Książki

Status
Zamknięty.

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
A więc ja mam kilka książek, które bardzo lubie:

--> Wszystkie Star Wars

--> Hobbit

--> Władca Pierścieni

--> Opowieści z Narni

--> Pan samochodzik

Pozdro
tongue.gif
 

Kelos

Member
Dołączył
10.11.2005
Posty
60
Ja właściwie książek nie lubie i nie czytam( bo po co jak sie ma neta).
Jakby co to sciąga, streszczenie, charakterystyki bohaterów i tyle.
Chciałbym żeby powstała książka o Gothicu, która opisywała by historie ze
wszystkich części( od 1 do 3 a nawet 4).

Kujonem nie jestem hehehe
cool.gif



Pozrdo BeZi
cool.gif
 

mroowka

New Member
Dołączył
22.6.2005
Posty
25
Ja uwielbiam czytać ksiązki i najczęściej sięgam po horrory.
smile.gif
Nie będę sie tu o tym rozpisywać bo już to kiedyś robiłam i nie chcę się za bardo powtarzac. ) Powiem tylko tyle, że moi ulubieni pisarze to King, Koontz, Smith, Masterton
smile.gif
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
Ja żadnych takich za bardzo nie czytałem chciaż czytałem Conana hehe.
Ale przydałby mi się wiedźmin. A jeszcze lepiej byłoby jakby jakiś pisarz napisał
książke o Gothicu.
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Ja to lubie Władce Pierścieni ale nie lubie Harry`ego Pottera dla mnie to siano jakich mało Czytam także ... encyklopedie
biggrin.gif
i mity, książki historyczne
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
To tak:
Z fantasy to Tolkien- trylogia(wiem,wiem władca pierścieni to jedna książka) ,Hobbit,Sillmarilion- ta książka jest najlepsza.

"W księżycową jasną noc"- Po prostu genialna książka (film też widziałem ale książka dużo, dużo lepsza).

Mity greckie całkiem mi się podobały
wink.gif


Parę książek Arkadego Fiedlera.

I książki Bogusława Wołoszańskiego- te szczególnie polecam
wink.gif
 

Malak

New Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
28
Mi podobają się książki przygodowe z dziećmi w roli głównej Np. Nowe przygody Mikołajak lub Chłopcy z placu broni. Lubię też Fantastyczne takie jak Narnia. Nie pogardze też ksiązkami o indianach. Te bardzo lubię. Nara
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Ostatnio wiele czasu nie mam na czytanie, jednak czytam przeważnie zaczynam około godziny 24 a kończę ok. 2 w nocy. Potem trzeba wstać o 7 i do szkółki, no ale czego się nie robi dla książek. Tak odbiegając od tematu wkurzają mnie ludzie którzy nie dość, że nie czytają nic to jeszcze wyśmiewają się z innych. Mam kilku takich ‘inteligentów’ w klasie, normalnie mnie doprowadzają do szału.
Do rzeczy jeśli chodzi o rodzaj to oczywiście fantasy, ale także polubiłem powieści historyczne, bo można się wiele rzeczy dowiedzieć i potem mniej wkuwania na historię ;] Zwykłe przygodówki też potrafią mnie wciągnąć
Na koniec wymienię kilka książek, które mi się spodobały: Tolkien - Hobbit i trylogia , Sapkowski – wszystko co z wiedźminem związane, Narrenturm i Boży Bojownicy, Aleksander Dumas – Trzej Muszkieterowie, d’Artagnan, W 20 lat później, Wicehrabia de Bragelonne, Hrabia Monte Christo, Grzegorz Gortat – Świt Kambriddów, Cień Kwapry, Jack London – Biały Kieł, Robert Louis Stevenson - Porwany za młodu, itd.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Ja niewiele czytam kasiężek, ale te co czytam to głównie Fantasty, przygodowe, takie które wciągają, mają świat podobny do naszego lub podobny do tego co kiedyś było, z elementami fantastycznymi, lub zwykłe opowieści osadzone w naszym świecie, np. pies który jeździł koleją, ksiażka nei była fantasty a mimo to mnie wciągnęła i bardzo poruszyła(koniec jak pies zginął...
sad.gif
), za to innych ksiązek które ni wciągają i nie ciekawią mnie nie mam zamiaru czytać bo są nudne, a te które mnei wciągają moge czytać dniami i nocami.... np. HP
tongue.gif
, Hobbit itp.

Czytli krótko lubie czytać opowiadania które wciągają, prawie zawsze w świecie fantasty.
Pozdro 500
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Ja należę do tych którzy wolą poczytać godzinę książke niż posiedzieć na kompie, zawsze jak mam jakąś nie przeczytaną lekture (nie mówię tu o szkolnych, bo do tych jakoś odziwo mnie nie ciągnie
tongue.gif
) Może wyda się to troche śmieszne ale lubię ksiązki przygodowe... ostatnio spodobała mi się książka trochę dla dzieci... Opowieści z Narni, postanowiłem ją przeczytać po obejżeniu filmu, dowiedziałem się po kupnie że ta książka ma aż siedem części...




Pozdro
 

saviol

Member
Dołączył
21.1.2006
Posty
78
Jeśli chodzi o książki to lubię czytać szczególnie w nocy. Lubię fantazy typu władca pierścieni , Haryy Potter itp. Ale najlepsze moim zdaniem są thrillery (opowieści kryminalne)
I polecam książki które uważam że każdemu przypadną do gustu:

Dan Brown – „Kod Leonarda da Vinci”, „Anioły i demony”, „Zwodniczy punkt”

Harlan Coben – „Tylko jedno spojrzenie”, „Krótka piłka”, „Bez skrupułów”, „Nie mów nikomu”
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom