Lockerz.com

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Lockerz jest to amerykański portal internetowy poprzez który możemy zbierać punkty czyli tak zwane: "PTZ".
W zamian za punkty twórcy oferują bardzo przyzwoite nagrody.
Strona jest również w pełni darmowa oraz elitarna ponieważ aby się zarejestrować potrzebne jest zaproszenie.
Lockerz został założony w marcu 2009 roku przez byłego szefa serwisu Amazon.com

Punkty zdobywa się za:

Codzienne logowanie - 2 PTZ
Odpowiedź na pytanie dnia - Od 2 do 10 PTZ
Zapraszanie znajomych - 2 PTZ za potwierdzone zaproszenie.
Granie w gry - Do 60 PTZ za grę (jednorazowo), w przyszłości będzie dostępne więcej gier.

Nagrody to np.
iPod Nano 16GB, PSP Ratchet Bundle, Skuter Piaggio Fly 150 oraz wiele gier i dodatków.



Aby zarejestrować się na portalu Lockerz.com potrzebne jest zaproszenie, które możecie otrzymać pisząc do mnie na gg (5339199), email (feomaharr@gmail.com), lub po prostu wysyłając prywatną wiadomość. Dla Was to kwestia 3 minut (razem z rejestracją), a dla mnie to dodatkowe punkty.


Jeśli kogoś bardziej zainteresuje strona zapraszam na http://www.lockerz.com



Jeśli macie jakieś komentarze o danym portalu chętnie wysłucham.

Pozdrawiam i liczę na aktywność.
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Świetna strona. Na czas obecny mam 75 pkt i zbieram na NFS Shift na PS3. Ale popełniasz samobójstwo pisząc o niej gdyż ktoś sie zaloguje uzbiera i zabierze potencjalnie twoją nagrodę. :D
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Żeby się zalogować, musi dostać zaproszenie, a ja mogę je udostępnić, zapomniałeś chyba o tym ; ]
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Ależ oczywiście, tyle że ja mogę to zaproszenie udostępnić JESZCZE BARDZIEJ xD. Jego zaproszenia to ruskie podróby!!! :p
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Znając polską mentalność, tak nikt nic nam niczego nie poda, ani nie zarejestruje się, więc chyba nawet nie ma co robić sobie konkurencji.
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Wujek Feomathar zawsze doradzi :p .Na co tak w ogóle zbieracie? Ja na gry na PS3.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ja chciałem na PSP, ale chyba spocznę na tym przenośnym odtwarzaczu DVD ; p jeśli jeszcze w ogóle zostanie coś : p
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Jak będę tak często wchodził to uzbieram 10000000000000 PTZ i zawsze będzie "more soon" :p
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Jedno pytanie. W razie sprzętu elektronicznego jak go podłączyć do gniazdka? Będzie ono miało przecież płaskie "wypustki" we wtyczce, podczas kiedy polskie gniazdka są przystosowane do okrągłych wypustek. How?
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Są przecież przejściówki, tym akurat bym się zbytnio nie przejmował : ]
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Nie wiecie może kiedy na lockerz.com będą dostępne gry i filmy? Bo jak nie mam co robić to bym sobie kilka punktów ekstra nabił
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Ok. Mam konto i przypadkowo przeznaczyłem 32pkt na jakieś chore dzieci. Nie ważne... Feo, zamawiałeś już coś? I muszę płacić za przesyłkę, a jeśli tak to ile? I jeszcze jedno pytanie. Dlaczego nie nalicza mi punktów za dailies? Odpowiedziałem na wszystkie pytania a dalej 0pkt. Lolwut
Aktualnie zbieram na PSP3000 i/lub iPod touch 32gb
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
hmm ja zagralem w te gre na poczatek i mi pkt nie naliczylo ;c

btw, czy da sie wy**ujać lockerza i invitowac inne wlasne maile? :p
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Ok. Mam konto i przypadkowo przeznaczyłem 32pkt na jakieś chore dzieci. Nie ważne... Feo, zamawiałeś już coś? I muszę płacić za przesyłkę, a jeśli tak to ile? I jeszcze jedno pytanie. Dlaczego nie nalicza mi punktów za dailies? Odpowiedziałem na wszystkie pytania a dalej 0pkt. Lolwut
Aktualnie zbieram na PSP3000 i/lub iPod touch 32gb

1. Za przesyłkę do polski 20PTZ. Ale ma to się zmienić i niedługo ma być za darmo
2. Za dalies to podobno jednorazowy błąd i powinno kiedyś zwrócić

hmm ja zagralem w te gre na poczatek i mi pkt nie naliczylo ;c

btw, czy da sie wy**ujać lockerza i invitowac inne wlasne maile?

tak wych**asz :D (ale jak sprawdzą to możesz mieć bana na IP)
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Idzie w lewo zrobić bez problemów, w sposób taki sam jak się w lewo robiło rapidshare, znaczy się reset neo/netii czy jakiegokolwiek neta ze zmiennym ip.

Nic nie zamawiałem, bawię się w to dopiero od środy i mam ledwo 64 pkt, aby kupić coś konkretnego trzeba mieć minimum te 250 pkt, ja sam dokładnie nie wiem na co chce zbierać, raczej jeśli będzie dostępne Portable DVD Player lub konsola Wii Sports, to właśnie to zamówię, a jak nie to zobaczę co się da : ]
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
A jakaś gwarancja że po przyjściu nie będę musiał płacić 500$, albo jeśli odmówię to płacić 10000$?:p
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Taka że jeśli nie podpiszesz nigdzie zobowiązania do zapłaty czegoś takiego, to nikt nie będzie od Ciebie tego wymagał.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Albo ja jestem inna albo na prawdę jest coś zryte.
Wysłałeś mi na maila to zaproszenie, wszystko zrobiłam zgodnie z instrukcją, zatwierdzam już ostatecznie, ale... Ale nie wczytuje mi się strona. Próbowałam kilka razy i ciągle to samo.
Biała strona, a po chwili komunikat, że połączenie zerwane, bo za długo.

Ocb? ^^
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Coś się rypie ostatnio ta stronka, ja w ogóle teraz wejść na nią nie mogę, wczoraj i 2 dni temu to samo miałem.
 
Do góry Bottom