Którym Magiem Chciałbyś Zostać Na Całe życie

Którym magiem byś został na całe życie


  • Total voters
    0

Bartek7bartek

Member
Dołączył
17.3.2009
Posty
31
Ja bym chciał zostać Nekromantą(nie że jestem zły czy jak)bo jest on potężny i raczej żyje w samotności a ja zawsze chce mieć Święty Spokój.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Magiem ognia oczywiście :) W G2 wszyscy okazują im wielki szacunek,Paladyni chronią ich i ogólnie Magowie mają wszystko :D
Są wiernymi sługami Innosa i nauczają jego nauk.
 

Gorn4

Member
Dołączył
4.12.2008
Posty
81
Magiem Wody. Jest to wolny duch, który nie musi się nikomu podporządkowywać i żyć w samotności jak Nekromanta np. Cronos w G3, ale tak jak Mag Ognia ma również szacunek wśród swojego ludu, który go chroni i wypełniają jego polecenia, choć znacznie częściej się zdarza, że to on musi chronić swych ludzi, ponieważ dysponuje potężną mocą. Jest też bardzo mądrą osobą, która niejednokrotnie swoją mądrością przewyższa Magów Ognia np. Vatras kiedy Pyrokar nas do niego wysyła po zniszczeniu Oka Innosa w G2.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Mag Ognia.
Dlaczgo ? Bo to oni mają najpotężniejsze czary np Deszcz Ognia.Lubie magów wody tak samo jak magów ognia ale jeżeli miałbym już wybierać to jednak magowie ognia.Ogniste zaklęcia są bardziej użyteczne niż wodne/lodowe/elektryczne.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Dawno się nie wypowiadałem w żadnym temacie...

Jak bym miał zostać magiem w Gothicu, zostałbym Magiem Wody. Cenię wartości, które oni wyznają, takie jak wolność czy harmonia. Prowadzą oni wykopaliska, czytają wiele starożytnych zapisków - zbierają wiedzę, którą bardzo cenię (ale nie twierdzę, że ją posiadam :)).
Zaklęcia posiadają całkiem niezłe. Przede wszystkim podoba mi się w nich, że nie są nastawione na sieczkę, jak np.: deszcz ognia, a wymagają trochę myślenia. Przynajmniej z założenia, bo w grze nie sprawdziło to się zbyt dobrze.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Zdecydowanie Mag Wody. Samotnik, wolny duch który robi w NK i G3 również za pewnego rodzaju archeologa. Szuka prastarej wiedzy, ma szacunek u swego ludu. To wszystko składa się na to, że Mag Wody byłby najlepszym wyborem. W każdej części Gothica to oni najbardziej mi odpowiadali. No, w G3 był Klasztor Magów Ognia i fajna tam atmosferka itp. ale jednak nadal pozostaję przy MW :)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Jak bym miał zostać magiem to raczej magiem wody, dysponują potężną magią, ludzie dażą ich respektem.
Jak już ktoś mówił nie muszą się podporządkowywać żadnemu mogowi, tzn muszą Adanosowi ale on im daje dużo
luzu. Nie muszą siedzieć cały dzień w klasztorze i pomagają zwykłym chłopom. Wędrują po świecie i robią co chcą.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Nekromantą. Nie żebym był jakieś "chodzące zUo" xD. Nekromanci posiadają ogromną wiedzę o świecie, znają potężne zaklęcia. Ludzie trochę się ich boją, ale za to bardzo szanują. Cenię ich wartości, takie jak żądza wiedzy czy chęć zmieniania świata na lepsze. Po prostu z charakteru najbardziej pasuję na Nekromantę.

Ave
 

kilek13

Member
Dołączył
7.12.2008
Posty
142
Ja bym chcial zostac nekromanta. Sa potezni i lubia byc sami, tak jak ja :p
 
Dołączył
30.6.2009
Posty
41
Mag Wody bo praktyczny jak chce sie pić to można sobie zrobić wodę ale troche czarów ognia też by się przydało zeby podgrzać i upiec tyle ze ten temat..... no magiem jakby bylo cos takiego ale to tylko w ostatecznosci i tylko tak o dla bajeru ie zeby sie tym zajmowac:D
 

Darknex

Debile
Dołączył
3.7.2009
Posty
16
Chciałbym zostać Nekromantą.. Być może ma to związek z moim samotniczym trybem życia.. Zaszyłbym się w jakiejś wieży na uboczu, badał różne starożytne pisma i starał zrozumieć prawdy życia(i śmierci). Na straży mej posiadłości postawiłbym nieumarłe sługi i inne tego typu plugastwa, a gdyby ktoś chciał się wedrzeć na siłę.. No cóż, nie mógłby powiedzieć, że nie ostrzegałem. Oczywiście dałbym mu jeszcze szanse na wycofanie się(korzystając z czaru magicznego strachu, ewentualnei nasyłając na niego przerażające demony), jednak gdyby i to nie pomogło, skończyłby raczej marnie.
 

Rafco

Member
Dołączył
1.7.2009
Posty
55
Mag Wody.
Stać na straży równowagi między dobrem a złem. Dla mnie piękna rzecz, zawsze staram się obierać drogę neutralną, daje mi to wielką satysfakcje :) . Przyglądać się spokojnie otoczeniu, i zadziałać w najbardziej odpowiednim momencie(gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta nie? :lol: ). Druid też by mi odpowiadał, obrońca matki natury i w ogóle :p.
 

dark1624

Member
Dołączył
27.11.2007
Posty
52
Ja bym chciał zostać nekromantą z tego powodu, że nie muszą oni stosować się do moralnych praw.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Jakim magiem w Gothicu ?
Odpowiedź prosta. Nerkomanta.
Mroczny, tajemniczy, skryty, wyalienowany od społeczeństwa. Poświęca się badaniom. Posiada potężną wiedzę i olbrzymią moc. Przewyższa wszystkich innych. Nie obiera żadnej ze stron [ na przykładzie Xsardasa] w konflikcie między dobrem a złem. Robi wszystko aby mieć wygodnie. Potrafi manipulować innymi. Życ nie umierać po prostu.
 

ChemicalMurder

New Member
Dołączył
23.10.2009
Posty
6
Nekromanta...jest to mroczny typ maga, który najbardziej by mi odpowiadał. Ich mądrość jest przeogromna, poza tym potrafią władać różnymi istotami, które wcześniej przywołali. Ich potęga jest praktycznie największa, ze wszystkich magów.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Mag Ognia - sądzę, że jest to najlepszy wybór na całe życie. Jest tak, gdyż pozycja Magów Ognia w społeczeństwie jest podobnie wysoka jak kleru w świecie realnym. Są oni szanowani przez wszystkich, mają duży zasób potężnych czarów, mieszkają w ufortyfikowanych klasztorach. Myślę, że są oni lepszym wyborem niż Nekromanci będący wyrzutkami, czy Magowie Wody, którzy, choć też mają wysoką pozycję, głównie buszują po tajemniczych ruinach, przeszkadzając i Innosowi i Beliarowi.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Nekromanta...nie lubię gdy ktoś wokół mnie lata i zawraca mi głowe prze co miałym spokój do końca życia
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Nekromanta a dlaczego?
Święty spokój i potęga śmierci przepalająca moje wnętrze.
...oraz szkielet służący wykonujący moje zadania :)

Pzdr Szkelo
 

olej

Member
Dołączył
27.10.2009
Posty
53
gdybym miał zostać jakimś magiem na całe życie zostałbym na pewno magiem wody. Dlaczego? Bo dla mnie liczy się głównie równowaga i pomaganie innym ludziom. Nekromanta dla mnie jest trochę za mroczny, a mag ognia ma kontakt w klasztorze głównie samymi magami i nowicjuszami. W końcu by mi się ich gęby znudziły. A mag wody to mag wody. Zawsze się stara się być w cieniu innych, ale jest niezwykle produktywny. No i czasami wywietrzy jakąś przygodę :)
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Ja chciałbym zostać magiem ognia bo jest on ziemskim przedstawicielem Innosa poza tym ci magowie są zawsze sprawiedliwi i za swoje bóstwo poszli by na śmierć
 
Do góry Bottom