Kupicie?

Status
Zamknięty.

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Kupię jak mnie będzie stać i gdy potanieje do rozsądnej ceny - 50 zł. na przykład. Wydaje mi się, że będzie lepszy od Arcani więc wg mnie warto czekać :)
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Kupię na pewno. Zresztą, gra już zamówiona, więc to chyba logiczne :p. Ze zniżki nie korzystałem, więcej zamieszania wokół robienia zdjęć itp. niż to warte. Nieważne. Ważne jest to, że gra zapowiada się świetnie, więc to dla mnie pozycja obowiązkowa :).

Ave
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Jak na moim "złomku" będzie działał to na pewno... pożyczę od elessara :xd:
A jak mi się spodoba to z pewnością kupię.
 

gothic-error

New Member
Dołączył
5.9.2009
Posty
12
Ja jako rzetelny fan serii Gothic oraz rozwijającego się coraz bardziej gatunku cRPG kupię na 100% :jump:
(w końcu będę musiał i tak ją zrecenzować na gothic-error hehe)
 

oleG

Member
Dołączył
5.5.2009
Posty
51
To ja chyba nie kupię jak +18 bo rodzice mi nie pozwolą bo mam 13 lat :eek: :(
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Kolega oleG, to straszne, idź z tym się wypłacz komuś innemu.

Nie, nie kupie i nie mam takiego zamiaru.

[mod]Każdy ma prawo wyrazić swoje myśli. On przynajmniej napisał, powód, z jakiego nie kupi, w przeciwieństwie do Ciebie. Szacunek należy się każdemu, mnie, Tobie, jak i oleGowi.[/mod]
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Kurczę, niektórzy mają swoje zasady, xenex, poza tym nie wszyscy sami kupują sobie gry, nie każdy ma tyle kieszonkowego. Sam mam 14 lat i wiem jak ciężko jest kupić sobie jedną grę za 60 zł w roku - mnóstwo mojej forsy idzie na CD-Action. Tak więc kiedy dowiedziałem się że Risen będzie za 120 zł postanowiłem - kupię jak będzie tańszy :)
 

Varadero

Member
Dołączył
6.9.2009
Posty
34
Ja tak samo - poczekam kilka miechów i może nawet potem będzie w pełni po PL i taniej...
 

ningiuti

Member
Dołączył
29.9.2008
Posty
50
A ja nie mam najmniejszego zamiaru kupować cRPGa bez dubbingu bo gra w niego będzie dla mnie katorgą. Godziny angielskiego i czytania tekstu to nie dla mnie. Klimat umiera.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
A ja nie mam najmniejszego zamiaru kupować cRPGa bez dubbingu bo gra w niego będzie dla mnie katorgą. Godziny angielskiego i czytania tekstu to nie dla mnie. Klimat umiera.

Wiesz, każdy inaczej rozumie pojęcie 'klimatu' w grze. cRPG bez dubbingu to katorga? Cóż, nie obraź się, ale się nie zgodzę. Każdy ma prawo wybierać, no ale właśnie czytając teksty bardziej się wczuwa w grę i lepiej się ją przechodzi. Dokładniej i z pełną satysfakcją. Nie idźmy na skróty klikając jedynie myszką przy walce postaci.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Po obejrzeniu tych filmików, które są w sieci mam bardzo mieszane uczucia. Jeśli kupię, to będzie to uzasadnione pozytywnymi opiniami. Jeśli takich nie będzie nie kupię (co nie znaczy, że nie zagram... U kogoś ;)). Moje "ciężko zaoszczędzone" pieniądze wolę wydać na jakieś filmy, a jeśli na gry to na najnowszego Batmana (kozacka gierka, naprawdę. Już kończę, ale na pewno zagram jeszcze raz i warto by mieć taką na biurku.) i Assassin's Creed 2. Risen nie wydaje mi się tak niezbędny, jak myślałem jeszcze parę miesięcy temu.

Ale może coś się zmieni :)
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Ja najpierw poczekam aż wy kupicie, pogracie i wyrazicie swoje zdanie ;p. Wolę mieć pewność ze gra jest świetna (wiem wiem, kwestia gustu), ale skoro większość powie że to hit, to raczej mi też się spodoba ;]. No i gra robiona przez piranhę. Kupię więc na pewno, lecz kiedy, okaże się ^^. Nie wiem czy na althonie 2600, grafice radeonie 9600 i 1 giga ram coś takiego pojdzie ;].
Pozdrawiam.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Nie wiem, póki co kupiłem Obliviona a w planach mam NWN2, Dragon Age: Orgins i być może Planescape Torment. Jak stanieje to może kupię, ale w sumie nie zależy mi na tym - wolę pograć w dobre RPG (szczególnie, jeżeli ma do czynienia z D&D) niż kolejną produkcję a'la Gothic (który skończył się na NK, G3 to szmira - a mi, ze względu na grafikę i kilka innych rzeczy będzie się kojarzyć z trzecią częścią. I nie ma co gadać sobie, że gra będzie miała cudowny klimat na wzór G1, bo to niemożliwe, a nawet jeśli, nie obchodzi mnie to).

Cóż, trzeba czekać na premierę i różnorakie opinie i recenzje. Później wszystko się okaże.
 

wolf667

Member
Dołączył
2.10.2009
Posty
38
Ja miałem nie kupować bo bylem zły, ze nie ma polskiego dubbingu :D (kto słyszał angielski dubbing w gothic-ach to wie skąd moje obawy)
Ale zagrałem w demo i muszę stwierdzić, ze mnie zdążyło wciągnąć i chyba kupie jednak :)
Sam dubbing okazał się jednak nie najgorszy, ale daleko tez mu do najwyższego poziomu.
W szczególności głos głównego bohatera mógłby być dużo lepszy.
 

Rafco

Member
Dołączył
1.7.2009
Posty
55
Przed premierą byłem bardzo pozytywnie nastawiony do gry. Jak zapytałem się paru osób, które grały, czy im się podobało, to bardzo mi odradzali zakup Risena. Nie byli to fani Gothica więc trochę na to oko przymknąłem, ale prawdę mówiąc zaniepokoiłem się trochę. Ściągnąłem sobie demo... no i zrobiło na mnie duże wrażenie. Ciekawe czy pełna wersja będzie robiła jeszcze większe wrażenie niż samo demo. Już na początku nieźle mnie ten koleś wystraszył - Neil chyba. Planuje zakup, a może dostane w prezencie, ale chciałbym poczekać aż trochę stanieje.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Jeśli chodzi o mnie, to absolutnie polecam zakup gry. Pomimo, że sposobem rozgrywki przypomina G3, jednak jest o wiele ciekawsza. Wszystko jest na swoim miejscu - świat nie jest rozdmuchany na siłę, byle był duży. Do tego fabuła ciekawsza niż w G3, nie tak nachalnie epicka, jak tam, bardziej ludzka xD
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Zgodze się z Fahem również polecam grę.JEst bardzo zadowolony z zakupu.Wróciło to co lubiłem w gothicach czyli te przełączniki co było w G1 i G2 i Nk również ważnym elementem gry.Przeszedlem 2 razy i teraz zacząłem grać 3 raz tym razem magiem.a co do dubbingu a raczej braku polskiego dubbingu nei okazał sie tak straszny jak myślałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom