Ludzie... Jest Super :d

Status
Zamknięty.

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Radzę wam w najbliższym czasie oglądać GIGA.de bo są tam także relacje z wielkiej imprezy "GAME CONVENTION" Ja oglądam... m.in właśnie z tamtąd wiem o Gothicu 3 (temat który zalożyłem)
Nie jest wykluczone że jeszcze coś o Gothicu 3 pokażą.
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
No i panowie z PB znowu Nas zaskoczyli
biggrin.gif
. Jeżeli "Khalid" mówi prawde (a po co miał by kłamać
tongue.gif
) to G3 bedzie najlepszą grą cRPG, jaka kiedykolwiek wyszłą
biggrin.gif
:D:D. TA gra nie będzie fajna ona będzie ZAJ****TA
cool.gif
.

Pozdro Wszystkim...
 
R

ReZiWiz

Guest
QUOTE to G3 bedzie najlepszą grą cRPG, jaka kiedykolwiek wyszłą

Hmm... bardzo ciekawa teoria, jednak nie do konca realna. Skoro morrowind byl kilkanascie razy wiekszy od gothic 2 (teren), to co bedzie w Oblivionie? Pozatym widziałeś zapowiedzi Oblivionu? :] Szczerze mowiac, czekam wlasnie na oblivion, a na g3, szczerze powiem, ze ta gra tylko scharata sprzet. Zalecane 3ghz. A po jakie licho 3ghz? Na 3D mark 2005 moj sprzet wyszedl dobrze, troche klatkowalo, ale tam w tym programie, grafa jest taka realna, ze az myslisz, ze to film! Ile wymaga program? 2ghz. A jak myslisz, ile razy lepsza generuje grafike od g3? 3 razy? Otóż nie... dużo więcej :] Co do MP, nie bedzie tego trybu. Wyobrazacie sobie rozgrywke cRPG w MP? Jak niby by sie walczylo? gotowa postacia? Jezeli gralo by duzo ludzi na jednym serwerze, a pozniej serwer by padl, to nasza postac poszla by sie (ekhm) :] Więc to nie realne. Nie podniecajcie sie G3. To zwykła gra jakich wiele.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE Hmm... bardzo ciekawa teoria, jednak nie do konca realna. Skoro morrowind byl kilkanascie razy wiekszy od gothic 2 (teren), to co bedzie w Oblivionie? Pozatym widziałeś zapowiedzi Oblivionu? :]

No i co z tego, że świat w Morrowindie był kilkanaście razy większy?? Jak go widziałem to rzygać mi sie chciało... Ten ogrom przytłaczał. Gdy jest coś za duże to nie jest dobrze! Jeżeli świat w Oblivionie będzie jeszcze większy to sory, ale ta gra to będzie jeszcze większa porażka. Po za tym te wszystkie rasy i imiona to jedna wielka kpina. Brak klimatu i nędzna nudna fabuła. Czym tu się zachwycać. W dodatku jakże ciekawy i rozwinięty system walki... Blehh żałuje, że wogóle instalowałem tą grę! Co do zapowiedzi Obliviona to widziałem je i niczym oprócz grafiki nie powalają. Dla mnie to jest morrowind tylko z ulepszoną grafiką. A gothic posiada klimat i fabułę, która wciąga i nie pozwala się oderwać... Co z tego że grafa będzie słabsza. Ile fanów ma Tibia w której grafika przypomina dooma 2.

Jeśli Gothic zachowa klimat to zetrze Obliviona na pył...
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
QUOTE (s_e.b_a @ 20-08-2005, 09:11) QUOTE Hmm... bardzo ciekawa teoria, jednak nie do konca realna. Skoro morrowind byl kilkanascie razy wiekszy od gothic 2 (teren), to co bedzie w Oblivionie? Pozatym widziałeś zapowiedzi Oblivionu? :]

No i co z tego, że świat w Morrowindie był kilkanaście razy większy?? Jak go widziałem to rzygać mi sie chciało... Ten ogrom przytłaczał. Gdy jest coś za duże to nie jest dobrze! Jeżeli świat w Oblivionie będzie jeszcze większy to sory, ale ta gra to będzie jeszcze większa porażka. Po za tym te wszystkie rasy i imiona to jedna wielka kpina. Brak klimatu i nędzna nudna fabuła. Czym tu się zachwycać. W dodatku jakże ciekawy i rozwinięty system walki... Blehh żałuje, że wogóle instalowałem tą grę! Co do zapowiedzi Obliviona to widziałem je i niczym oprócz grafiki nie powalają. Dla mnie to jest morrowind tylko z ulepszoną grafiką. A gothic posiada klimat i fabułę, która wciąga i nie pozwala się oderwać... Co z tego że grafa będzie słabsza. Ile fanów ma Tibia w której grafika przypomina dooma 2.

Jeśli Gothic zachowa klimat to zetrze Obliviona na pył...
Jeżeli krytykuje się tak dobrą grę jak Morrowind to nie jest się prawdziwym fanem cRPG. Przecież Morrowind to prawdziwy cRPG, a Gothic to action cRPG. Dlatego większą szansę zostać najlepszym w historii cRPG ma właśnie Oblivion. Choć wątpię by to nastąpiło. A świat w Oblivionie ma być mniejszy niż w Morrowindzie, więc nie będzie was "przytłaczał". Bardzo mnie irytują posty wielkich maniaków Gothic'a którzy myślą, że Gothic to najlepszy cRPG, a Morrowind to syf. Czy wy naprawde nie widzicie zalet tej gry. Fabuła jest przecież o wiele lepsza niż w Gothic 2, muzyka genialna, grafa dobra. Gra ma też swój klimat, tylko całkiem inny niż Gothic i żeby poczuć ten klimat trzeba pograć trochę w Morka, a nie 30 minut. Wy przeszliście pewnie tylko Diablo i Gothic i uważacie się z wielkich fanów cRPG, a skąd możecie wiedzieć czy nie ma lepszej gry.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE QUOTE QUOTE
Hmm... bardzo ciekawa teoria, jednak nie do konca realna. Skoro morrowind byl kilkanascie razy wiekszy od gothic 2 (teren), to co bedzie w Oblivionie? Pozatym widziałeś zapowiedzi Oblivionu? :] 



No i co z tego, że świat w Morrowindie był kilkanaście razy większy?? Jak go widziałem to rzygać mi sie chciało... Ten ogrom przytłaczał. Gdy jest coś za duże to nie jest dobrze! Jeżeli świat w Oblivionie będzie jeszcze większy to sory, ale ta gra to będzie jeszcze większa porażka. Po za tym te wszystkie rasy i imiona to jedna wielka kpina. Brak klimatu i nędzna nudna fabuła. Czym tu się zachwycać. W dodatku jakże ciekawy i rozwinięty system walki... Blehh żałuje, że wogóle instalowałem tą grę! Co do zapowiedzi Obliviona to widziałem je i niczym oprócz grafiki nie powalają. Dla mnie to jest morrowind tylko z ulepszoną grafiką. A gothic posiada klimat i fabułę, która wciąga i nie pozwala się oderwać... Co z tego że grafa będzie słabsza. Ile fanów ma Tibia w której grafika przypomina dooma 2.

Jeśli Gothic zachowa klimat to zetrze Obliviona na pył...


Jeżeli krytykuje się tak dobrą grę jak Morrowind to nie jest się prawdziwym fanem cRPG. Przecież Morrowind to prawdziwy cRPG, a Gothic to action cRPG. Dlatego większą szansę zostać najlepszym w historii cRPG ma właśnie Oblivion. Choć wątpię by to nastąpiło. A świat w Oblivionie ma być mniejszy niż w Morrowindzie, więc nie będzie was "przytłaczał". Bardzo mnie irytują posty wielkich maniaków Gothic'a którzy myślą, że Gothic to najlepszy cRPG, a Morrowind to syf. Czy wy naprawde nie widzicie zalet tej gry. Fabuła jest przecież o wiele lepsza niż w Gothic 2, muzyka genialna, grafa dobra. Gra ma też swój klimat, tylko całkiem inny niż Gothic i żeby poczuć ten klimat trzeba pograć trochę w Morka, a nie 30 minut. Wy przeszliście pewnie tylko Diablo i Gothic i uważacie się z wielkich fanów cRPG, a skąd możecie wiedzieć czy nie ma lepszej gry.



W życiu nie twierdziłem że jestem fanem gier cRPG... Jeżeli tobie tak bardzo podobał się morrowind to twoja sprawa... Dla mnie klimat był nędzny a fabuła tak ciekawa że prawie zasnołem podczas gry. I takie jest mojej zdanie... To ze ty mi za rzucisz ze niejestem prawdziwym fanem cRPG to mnie to rybka. Bo nie jestem. Jestem fanem Gothica i tylko niego. Dla mnie morrowind to jedna wielka porażka i sposób na wyłudzenie pieniędzy od graczy. Obliviona wogóle nie kupie gdyż szkoda mi pieniędzy a jeśli chodzi o Gothica to choćbym musiał sprzęt wymienić to zrobie to.



QUOTE Fabuła jest przecież o wiele lepsza niż w Gothic 2, muzyka genialna
To chyba nie grałeś w G2 skoro tak twierdisz... Dla mnie dobra fabuła wciąga a nie odpycha i przyprawia o mdłości z powodu nadmiernej nudy... Być może mamy inne wyobrażenie o dobrej fabule. A muzyka przecież Gothic ma cudowną muzykę....

Ja uważam że porównywać Gothica do Morrowinda (czy G3 do Obliviona) to tak jakby porównać Małgoś (wino za 2.99) do oryginalnego Bordeaux.



Edit

Dobra kończymy tą dyskusje bo do niczego ona nie prowadzi... O gustach się nie dyskutuje
smile.gif


I tu się z tobą zgodzę, każdy ma swoje zdanie. A ja też lubię bardzo Gothic'a (żeby nie było), ale są inne równie dobre gry - Dadex
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
QUOTE W życiu nie twierdziłem że jestem fanem gier cRPG... Jeżeli tobie tak bardzo podobał się morrowind to twoja sprawa... Dla mnie klimat był nędzny a fabuła tak ciekawa że prawie zasnołem podczas gry. I takie jest mojej zdanie... To ze ty mi za rzucisz ze niejestem prawdziwym fanem cRPG to mnie to rybka. Bo nie jestem. Jestem fanem Gothica i tylko niego. Dla mnie morrowind to jedna wielka porażka i sposób na wyłudzenie pieniędzy od graczy. Obliviona wogóle nie kupie gdyż szkoda mi pieniędzy a jeśli chodzi o Gothica to choćbym musiał sprzęt wymienić to zrobie to.



QUOTE Fabuła jest przecież o wiele lepsza niż w Gothic 2, muzyka genialna


To chyba nie grałeś w G2 skoro tak twierdisz... Dla mnie dobra fabuła wciąga a nie odpycha i przyprawia o mdłości z powodu nadmiernej nudy... Być może mamy inne wyobrażenie o dobrej fabule. A muzyka przecież Gothic ma cudowną muzykę....

Ja uważam że porównywać Gothica do Morrowinda (czy G3 do Obliviona) to tak jakby porównać Małgoś (wino za 2.99) do oryginalnego Bordeaux.

Nie zrozumiałeś mnie o co mi chodzi. Chodzi mi o to, że większość osób które grały tylko w Diablo i Gothic'a uważają, że gothic to najlepszy cRPG. A sam się przyznałeś, że nie jesteś fanem cRPG. Czyli skąd możecie wiedzieć, że Gothic jest najlepszy, graliście we wszytkie cRPG, nie sądze. Dwa niektórzy uważają, że to Morrowind jest lepszy i nie warto porównywać go do Gothic'a. To jest kwestia gustu. Ale nie kumam ludzi którzy pograli w Morka godzinę i twierdzą, że to syf. Boże jakbyście pograli dłużej to byście zobaczyli, że ta gra też ma coś takiego jak klimat., tylko, że całkiem inny niż Gothic.
A teraz sprawa fabuły, chyba kpisz. Gothic 2, to gra która ma bardzo złą fabułę, wierz mi. Morrowind ma moim zdaniem dużo lepszą, ale każdy ma swoje zdanie. Na prawdę szcunek dla ludzi którzy umią dostrzec piękno innych gier cRPG (w tym wspaniałego Morrowind'a), a nie tylko ten Gothic.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Ta gra to będzie hit stulecia ! Nie co ja gadam to będzie hit tysiąclecia !
biggrin.gif

Oczywiście żartuje ale kto wie ma ona wielkie szanse na tytuł najlepszej gry RPG ostatnich lat. Jeżeli ma być Multiplayer to git, rozgrywka do 200 godzin, podoba mi się, 5 razy większy świat super!! Jeśli Demo ma być już w pażdzierniku to nie mogę sie już doczekać.

P.S Nie wiecie czy na Cyfrze + jest ten kanał???
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
BOZE LUDZIE KREW MNIE ZALEWA O CZYM WY TU GADACIE PRZECIEZ MOROWIND TO NAJGORSZE GO**O Ja myślałem, że to gra, czyżbym się mylił? JAKIE WIDZIALEM NA TYM ZA*****M SWIECIE (W OBVILIONA NIE GRALEM ALE SKORO SWIAT WIEKSZY OD MOROWINDA Napisłem, że ma być mniejszy, czyżbyś nie umiał czytać? TO JESZCZE WIEKSZE GO**O) MORROWIND TO NIC IBNNEGO JAK ZAKICHANA GRAFA WIELKI PUSTY SWIAT TRACENIE CZASU NA PRZEJSCIE TEGO SWIATA I NIXC SIE N IE DZIEJE TO NORMALNIE JA JUZ WOLE W SMERFY POGRAC TAK SZCZERZE TE RASY I WOGOLE JA LUBIE GRY cRPG ALER TO CZYM JEST MORROWIN NIE MOZNA NAWAC GRA cRPG WIESZ CO REZIWIZ JA NIE WIEM CO TY NA TYM FORUM ROBISZ PRZECIEZ KAZDY FAN GOTHICA WIE ZE MORROWIND TO GOWNO I NIE TYLKO FAN I ZNAM TAKIEGO GOSCIA CO UWIELBIA MORROWINDA WIEZ CO ZROBNILEM JAK ZACZAL GADAC O MORROWINDZIE WYSMIALEM GOSzkoda, że on cie nie wyśmiał, każdy ma inny gust, czy ty to rozumiesz I ZAMIESCIKLEM WSZEDZIE JAKI TO IDIOT ROZUMIEM KTOS LUBI MORROWINDA DOBRA SPOKO TO TEZ GRA ALE MOWIC ZE ON JEST LEPSZY OD GOTHICA TO HANBA NA TWOIM MIEJSCU NIE POKAZAL BYM SIE JUZ NA FORUM BO NAWET JA ZALOZYLEM TEMAT CO JEST LEPSZE MORROWIND CZY GOTHIC WIESZ JAK BYLO 100% NA TO ZE GOTHIC JEST O NIEBO LEPSZY JUZ NIE WIEM CO MAM NAPISAC I WOGOLE ALE... RZYGAC MI SIE CHCEMi też chce się rzygać jak czytam takie durne posty jak twój WIESZ CO JA ZROBNILEM ZE SWOIM MORROWINDEM DALEM GO ZA DARMO TEMU JE*****U FANOWI MORROWINDA BO TO TAKI FAN ZE NAWET GO NIE STAC NA TO GOWNO (20 ZŁ) JUZ WOLE NIC NIE PISAC ALE ZASTANOW SIE NAD TYM CO NAPISALES BARDZO!!!! DOBRZE
POZDRO
biggrin.gif


Boże, aż mo wstyd, że jesteś leśnikiem. Każdy ma swoje zdanie nie rozumiesz? I Morro to lepszy cRPG od Gothic'a. Pokazałeś, jaki jesteś naprawdę. Większość osób na forum mówi tak : "Skoro lubię Gothic'a to jest najlepszy - Dadex
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Temat zamykam, gdyż dalsze podniecanie się i kłutnei nic nie wnoszą tutaj!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom