Ludzie... Jest Super :d

Status
Zamknięty.

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Właśnie skończyłem oglądać kanał NBC.
Jest w nim program GIGA.de (to program po niemiecku)
"Relacja z Games Convention"
Było pokazywane przez pare minut jak gościu gra w Gothica 3 (dokładne postacie, nawet orki
biggrin.gif
)
Było tam wspomniane, że w Gothic 3 można będzie grać w sieci !!!!!!!!!
biggrin.gif
biggrin.gif

Piranha Bytes wcale nie wyklucza także, że zrobią czwartą część Gothica
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

Mówili też, że przewidziane jest 200 godzin samej gry i że świat będzie 5 razy większy !!!!!
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

Ma być powtóka, więc śledźcie dokładnie kanał NBC program Giga.de

LUDZIE JEST SUPER
biggrin.gif
... na prawdę jest na co czekać.
A co wy o tym sądzicie ?!


POZDRO "Khalid"

EDIT: Prawdopodobnie Demo Gothic 3 już w październiku
biggrin.gif
 
Dołączył
27.7.2005
Posty
76
Jeśli to prawda że w Gothica III,będzie można grać przez sieć,będzie git.Twórcy Gothica III,zdobęda jeszcze większe rzesze wielbicieli,niż kiedykolwiek,Gothic III w sieci,bajka nie do uwieżenia,ale zobaczymy,ocenimy.

P.S.tylko żeby to było prawdą.


Pozdrawiam

Obrońca Jerozolimy
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
No, no...szkoda że nie mam tego programu.
A co do nowości to tylko czekać i mieć nadzieję że Cd-Projekt nie będą mieli problemów z licencją.
Aż 200godzin?!
No to za.....godzinę
tongue.gif
będę spać
tongue.gif

To świetnie. Więc tylko czekajmy.
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
QUOTE Właśnie skończyłem oglądać kanał NBC.
Jest w nim program GIGA.de (to program po niemiecku)
Było pokazywane przez pare minut jak gościu gra w Gothica 3 (dokładne postacie, nawet orki )
Było tam wspomniane, że w Gothic 3 można będzie grać w sieci !!!!!!!!!  
Piranha Bytes wcale nie wyklucza także, że zrobią czwartą część Gothica   
Mówili też, że przewidziane jest 200 godzin samej gry i że świat będzie 5 razy większy !!!!!     
Ma być powtóka, więc śledźcie dokładnie kanał NBC program Giga.de

Hmm... sam nie wiem co o tym myśleć. Od dawna wiadomo że BP nie da możliwości grania po sieci i źe świat będzie 3 razy większy a tu ktoś nagle mówi że oglądał jakiś tam niemiecki program i jest całkiem inaczej
dry.gif
. Nie obraź się nie mam nic do ciebie ale ta historja jest troszkę dziwna moim zdaniem.
Ale to nie znaczy że nie chce żeby to się okazało prawdą
smile.gif
Pozostało tylko mieć nadzieję że chociaż część tego będzie prawdą.

ps. 200 godziń??
blink.gif
To za nim przejdzie się g3 wszystkimy gildiami i po necie troszkę się zagra to wyjdzie już g4 (zakładając że te informacje okażą się prawdziwe)


QUOTE Nie wiem czemu go krytykujesz, moim zdaniem niemcy wiedza lepiej

Wcale go nie krytykuje po prostu wszędzie piszą inaczej i dopuki //dopóki nie będzie jakiegoś potwierdzenia tych informacji to uważam je za plotke i już.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Nie wiem czemu go krytykujesz, moim zdaniem niemcy wiedza lepiej
tongue.gif

Ale poprostu świetne info, ehhh a ja znowu nie mam tego kanału, kurdee.. gdzie on odbiera? Co do grania po sieci mniam...ale oczywiścei najpierw trzeba będzie przejśc singla...mniam
biggrin.gif
200 godzin to bardzo dużo,a le wytrawni gracze pewnie skończą szybciej
tongue.gif

Thx za info ahh własnie takich informacji potrzebowałem o Gothicu 3
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
qrde mam nadzieje (jak juz pisalem w zalozonym przez siebietemacie - prosze o nie warna
tongue.gif
) ze pokaza to co bylo w nbc np. na hyperze bo po pierwsze niemam
tego kanalu a nawet jak bym mial to i tak nci bym z tego niezrozumial ale qrde
biggrin.gif

jak to niewukluczli ze bedzie czwarta czesc
biggrin.gif
przeciez w jakims newsie pisalo ze g3 to koneic serii
tongue.gif
neiwiem juz qrde komu tu wiezyc
wink.gif
.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Bardzo ciekawe info ale ja nie podniecał bym się zbytnio
smile.gif

Możliwe, że wydadzą MP ale w to wątpie, choć chciał bym bardzo sobie pograc przez sieć. Co do 200 godzin gry jestem skłonny uwierzyć ale ten MP jakoś mi nie podchodzi, gdyż powinni coś o tym pisac na oficjalnej stronie
smile.gif

Do twego newsa podchodze dość sceptycznie ale mam nadzieje, że okaże się być prawdziwy.
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
To jest tak... oglądałem ten program (był świetny), ale ja i tak po niemiecku nic nie rozumiem. Poprosiłem więc kumpla który mieszka w niemczech żeby mi wszystko tłumaczył (oglądał ten sam program tylko w Niemczech) on właśnie mi to napisał a ja napisałem to na forum.

PS: A ten program oglądałem na WINAMPIE (telewizja internetowa)... wystarczy do wyszukiwarki wpisać "giga" jest to niemiecki program w którym mówią o samych grach. Program ten zaczyna sie zawsze po 22.00
biggrin.gif



POZDRO "Khalid"


EDIT:

Nie chce, żeby potem forumowicze byli na mnie źli za to że napisałem, iż będzie multi a Piranha sie z tego wycofa... ja poprostu pisze to co słyszałem.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
Multi w G3! A powiedzieli cos wiecej, czy tylko ze ma byc. Co do 200 godzin to raczej na bank, ale MP
dry.gif
,ale npewno fajnie by bylo grac przez siec
smile.gif
, ja tym niemcom nie ufam, powiedzieli cos i tyle, to sa debile i tyle. A co do 4 czesci... nie wiem za bardzo co o tym myslec. A jak chcecie wiedziec kiedy ten program leci to wejdzcie na tv.wp.pl, tam jest ze 200 kanalów wiec nbc tez powinien byc.
 

Hokurn

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
40
Nawet jesli mozna byloby pograc przez siec to no coz kompa trzeba byloby miec wypasionego...Słysze o tym po raz pierwszy nie wiem za bardzo czy to prawda,ale zobaczymy,o wielkosci swiata to zadna nowina podawano to juz dawno temu...




POZDRO
tongue.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (Khalid @ 19-08-2005, 09:33) To jest tak... oglądałem ten program (był świetny), ale ja i tak po niemiecku nic nie rozumiem. Poprosiłem więc kumpla który mieszka w niemczech żeby mi wszystko tłumaczył (oglądał ten sam program tylko w Niemczech) on właśnie mi to zapisał to a ja napisałem to na forum.

PS: A ten program oglądałem na WINAMPIE (telewizja internetowa)... wystarczy do wyszukiwarki wpisać "giga" jest to niemiecki program w którym mówią o samych grach. Program ten zaczyna sie zawsze po 22.00
biggrin.gif



POZDRO "Khalid"
Khalid powaga przez neta można go oglądnąc??
Codziennie leci po 22. Ej w morde jeza to nie pieprze,a el to trzbea ogladać, chociazby po to aby, zobaczyc co i jak.
biggrin.gif

Powiadasz, ze trzeba wpisac giga.de? tylko ?? Aa i czy nie tnie i czy będzie plynnie działalo na neo 160 KB ??
Ale ejstem podniecony
laugh.gif
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
jeżeli będzie multiplayer w G3 to super ! chciałbym żźeby tak było chodź kiedyś mówili podobno że na bank nie zrobią multiplayera... trocher nie wierze w to ze będzie ten multiplayer ale mam nadziejem że mówisz prawde bo z chęcią bym se pograł w Gothic 3 przez sieć...
Pozdrawiam Jodełko
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Jeśli to wszystko prawda to gra będzie naprawde super....

Co do informacji że G3 będzie miał 200 godzin gry to jest ona najbardziej realna

Jeśli chodzi o rozmiar świata to przecież PB informowała że świat ma być 3 razy większy a tu odrazu ma być 5 x?? Nie wydaje mi się...

I na końcu MP... Niby jak by to miało wyglądac?? Po kontynęcie latać będzie 20 Bezimmiennych?? Nie to też bez sensu... Być może później zostanie wydany dodatek w którym nie będziemy musieli grać Bezimiennym... Wtedy MP jest prawdopodobny...

Nie wiem jak z twoją znajomością języka niemieckiego ale skoro program był w tym języku to może cos źle zrozumiałeś??
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Tak Gothic 3 bedzie super jeżeli to wszystko to prawda , ale te 200 godzin samej gry to zleksza duzo , jak dla mnie za duzo , bo znajac zycie dojdę do połowy gry i mi sie znudzi, chociaż pozyjemy zobaczymy , wciąż nie wiadomo czy to prawda , a co do pozostałych informacji , czyli gra w sieci i 5 razy wiekszy świat to spox , wszczególności gra przez neta w taka grę jak gothic moze byc bardzo ciekawa i wciagajaca i podsumowójac to jest własnie dla mnie najlepsza informacja z tych wyzej podanych, tylko zeby nie okazało się że to plotki i żeby naprawdę zostało to wprowadzone.
wink.gif
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
no, 200 godzin zabawy
smile.gif
Czyli trochę przy gothicu spędzę, a co do MultiPlayera, to jest chyba jakaś naciągana wiadomość
dry.gif
ale by było super gdyby go wprowadzili, ale nie wiem za bardzo jak by to wyglądało
smile.gif


Pozdro all
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (EdGaR @ 19-08-2005, 14:23) no, 200 godzin zabawy
smile.gif
Czyli trochę przy gothicu spędzę, a co do MultiPlayera, to jest chyba jakaś naciągana wiadomość
dry.gif
ale by było super gdyby go wprowadzili, ale nie wiem za bardzo jak by to wyglądało
smile.gif


Pozdro all
Co do multiplayera to moim zdaniem powinien on wyglądac następujaco. Każdy gracz tworzy swoja postać.(Wielu krytyków narzekalo że nie można tego robić w Gothicu)
Świat gry to swiat z Gothic'a 3 Noi to by było praktycznie tyle. A można było by też podzielić to na 2 "obozy" dobro i zło. Wiecei skoro piszecie o orkach jako gildi to moze w multi by sie tak dało. Myśle że dałoby się grać i było by ciekawie
biggrin.gif
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Co do milti mjestem sklonny w to uwiezyc bo juz tytulu gry nie pamietam ale bgylo tak ze mwoili: multi nie bedzie bedzie tak i tak az tu wyskoczyli z calkiem inna gra fani byli bardzo uradowani i bylo multi i wogole i dlatego moze PB chcialo zrobic niespodzianke i teraz o tym powiedzieli a skoro bylo o tym w teklewizji trza sledzic oficjalna stroner jesli w najblizszym czasie sie nie pojawi nic i multi tam to znaczy ze blef i zle cos zrozumiales 200 godzin gry w to wieze to jest bardzo mozliwe wiec tak ja sadze poczekamy zobaczymy jak to bedzie ja narazie czekam cierpliwuie a co do dxema mialo go nie byc ale w pazdzierniku zobaczymy
pozdro
biggrin.gif
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
QUOTE Tak Gothic 3 bedzie super jeżeli to wszystko to prawda , ale te 200 godzin samej gry to zleksza duzo , jak dla mnie za duzo , bo znajac zycie dojdę do połowy gry i mi sie znudzi, chociaż pozyjemy zobaczymy

A wy graliście wogóle w inne cRPG? Bo z tego co wiem, to są cRPG które przechodzi się dłużej. Po za tym im dłużej to tym lepiej. Gothic'a 2 można było z dodatkiem przejść w 60 godzin. to pomyślcie sobie jakbyście przeszli Gothic'a ponad trzy razy ;]

A co do MP, to już gdzieś pisałem, że nie chciałbym aby był i niech lepiej PB zajme się singlem. Demo w październiku? Akurat w takim paskunym miesiącu, ale wydaje mi się, że nie będzie dema tak wcześnie.

5 razy większy świat? To i tak niec do Morrowinda, więc nie ma co się tak podniecać. Jednak te informacje są dosyć kuszące i jeśli nie jest to ściema, to można czekać na hit gwarantowany.
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Co do 200 minut sądze że to dośź MAŁO wolę długie gry, mam nadzieję że to 200 minut to bez przechodzenia zadań dodatkowych, a jeśli chodzi o grę wieloosobową w G3 to zawsze o tym marzyłem
ohmy.gif
Byłbym Farmerem
tongue.gif
biggrin.gif
. Jeśli to nie jest ściema to kupuje G3 odrazu, zanim zajmą wszystkie łużka w grze wieloosobowej.
Że się tak spytam umiesz czytać? Bo z tego co ja widze to pisze 200 godzin. Chyba jest mała różnica, nieprawdaż ? - Dadex
Pozdro
laugh.gif


PAMIĘTAJMY O JANIE PAWLE II

Sorry pomyliło mi się jest 200 godzin, ale dla mnie to mało.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE Co do 200 minut sądze że to dośź MAŁO wolę długie gry, mam nadzieję że to 200 minut to bez przechodzenia zadań dodatkowych

Faktycznie 200 minut to mało... Przecież 200 minut to 3 h i 20 min... w Tyle nie da się przejść nawet pierwszego rozdziału w G2... Tutaj chodzi o 200 godzin Nie jest to wcale tak mało... Po za tym tutaj chodzi o 200 godzi czystej rozgrywki... A przecież przechodząc grę nie raz się zginie i będzie trzeba wczytać poprzedni seve na tym też wiele czasu sie traci... Po za tym jak będziesz coś przechodził pierwszy raz to na pewno w kilku miejscach się zatrzymasz i nie będziesz wiedzieć, co teraz zrobić... Tak, więc gra jeszcze się wydłuży...

Widzę, że kiepsko u Ciebie z jednostkami czasu... I teraz ktoś powie, że szkoła nie jest potrzebna. A tu kolega nie rozróżnia godzin i minut
laugh.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom