Kruk

Status
Zamknięty.

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Witam all. Jak każdy z was wie to główny przeciwnik w Nocy Kruka to Kruk.
biggrin.gif
Ciekawe nie.
biggrin.gif
Chciałem zapytać jak wy go zabiliście i na jakich wtedy byliście poziomach. Sam go zabiłem na 32 poziome i zbytnio się nie męczyłem. A jak wy go pokonaliście, co?? Napiszcie swoje sposoby.

Napisze też ze nie widziałem takiego tematu i szukałem też i nie było. Jednak jak coś z nim nie tak to proszę o zamknięcie go.
 

sebi

Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
116
Ja mialem lvl 16 ,2 rozdzial i pokonalem go w sposob prosty, poprzez stworzenie demona
laugh.gif
cool.gif

...jak ktos jest jeszcze slaby to chyba najlepszy sposob
smile.gif
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Ja miałem level 19, poradziłem sobie, ale z lekkim problemem, z tego co pamiętam, używałem Tajfunu (taki ni kostur, ni topór) i kilku Lodowych Lanc, ale nie jestem pewien. W sumie nie był zbyt trudny...
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Ja go zbiłem na 15 lvl i na 39, powiem szczerze że i na tym i na tym większych problemów nie było. Moje porady ? Silna magia i kilka miksturek
wink.gif
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
No jak pewnie większośćpomogłem sobie czarem. Bo jak próbowałem walki na miecze to mnie rozwalał jak chciał
dry.gif
Użyłem deszczu ognia i dokończyłem dzieła kosturem Maga wody ( swoją dogą fajnie wygląda
biggrin.gif
). Miałem 18 lvl i moim zdaniem najłatwiej go pokonać używając jakiegoś potężnego czaru.
 

Jajo

Member
Dołączył
1.11.2005
Posty
55
ja mialem 17lvl i grajac magiem jednak jest troche trudniej ale uzylem czaru sen i zaczalem go klepac zanim sie obudzil nie mial juz 3/4 zycia wiec potem juz nie bylo problemu:)
smile.gif
 

Kufel

New Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
17
Ja niepamietam jaki mialem poziom ale zabilem go latwym sposobem, ork jest nawet trudniejszy od niego, z poczatku walilem "Dobrym Mieczem"(nazwa) ale jak zjadlo mu prawie polowe to mi zostalo kawalek:p To uciekając wyciagnelem magiczna kusza ktora byla przy grobie jednego z tych Duchów i zabilem go paromi strzalami, a Demony to uzywalem na smoki
wink.gif
 

sir_John_Rambo

New Member
Dołączył
27.11.2004
Posty
24
Kruk jak sama naza mówi nie jest trudnym przeciwnikiem, oczywiście jak ktoś nie umie walczyć to magia i przyzwania mu pomogą...

Ja osobiście wole czystą, uczciwą walkę chyba ze jestem magiem, ale to juz inna chistoria...
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Ja jak go pokonywałem miałem 18 lvl, użyłem czarów, ale już nie pamiętam jakich
biggrin.gif
. Myślę, że do jego pokonania spokojnie wystarczyłby 15-16 lvl.

QUOTE
Ja osobiście wole czystą, uczciwą walkę chyba ze jestem magiem, ale to juz inna chistoria...

No tak, to prawda
biggrin.gif
.
 

<KRUK>

Member
Dołączył
25.9.2005
Posty
139
Ja rozwalilem go na 16 i 23 poziomie.Jak grałem magiem to uzylem tworzenie golema,a jak grałem łowca smokow to urzylem magicznej kuszy(wystarczyły dwa szczały
tongue.gif
).
 

Paladyn Andre

New Member
Dołączył
21.9.2005
Posty
18
Ja go zabiłem na 28 i 30 levelu. Magiem go zabiłem przyzwaniem demona, a paladynem waliłem w niego ile wlezie mieczem mistrzowskim, ale to zależy jak kto lubi grać.
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
Ja bez większych strat zabiłem go na 22 lvl (może stało się tak,dlatego że zablokował się na kolumnie
tongue.gif
) mogłem wtedy sobie "bezstresowo" czarować etc. a on siętylko gapił.....
blink.gif
 

Isgaroth

Member
Dołączył
7.7.2005
Posty
131
Ja zabiłem Kruka:
-Magiem na 24 levelu za pomocą przyzwania golema i Lodowej Lancy. Kiedy Kruk był zajęty golemem, ja nawalałem w niego z Lodowej Lancy aż padł.
-Paladynem na 18 levelu za pomocą Błogosławionego Miecza Magicznego. Nawalałem w niego ile wlezie nie pozwalając mu atakować aż w końcu zginął.
-Łowcą Smoków za pomocą Magicznej Kuszy, którą znalazłem w grobowcu Quahodrona.
Kruk nie miał szans, zginął od dwóch bełtów.

Pozdro
smile.gif
.
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Ja go rozwaliłem na 15 levelu
biggrin.gif
Jak? Bardzo prosto: nie gadałem z nim, zamiast tego użyłem zaklęcia "Sen" i zacząłem go tłuc mieczem
biggrin.gif
Nie ubyło mi ani o 1HP życia, bo eNPeCe zaczarowane snem nie walczą gdy sie obudzą
tongue.gif
Dobrze mu tak!
tongue.gif
 

Konfistador

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
246
Ja pamiętam gdy zabujałem go paladynem (lvl nie pamiętam) bez żadnych problemów wykończyłem go bronią jednoręczną (atk 80). Raz pokonywałem go magiem, przyzwanie demona i Kruk po jednym strzale idzie spać. To by było na tyle.


pozdrawiam
tongue.gif
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Temat już był ale nie ważne. Ja go zabiłem na ... niepamiętam którym poziomie ale coś około 20 chyba. Walnąłem deszcz ognia chłopak stracił połowę życia a potem to go dopadam i walę mu z broni. Ogólnie pikuś. Kruk to cienias.
biggrin.gif
 
Ł

#łowca smokówAnonim

Guest
ja go załatwiłem na.......12 levelu
cool.gif
czar grom i przyzwanie szkieletu
biggrin.gif
proste
 

ANTOS

New Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
20
ja zalatwilem go z magicznej kuszy ktora znalazlem przy grobie Q.........
smile.gif
mialem level 18
 

zino

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
49
ja kupiłem sobie 2 zaklecia gromu i załatwiłem go na 16 lvl
 

Nied

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
54
A ja zabiłem go na 22 levelu.Miałem wtedy Kostur Maga Wody,79%walki bronią dwuręczną Pancerz Paladyna z pierscieniami które dawaly mi razem +20 obrony przed bronią i ok 460 PŻ.Rozwaliłem go metodą blok i cios.Nie bylo to zbyt trudne za pierwszym podejsciem,ale zabrał mi ok.70% życia
smile.gif
Pamiętam to dobrze bo to było dzisiaj
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom