Legendarne Przedmioty

Status
Zamknięty.

albi1996

Member
Dołączył
4.5.2008
Posty
31
Utworzyłem ten temat w celu zbiorczych pytań o artefakty.
Ja szukam Starej Monety.Wie ktoś gdzie jest? Została mi teraz tylko lokacja z finałowym bossem.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
O ile dobrze pamiętam to na wyspie śmierci ma go jeden z ghuli/wojownikow/straznikow. Szukaj truchła.
 

albi1996

Member
Dołączył
4.5.2008
Posty
31
Niestety się myliłeś,ale znalazłem.Leży na półce zaraz przy ołtarzu w Zaświatach.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Wie ktoś może gdzie mogę znaleźć drewnianą nogę i Kulę Armatnią? Przy nodze jest napisane, żeby szukać jej na płaskowyżu na Tacarigui, lecz nic tam nie znalazłem, a szukałem dokładnie.
Ja ukończyłem wszystkie zadania razem z dlc i zwiedziłem praktycznie wszystkie kąty.Nie złożyłem tylko królewskiego miecza i nie zdobyłem Połamanej Grzechotki,bo zabiłem zleceniodawcę questa w którym ów legendarny przedmiot był nagrodą.
Albi, kto wręcza tą grzechotkę? U Marakajów wykonałem wszystkie questy i nie dostałem jej.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Daje ją ten samotny szaman Marakajów po odniesieniu złotych masek do grobowców.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Daje ją ten samotny szaman Marakajów po odniesieniu złotych masek do grobowców.
Fajnie, nawet nie dostałem od niego takiego zadania -,- . Może złą ścieżką idę? Z tego co mi się wydaje jestem po stronie Indian, ale pewności nie mam :D
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Jak wbijesz do jednego z grobowców i zechcesz zabrać złotą maskę to zagada do Ciebie duch Strażnika i da takiego questa.
 

albi1996

Member
Dołączył
4.5.2008
Posty
31
Drewnianą nogę znajdziesz przy wejściu do jaskini mogilnego pająka od strony mostu,natomiast Kulę kupisz u handlarza Inkwizycji.
 

bartosz von buster

New Member
Dołączył
8.5.2012
Posty
2
Gdzie można znaleść linę wisielca, bo piszę że jest w starym magazynie na Antigui. Ja przeszukałem cały magazyn i nie ma jej.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Musisz małpką wyjść na dach, znajduje się na samym szczycie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom