Kupicie?

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jak wiemy za kilka tygodni Risen trafia do sklepów. Czy zamierzacie kupić aplikację?
Powiem wam, że ja się chyba skusze. Jak nie dostanę Risen do testów to kupię. Wiem, że będzie to clon Gothica w nowej panierce, ale przeeciez tak jak i wy ja uwielbiam Gothica. Chce się przekonać co stworzyli Panowie z PB tym razem. A może być całkiem ciekawie.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
mi nie będzie przeszkadzało to że gra będzie 'klonem gothica w nowej panierce', jak się jest fanem to wiadomo :wub:
ja bym chętnie kupiła, ale znając życie mój komp nie podoła...
więc na razie się wstrzymam z zakupem do czasu lepszego sprzętu albo będę ciebie ścigać o pożyczenie gry :p i jak zadziała to oczywiście kupię
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
ja bym kupił oczywiście bo uważam że to będzie bardziej "gothicowe" niż arcania^^ tyle że kupię jeśli będę mieć nowego kompa bo ten mi g3 odpala na strasznych ścinach :D.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Powiem tak, samo to że Piranie tworzą tą grę napawa mnie nadzieją na udanego CRPG'a jakie ostatnio ciężko, napewno skuszę się na ten tytuł choć jak znając życie tuż przed premierą warezowcy znajdą pliki do pobrania do gry, ja się zastanawiam skąd zawsze pełne wersje gier biorą kilka tygodni przed premierą :p no ale pomijając fakt że dubbingu nie będzie to mnie to nie przeszkadza w kupnie, tylko mam nadzieje że nie będzie tak że Zombie mi wypadnie z szafy w grze i będzie mnie ganiało po całym świecie :p
 

HoteK

Obywatel
Dołączył
24.8.2009
Posty
476
Jestem totalnym Fanatykiem Gothica . Nie obchodzi mnie to że G3 jest przez nie których uważany za stratę czasu (nie wiem dla czego ?? ) ale Risen będzie na mojej półce
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Dokładnie. Kupuję Risena i tyle, koniec i kropka. Dla mnie ta gra jest dużo więcej warta niż Arcania, a że powstanie wcześniej to... Cóż, Piranie nie pozostawiają mi wyboru - muszę to kupić xD
 

Jurusi

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
44
Teraz, gdy dostaliśmy zniżkę na Risena, kupię na 100% :jump:
Choć pewnie zaoszczędzimy z 10zł to liczy się gest ^_^
 

ningiuti

Member
Dołączył
29.9.2008
Posty
50
O co w ogóle chodzi z tą promocją? Trzeba wysłać kody rejestracji od gram.pl do cenegi?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
To, lub coś innego co potwierdzi, że masz oryginalną grę, byle jedną produkcji PB. Może to być nawet zwykłe zdjęcie.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Taki przed smaczek przed Arcanią....a może okaże się daniem głównym!!. Tak czy inaczej dla fanów cRPG to pozycja obowiązkowa :)
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Nawet gdyby nie było zniżki, i tak bym zakupił Risena, ponieważ gra zapowiada się dobrze. Czy ktoś wie, ile mniej więcej będzie kosztował?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
chyba 119 zł ten zakup przedpremierowy, czy jak to tam się zwie.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Pre-order. Tak, kosztuje 119 zł. Sporo, dlatego ja ze zniżki nie skorzystam i poczekam do premiery. Będzie tańsze choć trochę. Ale i tak kupię, bez względu na cenę :p

PS. Jestem ciekawy, czemu będzie 18+? hm, tak samo w G3, 16+, według mnie to bez sensu, w GI choćby mozna najęść się więcej strachu czy usłyszeć ostrzjesze teksty... Nawet walka jest bardziej brutalna bo jest więcej krwi ;)
 

ningiuti

Member
Dołączył
29.9.2008
Posty
50
Ze zniżką wychodzi 99.99 zł ładnie bo bez niej wychodzi 129.zł (obydwie z przesyłką). I bardzo dobrze, że będzie +18 bo może nawiąże klimatem do G1. G3 była +16 a w rzeczywistości była bajką o gościu który uratował świat czyli klasyczny przeciętniak.

P.S Wie ktoś czy będzie wersja z dubbingiem?
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
P.S Wie ktoś czy będzie wersja z dubbingiem?

Tak. Ma być tylko kinówka. Fani coś tam protestowali, ale z ich petycji chyba nici. Więc trzeba się nastawić na kinówkę.
 

ningiuti

Member
Dołączył
29.9.2008
Posty
50
Uuuu to lipka, strata klimatu i atmosfery. Polski w takich grach jest potrzebny (nam Polakom) jak fabuła.
Co z tego, że rozumiemy większość słów lub je sobie czytamy gdy sztywne "I'll do this" nigdy nie będzie brzmiało jak luźne polskie "Zajmę sie tym"
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
PS. Jestem ciekawy, czemu będzie 18+? hm, tak samo w G3, 16+, według mnie to bez sensu, w GI choćby mozna najęść się więcej strachu czy usłyszeć ostrzjesze teksty... Nawet walka jest bardziej brutalna bo jest więcej krwi


Nie chodzi o to co jest w G3 a G1 tylko o ogólne przepisy, które jednakowo regulują pewne zasady. Po prostu jeżeli z zasady gra ma pewne treści podchodzące pod przepisy na nadanie im priorytetu gry dla starszych odbiorców. I tak w cale tak źle u nas nie jest z tym. W niektórych państwach zabrania się dystrybucji gier szczególnie brutalnych, czy niemoralnych.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
To też prawda, tylko jestem ciekawy gdzie PEGI znalazło coś co poddaje się pod 16+...? ;) No, ale nic. W GII był burdel i można było się zabawić, a gra od lat 12. Więc dla mnie coś nie halo. Zagram w Risena to sam ocenię, czy stawianie takich wymagań wiekowych było słuszne (według mnie :p). Tak samo z AC. Tam jest tylko brutalna nie raz walka i zabójstwa... Hm, AC według mnie powinno być 16+... Ale yeed ma rację. U nas i tak z tym jest lepiej, w Niemczech nie przepuszczają niemal żadnej mocno brutalnej gry, albo z kontrowersyjnymi treściami.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Już zamówione w trybie pre-order w moim przypadku. Po skorzystaniu z kodu promocyjnego dla członków kompanii graczy za grę plus przesyłkę zapłacę 109 złoty. Rozsądna cena, za moim zdaniem całkiem atrakcyjną zawartość gry.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Ja niestety będę musiała trochę poczekać z zakupem. Raczej rodzice nie wydadzą ponad 100 zł na grę. Oni nie lubią w ogóle jak gram, a co dopiero jakby musieli za to płacić taką cenę.
Może ktoś ze znajomych kupi, to sobie pożyczę, a jak nie, to troszkę poczekam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom