Kto jest najlepszym przyjacielem Bezimiennego?

Kto jest najlepszym przyjacielem Bezimiennego?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Jak wam się wydaje kto jest jego najlepszym przyjacielem? Wydajie mi sięże jednak Milten, chociaż wolałbym żeby był nim Lee. Ale to właśnie Miltan mówi tamim przyjaznym tonem. A Lee czsami potrafi być niemiły.
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
Moim skromnym zdaniem najlepszy jest Ziom Xardas ale nie wiem jak inni
W koncu to dzieki niemu zyjemy i dzieki niemu toczy sie fabula Bez niego gra by wiele straciła.No moze czasami jest za bardzo wymagajacy ale ogolnie SPOX
 

Sodom666

Member
Dołączył
12.12.2004
Posty
63
W sumie lubie Liee i reszte najemników ale nie zapomne Miltena i Diego z Kolonij ich pomoc była niezmiernie wielka i za to ich lubie
smile.gif
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
Moim skromnym zdaniem jego najlepszym kumplem jest Vatras, bardzo durzo mu zawdzięczamy w NK jak np.Oko Innosa, może się myle jeśli tak to niech mnie ktoś poprawi ale jako jedyny potrafi nas wyleczyć bez żadnej zapłaty,noi wogóle ja go lubie ;]

To jest tylko moje zdanie...
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Diego I Xardas to oni nam najewiecej pomogli
biggrin.gif

Diego Urotowal NN od Bulita ( oraz pokazal nam kolonie i wiela razy udzialal nam pomocy na ktora zawsze moglismy liczyc
biggrin.gif
) , a Xardasow Zawdzieczaymy Zycie
biggrin.gif
( oraz wiele cennych infaromacji ,on rowniez udzilala nam wiele razy pomocy (Chocby w swiatyni sniacego ;])
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Uzdrowić za darmo może jeszcze zielarka Sagitta. A umnie Vatras zachował się jak cham. Jako ża zabijałem bezlitośnie ludzi w mieście Vatras mi powiedział że nie będzie mi więcej pomagać i nie chciał popłynąć zemną do Dworu Irdorath
 
E

eMzi

Guest
Najlepszym przyjacielem Bezimiennego jest oczywiście Diego. To on uratował go przed Bullitem i jego kumplami. Potem pomógł nam przeżyć w kolonii. No i na Dworze Irodrath okazał się bardzo pomocny.
 

Linth-_-

Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
32
JA głosuje na miltena (jeśli chodzi o g 2 ) jest miły nieczego od ciebie nie wymaga na dworze irdorath sprzedaje mikstury może nauczyć robienia run (many chyba też nie pamiętam) a poza tym do twarzy mu w tej szacie i jej nie zdejmuje w przeciwieństwie do diego który w stroju obywatela wygląda ekhm...... jak by to powiedzieć .... beznadziejnie
 

Maniex

New Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
18
Ja głosuje na DIEGA bo on spotyka nas na samym początku i nam pomaga, uczy, ratuje i wogule jako 1 staje się przyjacielem bezimiennego !
jak by to było gdyby Diega niebyło ?!
tongue.gif
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Ja najbardziej w całym g2 lubie Wilka bo za darmo nam wszysko robi a inni zawsze za każdą przysługe chcą kasy. Lubie tez lee spoko zioma
smile.gif
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Diego
smile.gif
spoko z niego ziomal , często man pomagał a dotego jeden z nielicznych ze starego który na nie zdradził
smile.gif
 

.::Darrick::.

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
24
MI sie jednak wydaje że Milten ..........bo on jakoś zawsze był taki ciepły do bezimmiennego ...
biggrin.gif
 

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
Dla mnie to jest takich czterch diego wiadomo gothic I i nie ma o czym gadać , milten gościu też z jedynki strasznie nam pomógł w dwójce też i zawsze miły , gorn ma fajny charakter taki paker co by 20 ludzi powalił , lares no a co on robił w dwójce ( chyba pierwszy kumpel z GI którego spotkaliśmy w GII ) no i w NK nam pomógł ...
 

Mattias

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
159
Moim zdaniem wszyscy są ziomy bo wszycy pomagają bezimiennemu i wszystkich lubie a najbardziej Miltena
biggrin.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Diego w końcu on nam w G1 ratuje tyłek a póżniej pomaga skopac trolla . A w g2 pomaga już mniej raczej my mu pomagamy
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Dla mnie najlepszymi przyjaciołmi byli Milten i Diego poniewaz niegdy sie do niego nie odzywali hamsko i wogle a i jeszcze na koncu gothica 2 nk lub normalniej sam Diego mowi
-co teraz bedziesz robil? (bezimienny)
-Narazie bede sie trzyma ciebie (Diego)

jakos tak to bylo :]
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
W G2 Diego odezwał się raz chamsko do bezimiennego. Kiedy poprosił go aby przyniósł mu sakiewme z GD a jak my sie zapytamy co będziemy z tego mieli to wtedy Diego się unosi.
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
Mi się podoba Diego bo na początku nas wprowadził do gry i uratował nas od bullita i brutalnego pobicia piąchą w ryj.
Tak samo Gorn bo taki paker co jak ktoś napisał by z 20 kolesi jednym walnięciem powalił
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom