Kruk

Status
Zamknięty.
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
32 troche mi sie w to nieche wierzyc. Jak zobaczylem jaki KRUK jest poteżny to oooo ooo postanowilem go zabijac na jakis 13 poziomie nie wiecej mój kolega podszel 24 poziomowa postacia 4 razy go walna i KRUK bebechy stracil no a na 13 to mozna sie troche pofatygowac.To bezsensu zabijac go na 32 poziomie pozatym ja musze sie czasami na cieszyc dana bronia albo pancerze raz mialem w NK łowce smoków 11 poziomu chcialem jak najdluzej chodzic w Lekim pancerzu łowcy.Potem se nabijalem porzadne PD.
 
D

Donald

Guest
QUOTE (Nied @ 06-11-2005, 21:35) A ja zabiłem go na 22 levelu.Miałem wtedy Kostur Maga Wody,79%walki bronią dwuręczną Pancerz Paladyna z pierscieniami które dawaly mi razem +20 obrony przed bronią i ok 460 PŻ.Rozwaliłem go metodą blok i cios.Nie bylo to zbyt trudne za pierwszym podejsciem,ale zabrał mi ok.70% życia
smile.gif
Pamiętam to dobrze bo to było dzisiaj
tongue.gif

Ja go zabiłem bez czarów otóz jak z nim walczyłem ja miałem ćwiartkę życia a on połowe uciekałem on mnie zostawił uleczyłem się do pełna wróciłem do niego a on nadal miał on połowe życia więc już go mogłem zabić(oczywiście po walce miałem ćwiartke życia).
 

BOND

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
96
juz chyba byl taki temat no ale trudno:) ja mialem level 20 i zabilem kruka 10 beltami z magicznej kuszy (ona jest swietna) pozniej dobilem go mieczem. kruk szczerze mowiac jest malo wymagajacym przeciwnikiem:)
 
T

#TomekAnonim

Guest
Ja grałem magiem . Rzuciłem na Kruka czar bryły lodu i przyzwałem 2 szkielety.
Szybko go wykończyły.
 

sith

Member
Dołączył
18.10.2005
Posty
41
ja zabiłem kruka na 14 leveli grając palladynem.użyłem na kruka(bez rozmowy) bryły lodu i biedaczek nie miał sznas
biggrin.gif
 

Hagen15

New Member
Dołączył
18.10.2005
Posty
26
A ja go rozwaliłem na 13 lvl maczną kuszą łowcą smoczków a paladynem łukiem (nie pamiętam jakim ale byłem mistrzem)trzy strzały i po nim.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom