Lineage 2

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Witam mam pytanie, bardzo proste w sumie :p
Co nalezy zrobic zeby zagrac w L2 ? :)
prosilbym odrazu o konkretne linki albo torrenty do gry i instrukcje jak ja uruchomic :)
pozdrawiam
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
Linka nie dam ani nic w tym stylu bo to promowanie piractwa :p ^_^

a żeby się podłączyć do jakiegoś serwera będzie potrzebny albo patch albo zmienić plik hosts (C: -> Windows -> system32 -> drivers -> etc ) do konkretnego serwera ;) takowych jest multum :p Ewentualnie mogę Ci na PM lub gg jakieś dać ;)

no i zależy jaka Kronika też :p

mm to chyba tyle na ten temat?:> post sensowny mi się zdaje xD
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
z tego co wiem to L2 jest za darmo dostepne w sieci na glownej stronie, wiec podanie linku nie jest promowaniem piractwa
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Możesz wejść tu - http://www.lineage2.com/pds/pds_client.html - ale ja nie lubię ściągać z fileplanet, więc polecam poszukać w google.pl :p . Tak naprawdę wszystko zależy od serwera na którym chcesz grać, bo z tego co wiem to serwery teraz są równe, niektóre wymagają jeszcze C4, niektóre C5, a wiele już wymaga C6. Serwerów jest wiele polecam stronę - http://l2.hopzone.net/ - można tam znaleźć sporo wartych uwagi. Musisz się tylko zdecydować czy chcesz grać na high rate czy low, bo to spora różnica, ściągnąć klient z grą i podążać za wskazówkami na stronie serwera. Jeśli się zdecydujesz na coś (czy chcesz high czy low albo na numer kroniki) to mogę Ci pomóc wybrać odpowiednie "miejsce do marnowania czasu".
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Klient L2 jest dostepny za free z sieci, ale granie na privie już nie. Oficjalny abonament to ok 50 zł miesięcznie, raty to x1 i masz do wyboru 9 serwerów.
Ale zapewne wolisz grac za darmo;] Najstabilniejsze privy to te obsługujące C4 (Chronicle 4 ), mogą uciągnąć do ok 2 tyś. luda - wszystko zalezy od sprzętu. L2j to tzw java, niestabilne, mało ludzi mogą uciągnąć (max ok 300 chyba) ale za to obsługujące C5, Interlude (nie C6...) a teraz Kamael. Oczywiście priv to priv, bugi na pewno się znajdą, przeważnie na europejskich serwerach jest pełno Rosjan ;]
Z polskich serwerów C4 jest Epi i eXistence, L2j jest troszke więcej. I szczerze polecam low rate jesli chcesz poznać postać od podstaw, zabawa jest dłuższa etc. High rate to raczej dla rozładowania napięcia, lata tam pełno dzieciaków z bronią na +ilestam
Najmocniejsze/najpopularniejsze klasy: C4 - tanki, magowie, C5, Interlude - daggerzy i łucznicy, Kamael - bufferzy ^_^

I raczej to tyle.


edit.
Ja mówie o retailu, nie privie, mogget ;]
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
tak Cię Sever sprostuje ;) Interlude tylko na L2m działa :p powiesz to jedno i to samo, ale jednak różnicę widać bo na l2j necro na CDL prawie nie ma równych sobie (no też wszystko od regenu MP zależy ^_^ ) a na L2m już tak łatwo nie jest. a na Kamaelu nareszcie są zmiejszone szansy na lethala :p i dagger taki fajny nie jest ^^ teraz Tankowie robia sie coraz popularniejsi muszę Ci powiedzieć ;)

hmm osbiscie bym polecał C4 albo interlude ;) z C5 mam niemiłe wposmnienia zbuggowanych necro i daggerow :p

Edit: chyba, że tak :p ale czasem jak sie nuedze toalnie i wbijam na hr to podam ze śmiechu ^_^ na oli to aż żal.... duelistka 80 kładzie tanka, daggera sumnonera a z krasiem przegra o_O i tylko ja mam farta, że jeszcze mi sie walka z hero trafiła ;/
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
ja gram na gofie l2j... ogolnie trudno mi sie wypowiadac, bo na gofie wszystko jest inaczej niz wszedzie xD
jest tam interlude.. a serwer moze udzwignac do okolo 600 osob, wiec Sever troszke sie pomylila ;)
online jest okolo 250.
szczerze to nie polecam, bo jest duzo bugow.. i balans postaci to jedno wielkie n/c.. glad 76 rozwala kazdego nukera nawet na 78 (oprocz necro ktory ma szanse anchora wrzucic) samymi strzelajacymi.. chyba ze jakims cudem nie wejdzie tych kilka krytykow, a one doslownie zawsze wchodza ;/ po prostu zal :/
co jeszcze mozna powiedziec o gofie.. czesto serwer pada, to troszke denerwujace ;]
odszedlbym, ale trudno sie rozstac z postem na low ratach gdzie wbilo sie 78, ma sie majatek rzedu 1kkk i sklada s graty ;] no i ma sie tak wykoksany klan, ze nieraz w 5 kladziemy 10 na war.. a zeby nas zabic ostatnio zbieraly sie 3 ally :lol: :lol:
poza tym, tak wykoksanym sh ja nieraz wygrywalem 4vs1 mimo ze przeciw mnie byli sami a gratowcy.. trudno by bylo pozegnac sie z kozaczeniem w mos hs czy woa ^^
i nie chce mi sie od nowa all zaczynac.. expic, skladac itemy etc.

chociaz jak wstanie paradise to chyba z klanem sie tam przeniesiemy ;p
 
Do góry Bottom