Która Misja Wam Się Najbardziej Podobała

Status
Zamknięty.

RICARDO KAKA

Member
Dołączył
28.1.2008
Posty
33
Która misja wam się najbardziej podobała? mi najbardziej podobała się zaginieni ludzie dlatego że ta misja zaczeła się w pierwszym rozdziale a skończyła się dopiero w trzecim i dzięki niej dostałem się do wodnego kręgu.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Wszystkie misje w Jarkendarze bardzo mi się podobały. Dzięki nim zwykły gothic 2 zyskał znacznie w moich oczach.
Szczególnie misje wykonywane dla piratów, np: oczyszczanie kanionu z kompanami.
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Najlepsza misja to przywolywanie Quahodrona."Igorial Torul!Przyzywam cie Quahodronie pradawny przywodco kasty wojownikow".Lubie jeszcze misje z rozmieszczaniem kamieni ogniskujacych,oraz sledztwo w sprawie zamachu na zycie Estebana.
 

Elrath

Member
Dołączył
31.8.2007
Posty
38
W Nocy Kruka? "Moc kamieni ogniskujących". Dzięki temu mieliśmy możliwość zwiedzenia świata, i do tego pomocne było przy znajdowaniu budynków Jarkendaru.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Najbardziej podobała mi się misja, w której idziemy z Laresem do magów wody do tych wykopalisk obok piramid. Pamiętam, że to była pierwsza moja misja związana z głównym wątkiem dodatku i po prostu w czasie podróży aż mogłem dotknąć tego klimatu. Długa, trudna podróż, trzęsienia ziemi(chyba:p), potem te piramidy gdzie w sekundę możesz zginąć, te tunele pod nią, ta muzyka, te wrota do drugiego świata. Ahh to przekonało mnie do NK od razu. :D

Pozdro.
 

Ragnarokma

Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
34
Mnie ogólnie podobał się cały dodatek ale najbardziej wyróżniam drogę przez świątynię adanosa. Było w tym coś emocionującego. Można było poczuć się troche jak Indiana Jones:)
 

rad001

New Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
23
Mi się najbardziej podobała misja z dojściem wogule do Kruka dużo chodzenia potem pułapki i kolce <_< dużo zapisów trzabyło zrobić więc dość trudna i też bardzo mi się podobała misja ze znalezieniem ornamentu gdyby nie cavalorn to bym go nie znalazł :p .
 

karoo gothic

New Member
Dołączył
26.3.2008
Posty
1
CYTAT(Ragnarok1994 @ 22-03-2008, 16:16) index.php?act=findpost&pid=174843
Mnie ogólnie podobał się cały dodatek ale najbardziej wyróżniam drogę przez świątynię adanosa. Było w tym coś emocionującego. Można było poczuć się troche jak Indiana Jones:)


Ja tez bym chciala tam isc.... :unsure: Jakbys mogl to mozesz mi opsac droge bede ci wdzieczna :lol: :rolleyes:
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Ulubiona misja? Cóż, to będzie bez wątpienia ciężka sprawa, gdyż jakby nie patrzeć, to jeszcze w pierwszej odsłonie Gothica, oraz tak samo w drugiej jak i w dodatku nie znalazła się misja, która by mi się nie spodobała. Dlatego uważam, że będzie ciężko wybrać ulubioną, nawet gdy obszar wyboru mam zawężony wyłącznie do dodatku. Po krótkim namyśle dochodzę do wniosku, że jest to misja, w której musimy pomścić śmierć Angusa i Hanka, wytrapiając i zabijając ich mordercę, który ukrywa się na bagnach. Pamiętam, że miałem świetną frajdę, przeszukując coraz to nowsze obszary ;). I jakoś tak ogółem wszystkie misje u piratów mi przypadły do gustu. No i wspomniane wcześniej rozwiązanie próby zabójstwa Estebana.

Txau.
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Mi tam się podobały wszystkie questy,które były w Jarkendarze.TA kraina wniosła nowe życie w starego G2.Podoba mi się wsztystko co tam miało miejsce.Ogólnie kraina sama w sobie jest super.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Według mnie w tej części jest wiele ciekawych misji.. Szczególnie te w Jarkendarze. Może nie wszystkie, ale znajdą się trudne. Choćby i znalezienie Quardchrona (tak się pisze?). Męczyłem się z tym dość długo. Ale właśnie dzięki temu można bardziej poznać tamten świat. Przywołanie go też jest fajne : ). Drugą taką misją jest dostanie się do Kruka. Trudna, więc fajna. Nie łatwo przedrzeć się przez te wszystkie komnaty. Ja poczułem wtedy dreszczyk emocji ;p. Jest jeszcze jedna. Sprawa próby zabójstwa Estebana. Tu trzeba posłużyć się inteligencją (zresztą jak w większości ale tutaj szczególnie). Jest trochę biegania, pytania itp. Według mnie te zadania zasłużyły u mnie na pochwałę : P.. Pozdrawiam.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Dla mnie najlepsze były misje u piratów. Niem a co ale tamtejszy klimat misji był świetny. Poszukiwanie zaginionych skarbów na plaży, zdobycie stroju bandytów i to wszystko co musieliśmy zrobić (bieganie po kopalniach itp.) i wybijanie zębaczy wraz z piratami. Świetne zadania. Jakbym miał podać najlepsze z nich to wybrałbym zadanie z polowaniem na zębacze. Mamy własny oddział i idziemy na małe zabijanie. Lepszego zadania nie ma chyba ;]. Wiem, że wybrałem takie prymitywne ale tego mi właśnie brakowało. Akcji grupowych z własnym oddziałem, dlatego tak mi się owy quest podoba.
 

rad001

New Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
23
Mi się najbardziej podobała misja z dojściem i zabiciem Kruka było dużo pułapek i trzabyło dłułgo myśleć. A zabicie Kruka łatwe jak masz zwoje(nasczęście miałem deszcz ognia), ale jeśli nie masz zwoja i mały lvl słaby miecz to go raczej nie zabijesz. Dojście do Quhadrona(czy jakoś tak) terz trudno bo jest troll. Misja z polowaniem terz fajna zbierasz luzi i zabijasz bestie.

Truchleję... - K.
 

skotar

New Member
Dołączył
12.4.2008
Posty
3
CYTAT(Ricardo Kaka @ 11-02-2008, 10:04) index.php?act=findpost&pid=169655
mi najbardziej podobała się zaginieni ludzie dlatego że ta misja zaczeła się w pierwszym rozdziale a skończyła się dopiero w trzecim i dzięki niej dostałem się do wodnego kręgu.


Tą misje można skończyć w pierwszym rozdziale a nie w trzecim.

Wszystkie misje w Jarkendarze były fajne, a mi się najbardziej podobało dotarcie do obozu bandytów, potem do kopalni, potem do Kruka tak po koleji likwidować trzeba było kolejnych bandytów.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Najlepszą misją dla mnie jest uśmiercenie Kruka fajna świątynia,pokazówka noi zdobycie szpona Beliara
 

Tyfus

Member
Dołączył
23.4.2008
Posty
32
Najbardziej ulubioną moją misją jest odnalezienie i zabicie Kruka, i szukanie wszystkich tabliczek.


To już nie pierwszy takie post Twojego autorstwa... Postaraj się, bo następnym razem będzie warn (obiecuję ;P)...
 

Lord Fergan

Member
Dołączył
16.4.2008
Posty
52
Najbardziej podobała mi się misja z znalezieniem wszystkich ornamentów, oraz misja obudzenia Quarhodona, ale najlepsza misja to zabcie kruka, walka z nim długo nie trfała.
 

Sirgon

New Member
Dołączył
19.4.2008
Posty
1
Cóż, dla mnie także podobała się misja z ornamentami, ale także ta z kamieniami teleportującymi. Szybciej się wtedy poruszałem po Jarkendarze.
 

veronique

New Member
Dołączył
28.4.2008
Posty
24
Szczerze mówiąc wszystkie misje w NK mi się podobały... Chyba najbardziej poszukiwanie tabliczek i misja z kamieniami ogniskującymi. Można było dzięki temu zwiedzić świat. Ogólnie moim zdaniem G2 bez tego dodatku nie może istnieć. Zupełnie zmienia się świat, kolorystyka staje się cieplejsza. Dzięki temu w G2 jest przekrój przez wszystkie krainy: od pustyni do ziem skutych lodem... Jarkendar jest według mnie po prostu piękny.
 

adddddo

New Member
Dołączył
24.5.2008
Posty
3
Mi szczególnie spodobał się quest z zabijaniem brzytwiaków.Kapitalne jest uczucie kiedy 6 chłopa rozprawia się z tymi poworami w ułamku sekundy.Ma się wtedy poczucie władzy.Oczywiście przy okazji nie zapominam wyciąć orków.Trzeba troche nakombinować żeby wszyscy piraci wyszli z tego żywi.Innym świetnym zadaniem (tu nie będe oryginalny)jest znalezienie zabójcy Estebana,ciekawie pomyślane i z zaskakującym finiszem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom