List od CDP

Status
Zamknięty.

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Oto moja korespondencja od CDP:

Dzień Dobry!

Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta firmy CD Projekt.

Informujemy, że premiera gry "Gothic 2 Noc Kruka" odbędzie się w styczniu. O ewentualnych przesunięciach, jak również pozostałych wydaniach naszej firmy będziemy informować w naszym planie wydawniczym, do którego przeglądania serdecznie zapraszam.

W przypadku innych pytań lub uwag prosimy o ponowny kontakt z naszą firmą.

Pozdrawiam,

Karol Bukała

Specjalista ds. Obsługi Klienta

CD Projekt Sp. z o.o.

Ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa



Tel.: (0-22) 519 69 69, Fax: (0-22) 519 69 51

e-mail: kontakt@cdprojekt.info

http://www.cdprojekt.info



-----------------------------

Prosimy swoje ewentualne odpowiedzi umieszczać nad dotychczasową korespondencją.





-----Original Message-----
From: yaneck@autograf.pl [mailto:yaneck@autograf.pl]
Sent: Wednesday, December 22, 2004 1:16 PM
To: kontakt@cdprojekt.com
Subject: Noc Kruka


Szanowni Państwo,

Jak wielu graczy w Polsce również z niecierpliwością oczekuję przemiery gry Gothic 2: Noc Kruka. Mam w związku z tą grą dwa pytania:

1. Na stronie www.cdprojekt.info przeczytałem, że gra ukaże się w styczniu roku 2005. Czy jest to już pewne i czy znana jest dokładna data premiery?

2. Podobno licencja na rozprowadzanie G2 w Polsce wygasła - przeczytałem tak na forum dostyczącym tej gry. Czy jest to prawda i czy wraz z premierą NK Gothic 2 ponownie bedzie mozna znaleźć w sklepach i czy zostanie wydany jakiś pakiet zawierający np. G2 + NK + jakies dodatki, typu płyta z muzyką? Jeśli tak, to ile bedzie kosztował?

Pozdrawiam


Jak widać, data jeszcze nie jest pewna i mogą nastąpić przesunięcia. Trzymam jednak kciuki, że NK bedzie można już znaleźć w sklepach w styczniu.
 

andre

Member
Dołączył
27.8.2004
Posty
279
wszystkie i jeszcze duzo wiecej informacji mozecie znalezc w niwikach gothica serdecznie zapraszam WESOŁYCH STRON
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
ja mam nadzieje ze dadzą jakiś pakiet Gothic II + Noc Kruka za np. 120 zł
a produkcję Gothic II to na 100% wznowią
 

Sługa Innosa

New Member
Dołączył
24.12.2004
Posty
17
My god, mam taką nadzieję! :twisted:

[ : Sob Gru 25, 2004 10:24 am ]
Właśnie dlaczego ja mam 2 ostrzeżenia, przecież nic nie zrobiłem!?
sad.gif
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
Nie no tego sie nie spodziewałem po tak profesjonalnej firmie jak CDP :/
Dosławnie jak chorągiewka, raz w te drugi raz w tę stronę ;/ Czekam na premierę NK i nie do śmiechu mi jest jak słyszę że odbyć się może ona w lutym nawet :/ ( te przesunięcia ). CDP mógłby powiedzieć chociarz na forum swoim czy cośw tym rodzaju, że NK może wyjśćDUŻO później niż w planowanym terminie a tu odwlekająod daty do daty :/ wg mnie to jest oznaka braku profesjonalizmu. BTW jeżeli mająproblemy ze spolszczaniem niech o tym powiedzą i nie wymyślająjakichś bajeczek bo jednak troche luda czeka na ten tytuł :/ Jestem dośćwkurzony jak zawsze ceniłem CDP tak teraz troche podupadł w moim mniemaniu :] Ale poczekamy zobaczymy.

PS: WESOŁYCH ŚWIĄT ! :] Na Noey rok jeszcze troszke poczekajmy
tongue.gif
biggrin.gif

Pozdrawiam, I c e.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Wydaje mi sie ze CDP z wydaniem G1 i G2 takich problemow nie robil. Wydal od razu za piewszym razem a nie tak jak z G2 NK co chwila przeklada. To sie robi zalosne
 

monry

Przyjaciel G.up
Dołączył
17.12.2004
Posty
52
Czy wy nie rozumiecie, że to nie od CDP zależy tylko od PB?? Co może zrobić wydawca jeżeli producent nie zgadza się na wydanie :idea: Pomyślcie trochę :evil: Poza tym 20.01 to data wydania na mniej wiecej 99% Miejmy nadzieję, że ten 1% nie będzie miał już udział€
 

Bart_Illidan

Member
Dołączył
15.10.2004
Posty
90
nie to jest normalnie szok, jak nie wyjdzie to zrobmy tak jak ci na Ukrainie demonstracje, nie wazne czy pod siedziba CD-P czy PB wszystko mi jedno :/
 

Arlik

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
43
Pier... lenie ile można przeciągać niech powiedzą szczerze NK-2010 a G3-prawdopodobnie 3400
biggrin.gif
 

Ensewion

New Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
20
Aleee nie pamietam linka przeczytalem to nie wincie cdp tylk joowood jak byscie siedzieli na gothic.phx.pl. to byscie wiedzieli o co chodzi booo to forum strona sa za mlode i za cienkie to gothic site na gothic site wszystko napisane a wogule juz gothic dostepny w strefie upgrade
smile.gif
 

Demon_2

Member
Dołączył
23.8.2004
Posty
46
Chyba tym razem data 20 styczeń jest prawdziwą datą zobaczcie co przeczytałem na stronie timsoft.pl:
Wielu naszych klientów z niecierpliwością czeka już od dłuższego czasu na polską premierę dodatku do Gothica 2. Wszyscy z niepokojem obserwowaliśmy jak data wydania Nocy Kruka wędrowała po planach wydawniczych CD-Projektu. Tym razem jednak data 20 stycznia jest pewna (tak twierdzi wydawca) - trzymamy za to kciuki

Tak więc nie możemy nic innego robić jak....trzymać kciuki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom