Lista Nauczycieli Rzadkich Umiejetności

Status
Zamknięty.

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Chodzi o tą umiejętność chyba z ulepszeniem pancerzy. (Dawno nie grałem). Nie da się jej nauczyć w podstawowej wersji gry. Nie wiem jak z nowymi patchami.

A zabugowana to znaczy, że nie działa.

Pozdro.
 

Rush_pl

New Member
Dołączył
21.7.2007
Posty
10
to mam dobra wiadomosc mam patche najpierw 1.12 jodwooda a pozniej te od graczy ;) 1.3.1 a potem jeszcze 1.4 idziala ta umiejestnosc nauczylem sie jej nordmarze wiec jesli ktos nie chce miec bugow ze skilami to niech zainstaluje te patche pozdro :p
 

edik

Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
124
Mam pytanie czy Rhobar nauczy mnie umiejętności Paladyn i Regeneracja jak złożę artefakty Adanosa Innosowi czy wystarczy pogadać z Xardasem i czy jest ktoś inny kto może nauczyć tych umiejętności ?
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Z pierwszego posta wynika że jeszcze Kan (wódz orków, wymaga 75% reputacji u nich) cię nauczy Regeneracji, Paladyn tylko u Rhobara po wybraniu ścieżki Innosa.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
kto naucza okradania ze wszystkiego w czasie snu...

Edit: Już wiem. Naucza tego Diego po zainstalowanu najnowszych patchy...
 

nefro

New Member
Dołączył
29.12.2007
Posty
3
witam,nie chce zakładać do tego nowego tematu, otóż gdzie mogę nauczyć się najpotężniejszych zaklęć (jak armia umarłych, słowo dominacji, meteor) ponieważ nie ma tego w kapliczkach.. czy to kolejny bug? mam 250 punktów w prastare wiedzy
 

edik

Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
124
Zaklęcia meteor i słowo dominacji nauczysz się w chramach dopiero bo obraniu odpowiedniej drogi czyli w tym wypadku Innosa ale armii umarłych nie wiem gdzie się można nauczyć i chciałbym się dowiedzieć może ktoś wie ?
 

edik

Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
124
No niestety nie bo po obraniu drogi Beliara można się nauczyć przywołania błyskawicy i noc w dzień a armii ciemności nie da się. Mam zainstalowany najnowszy patch i nie wiem gdzie się tego nauczyć.
 

nefro

New Member
Dołączył
29.12.2007
Posty
3
może jakoś u Zubena, albo najwyższego z czarnych magów. Próbowałeś?
 

edik

Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
124
Próbowałem ale u Zubena nie da rady bo Beliar każe go zabić więc nie idzie i u każdego czarnego maga próbowałem i nic...ja już nie wiem.
 

alus944

Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
78
CYTAT(Gorn105 @ 11-07-2007, 11:34) [snapback]148168[/snapback]
Już wiem! Muszę mieć 150 siły i 150 zdolności łowieckich.



Jeszcze chyba musisz mieć "lepsza walka mieczem" Pozdro :)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Pragnę wam przypomnieć, że to nie temat do takich celów. Jedyne posty w tym temacie powinni zawierać informacje potrzebne do aktualizacji listy, a nie pytania gdzie można się tego nauczyć, gdzie kogo znaleźć, bo po to ta lista powstaje.

Pozdro.

Sam dajesz zły przykład, raport by wystarczył a ja takowego ostatnio nie otrzymałem - szczur

Po co od razu raport. ;)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
CYTAT
Chciałem dodać, że obalenia może jeszcze nauczyć Shawn w Okarze


Już dodaje to do listy. Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.
 

Ampal

New Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
1
Zatrute ostrze - Esiel z Cape Dun (ten asasyn uczy też chyba wyrobu trucizn i wyrobu zatrutych strzał, ale nie jestem pewien...)

@Down
Esiel na bank uczy Zatrutego ostrza. A co do reszty, to sprawdzę.
 

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
- Mag Ognia

Może go nauczyć

Mag ognia "Sebastian" (Redrock)
Mag ognia "Kerth" (Klan ognia)


Nie pamiętam imion niestety :(

Największy z magów ognia (Vengard)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
To dodam tylko te dwójkę. Wole, by na liście były pełne wiadomości. :)

Dzięki za pomoc.

Pozdro.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Jest jeszcze jeden. Umiejętności kowalskich uczy jeden z kowali w klanie młota. Jest to robienie mieczy z magicznej rudy. Kowali jest dwóch. Stejnar i ten drugi.. Cholercia jak on się nazywał? W każdym bądź razie kowal w klanie młota. Ja to miałem bez żadnych patchów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom