List Do Phyrana Bytes

Status
Zamknięty.

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Heh pomysł nie jest głupi
tongue.gif
ale czy ty myślisz że oni przeczytają list i odrazu pododają takie coś
huh.gif
nom nie wiem czy to realne oni sami mają ustalony swój plan itp. co ma być w grze !!! Myśle że każdy im podsówa takie właśnie nowości do gothica III i nie zawsze rozpatrują takich rozwiązań !!! Ale ten pomysł z 200 Euro to naprawde cool
tongue.gif
ja byście wysyłali to najpier domnie go wyślijcie z tymi 200euro ja sobie go poczytam
laugh.gif
Lord Sandro więc ten pomysł nawet fajny ale nie wypali
tongue.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Dobra, teraz czekamy aż Lord Sandro napisze list to go ocenimy. Tylko napiszmy nasze propozycje (tak może żebyśmy zrobili dobre[lub złe] wrażenie) i poprosimy ich by nam przesłali jakieś screeny lub filmik na e-maila czy coś takiego. Nie wsadzajmy tych 200 euro bo przecież oni racze nie chcą być przekupywani (wiem że to był żart, ale cóż może ktoś go nie zakapował). Trzeba poprostu napisać grzecznie nasze propozycje i prośbę o jakieś wiadomości z G3. Tak przy okazji mam pytanie, kto zna adres PB ???
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
biggrin.gif
Hehe... Nawet ogólnie całkiem fajny pomysł. Niestety, szkoda, że przyszedł Ci do głowy nie w porę, bo już niedługo ma się odbyć przecież premiera Gothic III. Nawet, jakby jakimś cudem twórcy otrzymali ten list, i go przeczytali, to i tak wątpię, czy wprowadzali by na ostatnią chwilę zmiany, które zasugerowali im obcokrajowi userzy. Pozdrawiam...
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
No to do pracy rodacy !
tongue.gif

Szanowna Firmo i Wydawco Gothica Phyrano Bytes.
W imieniu Polskich graczy i fanów sagi Gothic prosimy abyście w Gothiu 3 umieścili
różne nowe rzeczy poparte przez Wszytkich fanów Tej jakże wspanialej sagi którą wydaliście. Ta gra w Polsce uzyskała olbrzymi sukces wiec podpowiadamy wam jak dojść do kompletnego zaczarowania wszystkich graczy na całym świecie. Miedzyinnymi:
-Jezeli np rozmawiamy z bandytą a on nie chce zdradzić jakiejś tajemnicy to stosujemy chwyt i przykładamy nóż do gardła-a wtedy nasz bandzior wszystko ładnie wyśpiewa.
-Mozliwosć trzymania strzał od łuków w kołczanie i aby kołczan był widoczny.
-Mozliwość kompletowania własnych zbroi i szycia ubrań jak i szat.
-Abyście dodali nowe zakłady rzemieślnicze oraz z zycia wziete-np piekarnia.
-Walke 2 mieczami jednoręcznymi i jej nauke jednocześnie.
Gwarantujemy że jezeli te zmiany wprowadzicie to zbijecie jeszcze większą fortune nie tylko w polsce lecz na całym świecie.
Z poważaniem
Fani Sagi Gothic w Polsce
(jezeli coś nie tak jest z listem to piszcie
tongue.gif
)
Pozdrawiam !
tongue.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
No to ja spróbuję to trochę poprawić to by było jakoś tak:

QUOTE
Szanowna Firmo i Wydawco Gothica Phyrano Bytes.
W imieniu Polskich graczy i fanów sagi Gothic prosimy abyście w Gothiu 3 przemyśleli nasze propozycje poparte przez wszytkich fanów tej jakże wspanialej sagi którą wydaliście. Ta gra w Polsce uzyskała olbrzymi sukces wiec pragniemy dołączyć się do tego wilkiego dzieła i przedstawić kilka naszych pomysł które może zrobią na pańswu wrażenie. Oto nasze prpozycje:
-Jezeli np rozmawiamy z bandytą a on nie chce zdradzić jakiejś tajemnicy to stosujemy chwyt i przykładamy nóż do gardła-a wtedy nasz bandzior wszystko ładnie wyśpiewa.
-Mozliwosć trzymania strzał i bełtów w kołczanie który jest widoczny,
-Mozliwość kompletowania własnych zbroi i szycia ubrań jak i szat,
-Nowe zakłady rzemieślnicze oraz więcej budunków z życia - np. piekarnia,
-Walke 2 mieczami jednoręcznymi i jej nauke jednocześnie.
Jesteśmy pewni, że zrealizownie chociazby jednego z naszych pomysłów nie tylko nam lecz i wielu innym fanom Gothica dało by wiele radości ponieważ wtedy Polscy gracze też dołączyli by do tego przedsięwzięcia.
Z poważaniem
Fani Sagi Gothic z Polsce


Ja to widzę jakoś tak, ale piszę to na szybko więc widze że jest to narzie nie dopracowane i posiada błędy. Poprawcie to może wspólnie to jakoś zrobimy
biggrin.gif
.


Pozdrawiam
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
Podoba mi sie pomysł ale jak wspomniało pare osób wczesniej jest to mało realne by kierowali sie ty podczas tworzenia gry. Po pierwsze trzeba by było o tym pomyslec wczesniej, bo maja juz napewno poglad na Gothica 3, teraz go tylko udoskonalaja. Napewno dostaja duzo takich listow moze je nawet czytaja, moze nawet biora pomysły od nadawcow a moze te nasze juz sa
biggrin.gif
. A jeszce trudno by yło napisac taki list gdyby azdy chiał cos dodac od sibie byłby ja list do św. Mikołaja
laugh.gif
. I niektórzy mogliby sie niezgodzic na propozycje innych
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Ja mysle ze mozna by dodac prozbe o przeslanie jakis screenow trailerow itp a co do rzeczy ktore mozna dac w gothicu warto dodac zeby nie robili ograniczonego ekwipunku i zeby bylo duzo questow pobocznych bo w g2 i NK i g1 jest za malo a warto wspomniec o multoplayerze
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Jeszce tylko wysle staremu zeby sprawdzil i bedzie git ziomy list jutro pojawi sie tutaj a Lord sandro go ladnie wydrukuje i wysle


a z tymi 200 euro biorac to na serio zes sie wyglupil:p:p:p



Pozdrawiam Robinhood
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
macie pieknie przetlumaczony list mozecie go wyslac


Beachtete Firma und Ausgeber vom Gothic Phyrania Bytes und Joowood

In Namen Polnishe Gothicfans bitten wir Euch dass Ihr unsere Ideen bedenken.
Diese Ideen sind von allen Mitgliedern unseren Forum und polniche Fans dieser wunderbare Gothic trylogie.
Dieses Spiel war hier in Polen ein sehr grosses Erfolg .Wir möchten mit unseren Ideen zu dieses grosses Erfolg das Gothic3 irgendwas beibringen.
Das sind unsere Ideen. Wir werden sich sehr freuen wen Sie die lesen.

- Wen wir mit einen Banditen sprechen und er will uns nicht verraten wo der Boss ist. Nehmen wir unseres Schwert zum Kehle diesen Bandit und drohen , dass wir ihm die Kehle dürschnitten. Er hat Angst und sagt uns alles.
- Das wir die Pfeile und Belten in einen Pfeilbehälter tragen können.
- Eine Möglichkeit eigene Rüstungen und Kleidungen machen.
- Neue Werkstäte zum Beispiel Bäcker, Schneider und so weiter.
- Wir denken, dass Kampf mit zwei Schwerten gleichzeitig auch gut wäre
- Und das wichtigste. Hero sollte während des Kampfes mit dem Schwert umgehen zu lernen.

Wir sind sicher, dass die Realisierung wenigsten einer von unseren Ideen sehr viel Späss bringt . Es geht um alle polnischen Fans von Gothic.


Mit freündlichen Grüssen
Fans von Gothic trylogie von Polen


p.s Wir wissen ,dass unseres Deutsch sehr schlecht ist aber wir hoffen das Ihr trotzdem unsere Ideen verstehen.Wir bitten Euch auch um uns neue screnschots zu schiken wen es moglich is an diese emial adresse blackivanhoe2@wp.pl oder


Übersetz von Robinhood



tylko wszytko prez kogo przetlumaczone tez:p:p:p:p:
tongue.gif
:p:p
sory ze podalem moj emial ale nie znam adresu clona ale nie bojcie sie jak by przyslali i tak je zobaczycie:D


pozdrawiam robinhood
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
dobra! dzieki Robinhood !
biggrin.gif
Teraz potrzebuje tylko adresu do Phyrany Bytes..czy może on sie znajdować na stronie o gothicu 3? Poszukam na necie i wydrukuje i wyśle...oby przeczytali i wprowadzili to co chcemy!!!!
Pozdrawiam !
tongue.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Szczerze mówiąc z tego całego listu kupuję tylko

QUOTE Firma,Gothic, Phyrania Bytes, Joowood
In Namen Polnishe Gothicfans

To tyle z mojego niemieckiego
biggrin.gif
, ale wygląda to dosyć pożądnie, nawet ten podpis Robinhood mi nie przeszkadza bo wkońcu ty to przetłumaczyłeś. Myślę, że to się nadaję, teraz tylko niech Lord Sandro to wydrukuje i może zeskanuje, a jeśli nie ma skanera to niech wyśle obraz jeszcze nie wydrukowanego. Ja proponuję wstawić jakieś obrazki z Gothica bo to by dodało uroku temu listowi. Może mi ktoś odpowiedzieć co do adresu PB, bo nikt mi nie odpowiedział, a chyba żeby wysłać list trzeba znać adres
biggrin.gif
.

Pozdrawiam


P.S. Ładnie ja piszę razem z Lordem Sandro i on mi powiedział co z adresem
biggrin.gif
laugh.gif
, Robinhood powiedz czy napisałeś coś o prośbie o screeny i może jakieś trailery bo to może by się mogło przydać. Może trzeba dać maila cLoNe_xx'a bo wkońcu to on by mógł umieścić te rzeczy na stronce
biggrin.gif
. Tylko żeby on się zgodził.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
wszytsko pomysł jest super tylko !
Zapomniałęs o KILKU rzeczach!
1. Nie powinno być rozdrobnienia na zbroje , tarcze , hełmy i całe zbroje wystarczą!
2. Powinny by6ć też specjalne tarcze któe można umocować do ręki
3. Powinno można mieć tercze na plecach!
4. Orkowie powinni być tacy jak w Gothic 2 a nie inni !
5. Nie róbcie z Gothica innych gier ... prosimy ... po co nam dinozaury ? inne wyglądy potworów jak przezwyczailiśmy się już do starych !
PS. WIdziałem filmik i w G3 będzie można walczyć 2 broniami !
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Ja tam do nich nic nie mam. Stworzyli świetną grę jaką jest Gothic. To oni ją stworzyli i to oni zdecydują o jej ostatniej części.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Adress joowooda AG. technologiepark 4a,A-8786 Rottrnman,Austria.
taki jest w instrukcji do gothica 2
a o screnach nic nie pisalem
ale zara dopisze

edytuj post.............
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Widzę że już zedytowałeś liścik, OK. Teraz tylko niech Lord Sandro wejdzie i to zobaczy, potem niech to wydrukuje (z możliwymi dodatkami, obrazkami itp. [jesli chce]) i niech prześle nam może jak to wygląda
biggrin.gif
. DObra ciekawe czy coś z tego wyjdzie
biggrin.gif
Mam nadzieję że tak, bo mi zalezy chociażby na kilku screenach
biggrin.gif
Teraz pozostaje nam czekać
biggrin.gif
.


Pozdrawiam
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
dobra ziomki! Widze że wszytko gotowe!
biggrin.gif
Jutro wysyłam list!
tongue.gif
Apropo do tego adresu..chyba potrzebujemy adresu do Phyrana Bytes a nie do JoWood...czy nie uwazasz..chyba ze coś przekręciłem
tongue.gif

Pozdro!
biggrin.gif
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
QUOTE (Lord Bezimienny @ 08-06-2005, 16:11) No to ja spróbuję to trochę poprawić to by było jakoś tak:

QUOTE
Szanowna Firmo i Wydawco Gothica Phyrano Bytes.
W imieniu Polskich graczy i fanów sagi Gothic prosimy abyście w Gothiu 3 przemyśleli nasze propozycje poparte przez wszytkich fanów tej jakże wspanialej sagi którą wydaliście. Ta gra w Polsce uzyskała olbrzymi sukces wiec pragniemy dołączyć się do tego wilkiego dzieła i przedstawić kilka naszych pomysł które może zrobią na pańswu wrażenie. Oto nasze prpozycje:
-Jezeli np rozmawiamy z bandytą a on nie chce zdradzić jakiejś tajemnicy to stosujemy chwyt i przykładamy nóż do gardła-a wtedy nasz bandzior wszystko ładnie wyśpiewa.
-Mozliwosć trzymania strzał i bełtów w kołczanie który jest widoczny,
-Mozliwość kompletowania własnych zbroi i szycia ubrań jak i szat,
-Nowe zakłady rzemieślnicze oraz więcej budunków z życia - np. piekarnia,
-Walke 2 mieczami jednoręcznymi i jej nauke jednocześnie.
Jesteśmy pewni, że zrealizownie chociazby jednego z naszych pomysłów nie tylko nam lecz i wielu innym fanom Gothica dało by wiele radości ponieważ wtedy Polscy gracze też dołączyli by do tego przedsięwzięcia.
Z poważaniem
Fani Sagi Gothic z Polsce


Ja to widzę jakoś tak, ale piszę to na szybko więc widze że jest to narzie nie dopracowane i posiada błędy. Poprawcie to może wspólnie to jakoś zrobimy
biggrin.gif
.


Pozdrawiam
Literówek sie czepiac nie będę.

QUOTE Szanowna Firmo i Wydawco Gothica Phyrano Bytes.
W imieniu Polskich graczy i fanów sagi Gothic prosimy abyście w Gothiu 3 przemyśleli nasze propozycje poparte przez wszytkich fanów tej jakże wspanialej sagi którą wydaliście.
Ja tam większości z nich nie poparłem. Wiekszość z nich z pewnością przemysleli i ten list nie wpłynie na ich decyzję - chyba, że wraz z listem pokazałbyś petycję, to może wtedy możnaby było na nie liczyć... A reszta tej części wypowiedzi to - delikatnie mówiąc - wazelina.

QUOTE Ta gra w Polsce uzyskała olbrzymi sukces wiec pragniemy dołączyć się do tego wilkiego dzieła
Czysta logika...

QUOTE i przedstawić kilka naszych pomysł które może zrobią na pańswu wrażenie.
Patrz wyżej.

QUOTE Oto nasze prpozycje:
-Jezeli np rozmawiamy z bandytą a on nie chce zdradzić jakiejś tajemnicy to stosujemy chwyt i przykładamy nóż do gardła-a wtedy nasz bandzior wszystko ładnie wyśpiewa.
Patrz - moja wypowiedź w temacie "Gothic Iii".

QUOTE -Mozliwość kompletowania własnych zbroi i szycia ubrań jak i szat,
Z PEWNOŚCIĄ rozważali. Wątpie więc, czy zrobi na nich to wrażenie, a czy poskutkuje - patrz wyżej.

QUOTE -Nowe zakłady rzemieślnicze oraz więcej budunków z życia - np. piekarnia,
Taaa - nowa gra, a oni z pewnoscią potrzebują kogoś, kto im wyjasni, że trzeba dodać trochę nowości, niż tylko skopiować wszystko z poprzednich cżęści...

QUOTE -Walke 2 mieczami jednoręcznymi i jej nauke jednocześnie.
To bedzie - swaidczą o tym screeny i arty.

QUOTE -Walke 2 mieczami jednoręcznymi i jej nauke jednocześnie.
Jesteśmy pewni, że zrealizownie chociazby jednego z naszych pomysłów nie tylko nam lecz i wielu innym fanom Gothica dało by wiele radości ponieważ wtedy Polscy gracze też dołączyli by do tego przedsięwzięcia.
Polscy gracze dołączyli do przedsięwzięcia - więc da to radoche graczom na całym świecie. Proste.

LUDZIE!!! Błagam, jak piszecie do firmy, nie do żadnej konkretnej osoby, do kogoś, o kim nawet nie macie świadomości, że istnieje - przemyślcie sens waszych listów!
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Nawet jeśli pomysł jest dobry to i tak sądzę że to już zbyt późno by zawracać głowę Piranhi. Mimo, że Gothic ma premiere w Niemczech pod koniec tego roku to myślę, iż Piranha ma już ułożoną całą fabułę do Gothica 3 i jakiekolwiek listy nie mają w tej chwili znaczenia.
POZDRO
biggrin.gif
 
E

Evil

Guest
Myślę, że lepsze wrażenie by na nich to wywarło gdyby ktoś napisał go ręcznie na pachnącym i kolorowym papierze
biggrin.gif
niewiecie, że jak się pisze i wysyła listy na kompie to wygląda wtedy na odchrzan, jak macie fajne pismo to polecam napisać ręcznie. CYA ALL
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom