Kto jest najlepszym przyjacielem Bezimiennego?

Kto jest najlepszym przyjacielem Bezimiennego?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

abadon

Member
Dołączył
17.1.2005
Posty
130
Ja naj bardziej lubilem Diega taki spryciaż ale zawsze pomocny
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Zdecydowanie Xardas :!: Przecież to on uratował go ze świątyni Śniącego, to on pomaga mu w każdej nowej przygodzie... Pomógł mu zniszczyć Śniącego i Smoka Ożywieńca... Jest najlepszy :!:
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Może i pomugł ale tylko poto by zabrać jego moc ze śniącym też prubował ale nie wyszło
 

phela19

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
52
Typuje

Jeśli mam stawiać na kogoś to stawiam na 4 persony
-Milten
-Diego
-Gorn
-Lester
Są to postacie które zawsze ratują nam tyłek z opresji.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
według mnie Xardas przecież pomaga nam przez całą grę i w dodatku uratował nas z świątyni śniącego. Ale muślę że Diego tez jest swoim chłopem!!
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

Hmm sam niewiem jakie myśli ma bezimienny ale chyba Xardas jest chyba jego zaufanym ziomem wyciągną go z ruin świątynni śniącego pomagał w rozwikłaniu zagadek ale z 2 strony go wykorzystywał a sam sie bał mu pomóc myśle że jego dobrymi kumpalami są Diego,Milten,Lester i Gorn i jeszcze ewentualnie Lee oni mu pomagają i coś robią myśle że raczej bardziej ta 5 niż Xardas.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Ja zagłosowałem na Gorna, choć on nie jest najlepszym kumplem Bezimiennego, ale to rzeźnik
biggrin.gif
jest spoko :!:
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Gorn to spoko ziom. Zawsze nas wesprze, Fajnie wyglągai ma dobrze dobrany głos
biggrin.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Według mnie czterech nejlepszych kumpli bezimiennego to:
Gorn
Lee
Lares
Diego
Ja sam najbardziej lubie Lee i Laresa
 

Duba

New Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
9
Ja sądze ze to jest Diego poniewaz pomógł nam w dostaniu sie do starego obozu bezimieny bo bardzo lubia tak jak pozostałych bochaterów ale Diego nas nauczył wielu zeczy!
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
według mnie Xardas przecież pomaga nam przez całą grę i w dodatku uratował nas z świątyni śniącego. Ale muślę że Diego tez jest swoim chłopem!!

Ten de*** Xardas tylko poto cię ratował żeby przejąć moc Smoka-Ożywieńca i móc z niej korzystać. :x :x :x
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Czy ja wiem ze on tak mu pomugl bezimienny sam by cos wymyslil a na dodatek Xardas zabral cala moc ozywiecowi i bedzie zly bo mowile ze costam beliara wyznaje i ze napewno sie spotkaja jeszcze

a i jeszcze powiedzal ale to juz tak od tematu

A człowiek pokonal bestie ktora wrocila do krolestwa beliara tam tadatada
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Widzę, że wygrywa Diego - i się nie dziwię, z "kwadraciku przyjaciół" on jest the best. Lojalny itd. (wiecej mi sie pisac nie chce
smile.gif
) No i uratował nas od Bullita, a przy tym jako jedyny z Czwórcy ma taki sam głos w jedynce i dwójce - i dizęki temu czujemy, że to TEN SAM Diego. Żeby tak mu jeszcze dali ten sam łuk
sad.gif
 

arnold16

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
39
przeciez Lares w G1 dowodzil najemnikami i w niczym takim nam nie pomogl, ja osobiscie go zabilem:D chyba nawet takie zadanie bylo, zreszta nie pamietam, jak gralem w G1 mialem 10 lat i liczylem tylko na bugi zeby sie dostac do zamku:D
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Moim zdaniem jest to Milten ponieważ zawsze jest miły, a na innych miejscach stawiam diego, gorna, lestera, lee.

[ : Pią Mar 04, 2005 10:15 am ]
Dla mnie to Milten, bo zawsze jest miły. Potem najbardziej lubię diego, gorna, lestera, lee.
 

Skoczny

New Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
16
Jak dla mnie to Diego.Pomógł mu jako pierwszy i gdyby nie on to było by kiepsko z naszym bohaterem.
 

Khaled

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
49
mojim zdaniem cool jest diego to on ratuje na tyłek przed bulko (co się uczepiliscie bullita takiego nie ma) pomaga nam rozwalic trolla i wiele innych rzeczy

[ : Pią Mar 04, 2005 6:15 pm ]
mojim zdaniem cool jest diego to on ratuje na tyłek przed bulko (co się uczepiliscie bullita takiego nie ma) pomaga nam rozwalic trolla i wiele innych rzeczy :twisted:
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Co nie ma żadnego Bulita?? Jest. W g1. A powiedz mi kiedy diego ratuje nas przed Bulkiem??? No kiedy?? Nigdy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom