy dziale opowiadań, to w istocie, zajebisty wynik. Może skladajmy nasze wypowiedzi z dwóch zdań, a ch*j, z jednego wystarczy! Będzie więcej postów!

Wyświetlanie tematów - 362.332. Fiu fiu. Boty spełniły swoje zadanie ponad miarę!

Newsów nie skomentuje bo ich nie czytam, poza tym nie wiem jak inne fora o Gothicu sobie w tej sprawie daja radę. Syf, kila i mogiła.

Generalnie jest to temat do poklepywania się po plecach i przyklepywania miękkiej podusi pod naszą d*pą, ale też i do podsumowań. Więc postaram się podsumować całą wypowiedź w jednym zdaniu. Beznadziejny rok. W tematyce gier związanych z Gothiciem ( czytaj Arcania itd ) klapa. A same statystyki są żenujące. Jak można sie tym chwalić pozostaje dla mnie niewytłumaczalne. To tak jak Tusk się chwalił że jestesmy zieloną wyspą a każdy przeciez wie jak jest naprawdę.

d*pa. Mamy skin ze Skyrimem więc chyba już coś jest nie tak? Dla mnie im prędzej stworzymy forum o nowej tematyce, tym lepiej.

Ma wypowiedź wyszła jak wyszła. Późno jest, może to dlatego, Tym niemniej jak wstanę jutro rano to zdanie będę miał takie samo.

I wam również życzę wszystkiego dobrego. By forum wyszło z bagna, w którym jest.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Staty to tylko staty. Dla strony i kanału fb czasy są dobre i będą dobre bo jest co robić.
Forum od dawien dawna jest trupim cmentarzyskiem i to z kilku powodów


1.Wspomniany wcześniej brak nowych użytkowników. - oczywista oczywistość.

inne składowe wpływające na 1 punkt
1.1. Spore wypalenie w tematyce Gothica
1.2. "Specyficzna" atmosfera na forum i znikoma aktywność w tematach.
1.3 Ogólne opierdalactwo i brak zaangażowania w działalność na rzecz portalu. Poza spontanicznymi zrywami od czasu do czasu pojedynczych osób.

Tak więc nie, to nie zależy tylko od administracji. Im bardziej wszystkim się chce tym bardziej się coś dzieje.

Jakieś złote pomysły na poprawę sytuacji?

Jestem nawet za przewietrzeniem administracji i wstawieniem osób, które mają większy zapał do pracy niż ci, którzy ściskają stołki. Byłbym gotów oddać go nawet Vendecie czy Romkowi jeśli tylko wiedziałbym, że będzie się chciało im coś robić. Tak jak nam na początku.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Trzeba sie otworzyc na wiecej i zrobic z tego 'strefe rpg', tylko, ze z jajami
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Trzeba się zastanowić czy warto być najlepszym na rynku w jednej tematyce czy średniakiem ogarniającym szerokie spektrum. Bo jako portal tematyczny mamy wciąż co robić. Piranha ma się dobrze i będzie wydawać gry. Kto wie może i gothica 5
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Moim zdaniem propozycja Booma jest git. Przekwalifikowanie portalu, oczywiście ciągle Gothic byłby istotnym elementem, ale głównym parowozem w kolejce byłaby już inna gra. Byłoby to dość odważne posunięcie, ale czy głupie? Warto rozważyć.
Świat Gothica już nie ma przed nikim tajemnic, wszystkie problemy prócz technicznych idzie rozwiązać w kilka chwil. Daremnie czekamy na to że aktywność na forum się poprawi.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1514
Gothic Up strefą gier RPG? Nigdy bym się nie spodziewał, że ten portal, który od wielu lat jest jedną z najlepszych stron o grach z serii Gothic może się zmienić w serwis ogólny traktujący gry RPG... Pomysł generalnie średni, gdyż, tak jak Tomasz pisał, stron o w/w tematyce jest sporo i zainteresowanie mimo rozległej tematyki jest znikome.

Jestem nawet za przewietrzeniem administracji i wstawieniem osób, które mają większy zapał do pracy niż ci, którzy ściskają stołki. Byłbym gotów oddać go nawet Vendecie czy Romkowi jeśli tylko wiedziałbym, że będzie się chciało im coś robić. Tak jak nam na początku.
W obecnej sytuacji chyba nic, to nie zmieni, gdyż i tak jesteście bardziej na bieżąco z newsami oraz informacjami od innych polskich serwisów o G i R. Moim zdaniem, jeżeli jesteście już tak doświadczonym składem, powinniście wysłuchać, po prostu propozycji użytkowników, którzy jeszcze zaglądają na forum, a nie przewietrzać skład, bo i tak nic to nie zmieni, a obecnie i tak Was jest strasznie dużo jak na liczbę aktywnych użytkowników....

Tyle ode mnie. 3mam łapki i wierzę, że coś zdziałacie.
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
Wiem, że długo mnie nie było i za bardzo nie powinienem pisać, ale co tam.
Czy nie spodziewaliście się tego, co jest teraz? To normalne jest. Gothic się skończył, Risen też już pewnie na ukończeniu. Każdy wortal, który jest na temat nieżyjącej/umierającej tematyce w końcu umrze. Tak już jest, nie tylko wy macie ten problem, sam przez parę tygodni siedziałem niedawno na Tawernie Gothic, tam dzieję się DOKŁADNIE to samo. Wchodzą tylko Ci, którzy byli na tej stronie wiele miesięcy, lat.

Kiedyś, wiele lat temu byłem w podobnej sytuacji. Ja chciałem dodać coś do tematyki na wortalu, inni jednak nie chcieli, więc w końcu stronka umarła.
Jeśli tutaj jest tak jak TG, że wchodzą tylko starzy wyjadacze, to wypadałoby coś zrobić, dodać coś do tematyki, inną grę, studio całe, jeśli tego nie zrobicie - może być już chyba tylko gorzej. :<

Jeśli post trochę niezgodny z rzeczywistością - psieplasiam, trochę mnie nie było. ^^

Pozdrawiam, Crisis.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
A może jakas fuzja z innym portalem?

Ich starzy wyjadacze plus nasi starzy wyjadacze = 2x więcej starych wyjadaczy!

Tylko jaki portal zgodzi sie na połaczenie w imię wyższych cel&oacute;w ^^ bo jak mniemam nikt nie chce opuszczac swojego podw&oacute;rka i reazygnowac z władzy.
Więc wszyscy kisną w gnijących portalach, a gdyby tak zebrać całą polską społeczność do kupy to okazałoby się, że całkiem nas sporo.

Niestety to tylko marzenia furiatta ^^
 

sir_RobeN

Bossu Kokssu
VIP
Dołączył
17.5.2010
Posty
175
Też się zastanawiałem nad tym. Nawet jeśli Piranha będzie dalej robiła gry (Risen czy nawet Gothic), to obecnie jest to już za mało - kiedyś jedna/dwie gry mogły zająć sporo ludzi na dłuuugi czas. Teraz jest inaczej. Gry są kr&oacute;tkie, mody często powstają w b&oacute;lach lub wcale. Może rzeczywiście warto przemyśleć włączenie innych gier? TES? Wiedźmin? I inne bardziej lub mniej RPGi? Nawet jeśli są już inne portale RPG, to na ich przykładzie można zobaczyć co się teraz bardziej/mniej podoba użytkownikom. Można p&oacute;źniej po swojemu, z pomysłem, dostosować portal, sekcje. Tym sposobem pojawiałoby się dużo więcej news&oacute;w, a to r&oacute;wnież ściągnąć mogłoby większą liczbę użytkownik&oacute;w. Będą chcieli sprawdzić w czym GUP/RUP jest lepszy od innych już znanych portali o RPG. Jeśli do tematu podejdzie się porządnie i dodatkowo może z jajem oraz jajami (to 2 oddzielne podejścia), sprawa może przybrać pozytywny obr&oacute;t.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Gothic Up strefą gier RPG? Nigdy bym się nie spodziewał, że ten portal, kt&oacute;ry od wielu lat jest jedną z najlepszych stron o grach z serii Gothic może się zmienić w serwis og&oacute;lny traktujący gry RPG...
Ten portal, ktory od wielu lat jest jedna z najlepszych stron o grach z serii Gothic... ehh, nie wiem, czy zauważyłeś, ale Risen to nie Gothic.

Nie ma solidnej 'strefy rpg' w polskiej sieci. Gothic up mogłoby być tym juggernautem, kt&oacute;ry rozgromi konkurencję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom