List Do Phyrana Bytes

Status
Zamknięty.

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
Witam! Mam taki pomysł. Może byśmy po szwabsku napisali list do twórców gothica phyrany bytes treści co byśmy aby twórcy gothica dodali do trójki? Np z tym mieczem pod gardło? Ja sie zapytam mojej pani od niemca czy by przetłumaczyła ten list i wy też sie spytajcie!
tongue.gif
Czy sądzicie ze to zły czy dobry pomysł?
Pozdrawiam i czekam na odp !
tongue.gif
biggrin.gif
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Kolesie od Phyrana Bytes pewnię codziennie dostają listy tego typu. I nawet jeśli w jakiś sposób udało by się tobie napisać taki liścik to zapewnie wylądował by w śmietniku
dry.gif
. A zresztą było tu kilka takich pomysłów i niezabardzo przypadły do gustu niektórym userom.
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Ja wiem moze byc ale trza by bylo pomyslec co w tym liscie by sie chcialo napisac a od niemca z gosciuwa pogadac mozesz bo ja nie za bardzo bo mamy troszke nienormalna wiec... ja mysle ze ten pomysl jest sredni
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
QUOTE (Lord Sandro @ 07-06-2005, 23:12) Witam! Mam taki pomysł. Może byśmy po szwabsku napisali list do twórców gothica phyrany bytes treści co byśmy aby twórcy gothica dodali do trójki? Np z tym mieczem pod gardło? Ja sie zapytam mojej pani od niemca czy by przetłumaczyła ten list i wy też sie spytajcie!
tongue.gif
Czy sądzicie ze to zły czy dobry pomysł?
Pozdrawiam i czekam na odp !
tongue.gif
biggrin.gif

No ja nie będę mówił, że to zły pomysł, ale Kan ma rację, on pewnie takie listy dostają codziennie. Możemy zaryzykować, ale napisać tam trzeba by było nie co byśmy tam chciali zobaczyć tylko kiedy wyjdzie dokłądniej i co będzie nowego. Zapytajmy czy by nam nie udostępnili kilku wiadomości, powedzmy że jesteśmy fanami Gothica z Polski i na znanej stronie o Gothicu chcemy je zamieścić. Coś takiego trzeba napisać bo jak napiszemy, że chcemy ptaki, albo miecz do gardła to nas pewnie oleją bo mają już swoje plany na G3.
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
No Lordzie bezimienny masz racje to by nie wypalilo prosic o cos w g3 chociaz mozna zamiescic jakis szczegol np ten sztylet mogli by jeszcze dorobic ale list z prozba o info to moze by wypalilo ale nie wiem mozna sprobowac pozdro
biggrin.gif
 

Korpus

Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
172
Ja tam sądze że może by się powiodło wsumie racja dostają takie listy codziennie ale jak zobacza że z polski to może ich zaciekawi i przeczytają warto sprubować!! A informacje nie wiem czy by odesłali bo wiecie to budrzet by obciążyło ten 1euro
tongue.gif
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
uważam, że pomysł jest dobry. Jest tylko jeden mankament: nawet jeśli wyślemy, to możemy sobie nie potrzebnie narobić nadziei, bo mogą nas kompletnie olać. Ale spróbować można i można też poprosić jakieś nowe trailery czy coś... Ale napisanie o pomyśle z mieczem przy szyi przydałoby się, bo to JA to wymyśliłem
biggrin.gif
Byłoby mi miło!
rolleyes.gif
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Super pomysł!!! Można by sprubować. Nie ma na co czekać, trzeba napisać na forum po polsku list i jak ludziom z foro sie spodoba to przetłumaczyć i sie wyśle. Nie ma na co czekać. Super pomysł. Pozdro All
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
To tak chesz to ja ci moge ten list przetlumaczyc a po drugie to wogule to gothic3 jest juz prawie zrobiony to co ci teraz taki lsit da???
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
To raczej zy pomysł, ale spróbować zawsze można. Może panowie z PB zwróciliby na to uwagę, jakby dać do koperty jakieś 200 euro
biggrin.gif
, albo laurkę (we're polish gothic fans, we love you PB etc.
smile.gif
). Jednak wątpie, że taka akcja się uda -.-
 

<GORN>

Member
Dołączył
10.4.2005
Posty
51
QUOTE (Robinhood @ 08-06-2005, 12:03) To tak chesz to ja ci moge ten list przetlumaczyc a po drugie to wogule to gothic3 jest juz prawie zrobiony to co ci teraz taki lsit da???
biggrin.gif
prawie zrobiony?? przecież oni nawet połowy nie zrobili gothica 3 a ty mówisz że jest prawie zrobiony tyle mówią że oni dopiero zaczynają a ty mówisz że już zrobiny
dry.gif
mad.gif


a co do tematu to niewiem czy to dobry pomysł ale możemy spróbować fajnie by było gdy by na naszą prośbę dali kilka nowych screenów
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
QUOTE (Lord Sandro @ 07-06-2005, 22:12) Witam! Mam taki pomysł. Może byśmy po szwabsku napisali list do twórców gothica phyrany bytes treści co byśmy aby twórcy gothica dodali do trójki? Np z tym mieczem pod gardło? Ja sie zapytam mojej pani od niemca czy by przetłumaczyła ten list i wy też sie spytajcie!
tongue.gif
Czy sądzicie ze to zły czy dobry pomysł?
Pozdrawiam i czekam na odp !
tongue.gif
biggrin.gif

Tak i napiszemy tam te wszystkie tematy z forum o wydalaniu, nagosci, piekarniach itp zeby poczytali o jakich głópotach to sie pisze jak wogóle przeczytaja bo ja raczej sądze tak jak pare osób przedemną ze dostają codziennie takie listy i czytaja je losowo a reszta londuje na smietniku ale nawet jesli taki list by przeczytali to przecieża niemuszą robic wyszystkiego co my chcemy żeby znalazło się w grze. Niemaródz i czekaj na gothica3 napewno ci sie spodoba mysle ze wiedzą co robią i wszystko bedzie git
biggrin.gif
.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Pomysł jest napewno fajny ale mało realny. Nie wydaję mi się aby kto kolwieg przeczytał ten list z PB ponieważ oni dostaja kilka takich listów na dzień. Nie wydaje mi sie aby zrobil sobie cos z naszego listu. Tymbardziej, że maja juz jakąś koncepcje co do G3. Pomysł z nożem przy gardle raczej by im nie przypadł do gustu ale mieli bysmy chociaż te radość, że napisalismy do PB! Więc może spróbujemy???
 
Dołączył
1.6.2005
Posty
57
QUOTE (Kan @ 08-06-2005, 06:46) I nawet jeśli w jakiś sposób udało by się tobie napisać taki liścik to zapewnie wylądował by w śmietniku
To by było bardzo nierealne bo oni tak czy siak dalej robili swoje i raczej nawet by o tym nie pomyśleli chociaż sugestie graczy by były dobre bo by wiedzieli czego do końca oczekuje od tej produkcji gracz(e). A co do tego że jest zrobiony jak było z nocą kruka jak dobrze pójdzie to wejdzie w 1 lub 2 kwartale roku 2006 a jak źle to pewnie możemy się nie doczekać i na początku 2007 roku.

Ale spróbować można zawsze jest satysfakcja.
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
No nie dobijasz mnie oni dopiero zaczynaja on juz jest w ponad polowie zrobiony bo by nie dali tylu screenow filmikow a II kwartal 2006 to nie jest tak dlugo ale zauwazcie ze to jest data polskiej premiery niemiecka bedfzie 12 lutego 2006 a oni jeszcze musza wydac i wogole wiec jeszcze w grudniu gothic bedzie gotowy a oni nie siedza calymi dniami nad robota no moze siedza ale to cholernie duzo czasu trza wiec nie pier**** mi tu ze gothic III dopiero zaczeli robic dobra
pozdro
biggrin.gif
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
myśle ze można sprubowac tylko prawdopodobnie to bedzie wyglądac tak ze albo nieprzeczytają i od razu wyrzucą do kosza, albo przeczytają i wyrzucą d okosza
tongue.gif

albo...przeczytają i zdecydują sie na umieszczenie chociaz JEDNEGO szczegółu z tego listu w grze co jest jednak maloprawdopodobne.Podzro all
smile.gif
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
DObra wiec moj email to blackivanhoe2@wp.pl dawaj ten list ja go przetlumacze i zrob mi spis forumowiczow dopisze tam od kogo ten wspanialy liscik a ty bedziesz jako glowny autor a ty juz wrzucisz tam swoja laurke i 200 euro to zauwaza:D:D:D:p:p
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
200 euro!!!
dry.gif
mad.gif
mad.gif
mad.gif
mad.gif
mad.gif
kolego! chyba sie niezrozumieliśmy! Ja mam zamiar napisać list ale żadnej kasy tam nie dawać!
Jezeli jestes taki cfaniaczek to sam włóż tam 200 Euro-a to kupa kasy
blink.gif

List skończe jutro i jutro ci go wyśle.
Pozdrawiam
dry.gif
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Pomysł jest beznadziejny nawet nie rubcie sobie nadzieji...
PB ma już swuj koncept na gre i swoje założenia do spełnienia więc nie muszą słuchać rad ani pomysłuw od fanuw.
I napewno nie jesteśćie pierwsi kturzy by napisali taki list napewno dostają tyśiące takich listuw ale wątpie żeby kturykolwiek z nich brali pod uwage.
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
QUOTE (Lord Sandro @ 08-06-2005, 14:42) 200 euro!!!
dry.gif
mad.gif
mad.gif
mad.gif
mad.gif
mad.gif
kolego! chyba sie niezrozumieliśmy! Ja mam zamiar napisać list ale żadnej kasy tam nie dawać!
Jezeli jestes taki cfaniaczek to sam włóż tam 200 Euro-a to kupa kasy
blink.gif

List skończe jutro i jutro ci go wyśle.
Pozdrawiam
dry.gif

To był taki rzar (tak sądze) i nikt niezamiarza nikomu płacic co ty nieznasz sie na żartach. A powracając scislej do listu to hmm nawet pomysł taki op szczególnie że znalazła sie osoba która przetłumaczy ten liscik i zaraz po dostarczeniu do PB wyląduje w smietniku ignorowany jak wiekszosc listów bądz go przeczytają i trafi do smitnika bądz ich cos zainspiruje i wezmą pod uwage
smile.gif
i cos z tego wyjdzie tak czy inaczej szczescia życze
smile.gif
.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom