Lay Na Forum

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
jak widac na forum mamy nowego laya.
mam nadzieje, że wam się podoba, gdyż trochę pieniędzy za niego wyłozyłem, z własnej kieszeni. Jak ktoś nie widzi to na dole forum prosze sobie zmienić ;)
Opinie mile widziane
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Tak na gorąco mogę napisać, że ogólnie mi się podoba. Całe szczęście, że to menu po lewej stronie można zwinąć. Wszystko jest przejrzyste, dobrze dobrane barwy, wygląda to profesjonalnie. Logo podoba mi się z wyjątkiem napisu „Gothic 3”.
Teraz może zostawię tego laya, ale za jakiś czas z pewnością powrócę do czarnego, bo on przypomina mimo starsze czasy i jest dla mnie bardziej klimatyczny.

Aha byłbym zapomniał, błąd
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Uhh.. Spodziewałem się tu czegoś zupełnie innego ^ _ ^... Muszę z przykrością przyznać, iż nie podoba mi się.. Myślałem że będzie to coś takiego jak ten „Gothic Black”... Trudno.. Nie podoba mi się tutaj to menu z lewej strony. Przez to rozszerza się forum. Trochę za dużo koloru szarego. Do loga nie mam nic, jest w porządku. Zmienić tylko tę literówkę „Poslki” na „Polski” i będzie git. Ups, dopiero teraz zauważyłem że menu można schować. No teraz jest dobrze. Zastanowię się przy którym zostać :].
Jeśli chodzi o resztę - jest extra. Jeśli znajdę jakiś błąd o napiszę o tym..

Pozdrawiam, Anioł...
 

ananas

New Member
Dołączył
31.3.2007
Posty
3
CYTAT(Anioł Stróż @ 01-04-2007, 09:04) [snapback]137005[/snapback]
Uhh.. Spodziewałem się tu czegoś zupełnie innego ^ _ ^... Muszę z przykrością przyznać, iż nie podoba mi się.. Myślałem że będzie to coś takiego jak ten „Gothic Black”... Trudno.. Nie podoba mi się tutaj to menu z lewej strony. Przez to rozszerza się forum. Trochę za dużo koloru szarego. Do loga nie mam nic, jest w porządku. Zmienić tylko tę literówkę „Poslki” na „Polski” i będzie git. Ups, dopiero teraz zauważyłem że menu można schować. No teraz jest dobrze. Zastanowię się przy którym zostać :].
Jeśli chodzi o resztę - jest extra. Jeśli znajdę jakiś błąd o napiszę o tym..

Pozdrawiam, Anioł...


Zdecyduj sie ^.^

Zalety stylu:
-> Ładne logo (literówka zostanie zlikwidowana za chwile)
-> PRZEJRZYSTOSĆ
-> Możliwosć schowania bocznego menu,
-> Przydatne linki w menu
-> Malutka cena jak za styl :)
Wady:
->Menu na lewo źle wygląda na stronie głównej, natomiast ładnie się prezenutuje w tematach :)
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Ja dopóki na forum nie będzie drugiego tak szerokiego zostaje przy niebieskim, na nim najlepiej mi sie czyta, i moderuje forum. Chciałbym żeby pojawił sie drugi taki szeroki lay bardziej klimatyczny ale póki co trzymam sie tego.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Powiem tak, najładniejsze w całym layu jest Logo(co prawda z błędem poslki ale jest ładne), i kilka buttonów (m.in. te które pokazują czy ktoś pisał na danym FORZE, oraz te na dole z tym kolesiem z G3). Kolorystyka może i ładnie dobrana, tło fajne, ale wszystko jest wykonane nie estetycznie. Kolejną ważną sprawą jest memu po boku, jest ono aż odrażające! Nie pasuje tam, a gdy naciśniemy "schowaj memu" to od tego momentu aż do odświerzenia strony nie ważne czy ono jest schowane czy nie, nie ma polskiego napisu[CLICK]. A na dodatek pisze tam "10 najaktywniejszych userów ogólnie" a pokazuje 20... Ikonki w forach (te co pokazują status tematów) wręcz odrażające. Spodziewałem się czegoś lepszego ;). A pozostaje jedna sprawa: [CLICK]
Podpis na dole. Mówiłeś mi czemu on tam jest, ale w takim wypadku powinna być jakaś zniżka, przecież jak płacisz za lay, to masz go na własność i możesz se go przerabiać jak chcesz i usuwać jakie napisy chcesz. Drugą sprawą jest nazwa layu, przecież nie musi ona brzmieć "...by EvIL...". Więc powinieneś ją zmienić.
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Fuj... nie podoba mi si?, ju? te oba dawniejsze Laye by?y lepsze. Dlaczego? Hmmm... przyzwyczai?em si? do dawnego klimatu (a raczej wystroju) no ale có?... jak ju? kas? sypn??e?, to niech b?dzie, przynajmniej dzia?a pod Foxa i si? nie rozje?d?a.
Rey
PS: ano ju lepiej jest gdy si? schowa menu... tak czy siak wci?? bee
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Mi się podoba i to bardzo. ;) Będę go też używał, bo niestety, ale stary czarny lay rozpiernicza mi się na Internet Explorer. Podobnie jak Dadexowi nie za bardzo pasuje napis Gothic 3 do loga. Ale samo w sobie jest bardzo ładne.

Ja nie narzekam. :p

Pozdro.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
menu z prawej znikneło, teraz jest do góry.
mam nadzieje, że już będzie bardziej sie podobał.
Aż krew zalewa czasem, gdy sie czyta temat, że chcecie nowe laya, a gdy sie pojawią. To czytasz posty " Wole stary- przyzwyczajenie." No to po jakiego grzybka robić nowe?
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Bez tego po lewej to jednak wole nowe :). Szersze jest od Gothic black.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Je?li to mo?liwe Kacperex to rozja?nijcie troch? ten fiolet w randze weterana, bo nawet nicku nie wida? na li?cie na dole forum. :)

Pozdro.

Mam kolejny błąd. Jak chcę się edytować post to po akceptacji zmian nie ma polskich liter. Co widać u góry. :/
 
G

Gray_Fox

Guest
A wy se ustawiajcie nowe laye, a ja zostanę przy starym dobrym Gothic black :), powód? Pachnie dobrymi czasami kiedy człowiek nabijał posty a moderatorzy to byli kaci :).
Welcome in Old Gothic Up.
Co nie oznacza że lay mi się nie podoba^^. Podoba, miły dla oka etc ale ja wolę stary.
Pzdr.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
CYTAT(Kacperex @ 01-04-2007, 14:25) [snapback]137080[/snapback]
Aż krew zalewa czasem, gdy sie czyta temat, że chcecie nowe laya, a gdy sie pojawią. To czytasz posty " Wole stary- przyzwyczajenie." No to po jakiego grzybka robić nowe?

Kac, wszystkim nigdy nie dogodzisz, myślę że część starszych userów, choćby nie wiem jak piękny był nowy lay wybierze stary czarny.
Menu u góry prezentuje się lepiej.

PS Gdzie podział się regulamin? (czyżbym był aż tak mało spostrzegawczy?)
 

ananas

New Member
Dołączył
31.3.2007
Posty
3
W sumie tak troche jest mi przykro. Napracowałem się dość dużo nad tym layem (głownie od strony kodu), a prawie nikomu sie nie podoba :(
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Nie martw się masz swoich "fanów". Jeśli to ty jesteś autorem to składam gratulacje na twoje ręce. ;)

Pozdro.
 

evenement

Drugi Miecz Gwardii
Dołączył
29.1.2007
Posty
143
Mi tam sie w zasadzie podoba ten Nowy Lay. Jest szerszy od starego i nawet jak to menu powędrowało na górę to jest dość czytelny. Można by tylko te przyciski zmienić na jakieś pasujące do klimatu Gothic. Brakuje mi tylko przycisku regulamin i Reputacja.
 

EvIL

New Member
Dołączył
6.4.2007
Posty
13
Witajcie, postanowiłem zostać z wami :) Konto "ananas" było stworzone na szybko, aby wgrać styl, i pare rzeczy zmienić. Jeżeli ktoś widzi jakieś rażące błędy w stylu to prosze o "prywatne wiadomości".

Ps, moze niektórzy mnie kojarzą, byłem głownym adminem na gothic-e.pl, gothic.mocny,
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Lay dosc ladny, zwlaszcza logo. Ale brakuje mi kilku rzeczy wydawalo by sie banalnych. A wiec szkoda ze nie ma Szybkiej odpowiedzi, jakos sie przyzywczailem do tej funkcji na innych forach :]. Po drugie na dole strony nie ma paska pozwalajacego na szybki powrot do innego forum (» Forum Gothic Up › Gothic.Up › Uwagi › Lay Na Forum). No i po trzecie nie ma Shout Boxa (nigdy nie bylo :p ), szkoda bo bardzo przydatna to funkcja.
To tyle krytyki z mojej strony :)

pozdro
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
CYTAT(Feomathar @ 06-04-2007, 08:40) [snapback]137424[/snapback]
No i po trzecie nie ma Shout Boxa (nigdy nie bylo :p ), szkoda bo bardzo przydatna to funkcja.

No właśnie nigdy nie było i niech tak zostanie. Moim zdaniem Shoutbox nie jest potrzebny, i tak nic sensownego by się tam nie pojawiało, a już na pewno forum by nie zyskało na klimacie.
Głównie brakuje mi regulaminu, ktoś gotów pomyśleć, że takowy nie istnieje na Gothic Up.

PS Powoli się przyzwyczaiłem do nowego laya, ale dalej marzy mi się niebieski... : )
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Moze i masz racje z tym SB :)
Podczepiam sie pod Twoje marzenia i tez bym chcial niebieski Lay, ten klimat jaki panowal na forum gdy bylo ono jeszcze niebieskie to bylo to co tygryski lubia najbardziej :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom