Młot Lou

Status
Zamknięty.

Nerion

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
15
Zwykły dodaje 1 many na stale a jak dasz Snafowi da ci ognisty gulasz co daje Sily
smile.gif



Down:
Nie mam pojencia
sad.gif
autorze tematu oświeć nas
 
R

ReZiWiz

Guest
re

QUOTE Zwykły dodaje 1 many na stale a jak dasz Snafowi da ci ognisty gulasz co daje Sily
smile.gif


Ale tylko jeden raz ci dodaje jeden pkt.many, później już nic nie robi
tongue.gif
A podwójnego jeszcze nie widziałem :shock: Jak można zrobic podwójnego? :shock:
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
za Luciom są drzwi, znajdź klucz u góry, jak wejdziesz po schodach, poszukaj tam i wejdź w te drzwi, tam będzie skrzynia z przepisem na podwójny Młot Lou
ps. a ten gulasz chyba dodaje jeszcze PŻ
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
Klucz nie jest u gory ale jest w blotnym wezu *obok* Logana
smile.gif
...A zamiast samemy przyzadzac i tracic skladniki lepiej dac Samuealowi i od niego kupic juz zrobione (30 . szt. zl.
tongue.gif
)
 
R

ReZiWiz

Guest
re

QUOTE Klucz nie jest u gory ale jest w blotnym wezu *obok* Logana :) ...A zamiast samemy przyzadzac i tracic skladniki lepiej dac Samuealowi i od niego kupic juz zrobione (30 . szt. zl.
tongue.gif
)

Tak tylko że ja zabiłem błotnego węża dawnooo
biggrin.gif
A obok Logana jest Snaf
biggrin.gif
NO wiem, wiem.... no ale te wężę zabite już zniknęły :cry: A tak wam doradze.....kupujcie w choler* Szybkiego Śledzia :roll: DAje speeda na minute.... i tylko 30 zł. (mikstura szybkosci kosztuje 200 zł. więc jest różnica)
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
no ktoś już powiedział podwójny daje 1 pkt siły na stałe 8)
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Między innymi składnikami tego napoju są rzepy i właśnie mam problem bo niewiem gdzie je znaleźć i kto je sprzedaje.Wiem że rzepy są na farmie Lobarta tylko że tamte straciłem w zadaniu "rzepy dla Hildy" więc jak wiecie gdzie można je znaleźć albo kupić to bardzo proszę o odpowiedzi.
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
ja jestem w 5 rozdziale i mam hehe aż 1 rzepe ale niestety nie pamiętam gdzie znalazłem, pewno gdzieś w Khorinis może na jakiejś farmie,ale napewno nie u Lobarta
 

baroxio

New Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
19
no czlowieku poszukalbys przynajmniej u handlarzy...
smile.gif
na pewno ma ktorys u bandytow chyba fisk chociaz glowy nie dam. ma az 6
ohmy.gif
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
wiem że rzepe kupiłem od kogoś w Jarkendarze, ale nie pamiętam od kogo, wiem tylko że nie musiałem odchodzić daleko od Snaffa, i miałem, ale na farmie onara, w polu napewno jest rzepa
 

baroxio

New Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
19
hmmm a tak przy okazji, czy mozna kupic od kogos te zeby weza blotnego czy trza sie tego nauczyc. bo mi sie nie chce wydawac pn na to.
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
Rzepe ma Fisk
wink.gif
..a kly blotnego to chyba sie muiszisz nauczyc (1-3 PN baardzo duzo
tongue.gif
) albo mozesz poszukac na bagnie blisko ruin ..moze tam znajdziesz (osobiscie znalazlem
biggrin.gif
)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom