Krąg Ziemii

Co sądzicie o kręgu druidzkim w GIII?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Archangel

Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
62
Co sądzicie o IV kręgu.Kręgu ziemii?w Gothicu III?jak byl juz taki temat to go skasujcie.
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
No druidzi to ciekawa sprawa
tongue.gif
Ja bym ich chetniewidział ale nie takich jak w warcraft 3 tylko np. szaty podobne do guru z g1 itp. oza tym powinni mieć zaklecia typu np. trzesienie ziemi
biggrin.gif


Pozdro All
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
W sumie podobno ma byc taki krag, maja byc jeszcze magowie powietrza, moze to i dobry pomysl, ale nie chce nowych bogow. jest trzech i to starczy, moge ewentualnie byc jakies demony czy jakos tak w ktore bede wiezyc ludzie (taj jak sniacy). Ale bogom mowimy stnowcze NIE!!!!!
 

Eline

Bratnia dusza Gothic.up
Dołączył
8.8.2005
Posty
32
W sumie ciekawa sprawa z tymi druidami, ale mam nadzieje, ze nie zepsuje to klimatu gry. I oby za dużo tych nowych gildii i kregów nie było, bo cięzko sie będzie połapać.
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Z jednej strony fajnie że druidz będą tworzyć nową gildi druidów a z drugiej strony żle że ją dają właśnie w takim momencie dobre strony ma to że gildia o której nic niewiemy wprowadza nas w zaciekawienie i za wszelką cene próbujemy się o niej wszystko dowiedzieć i gra jest wtedy lepsza zle strony ma ta gra dlatego że zapewne dojdzie jakiśinny 4 bóg ziemi który niebył wspominany wogule w grze i to jest chyba minusem bo i bez tego byłoby dobrze zresztą kto by pomyślał magowie Ziemi? Moje zdanie ogólne jest takie że to niezły pomysł...
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
po co zmieniać gothica aż tak ? gohic jest dobry taki jaki jest ... ! krąg ziemi ,... no nie no b eznadzieja ! coo ejscze moze dodadzą jkiś mowych magów.. to nie będzie gothic 3 ... bo to będzie miało mało z gothica ... przecierz po co wowi magowie , bogowie !g3 to powinna być kontunyacja jakże świetnego gothica 2 któy ejst kontynuacją g1
biggrin.gif
małe zmiany powinny być owszem.. takie jak pochwy na miecze itp. ale nie takie głupstwa.. czy dinozaury lub ograniczzony ekwipunek i inne pirrdołki !
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Ponoc nowych bogów nie będzie przypuszczam że magowie kręgu ziemi bedą wyznawcami Innosa a powietrza Adanosa, będą to odnogi ogów ognia i wody. No bo gdyby mieli byc nowi bogowie to jakby było to wytłumaczone np, że w Khorinis nie słyszano o nich
laugh.gif
.No ale pomysł z nowymi kregami est dobry ponieważ bedą nowe czary no i nowe gildie.
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Mi się ten pomysł stanowczo ne podoba. Nowa gildia? Dobrze. Nowi bogowie? Nieeeee...mają ponoć dojść dwaj nowi. Nie było o nich mowy w poprzednich częściach to po co ich dodawać w G3. To już nie będzie Gothic!
Chociaż z drugiej strony to może ci nowi bogowie są owiani taką tajemnicą że nikt o nich nie wie. Może są dziećmi Beliara i Innosa? Niewiadomo...
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Ale druidzi mi się kojarzą z "osobami" potrafijącymi przyzywać inne zwierzęta i samemu się w nie zmieniac. I myśle że było by to ciekawe. Grajac takim magiem (druidem) przybrać postać jakiegoś stwora i doatkowo wezwać do pomocy jakieś inne stworzonka
biggrin.gif

Co do bogów to podzielam zdanie poprzedników. To by się kupy nie trzymało. przez G1, G2 i NK nie było nawet wspomniane nic o nowym bóstwie, a jakby tu wyskoczyli z czymś takim to by była kompromitacja
wink.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Mi się pomysł wydaje dobry ale może być przesadny. Mi się druidzi kojarzą tak samo jak Sebkowi. Magowie Ci mają dobry kontakt z naturą i sami mogą, też w nią przemieniać. Dobrzy było by latac sobie orkiem
smile.gif

Ale pomysł wydaję mi się ironiczny. W końcu nie może być, aż tak łatwo
smile.gif

Pozdrawiam
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Moim zdaniem druidzi całkowicie nie pasowali by do gothica. A przynajmniej jakby była nowa gildia. Co innego jakby możnabyło kilku spotkać w lesie lub jedną z głównych misji było znaleść jakiegoś druida. A co do tych czarów to druidzi nie są bogami żeby twożyć nowe czary. PB musiałaby dać nowego boga co jest złym pomysłem.
 

Szynszyla

New Member
Dołączył
22.7.2005
Posty
27
Nowy Bóg-nieciekawy pomysł.
Bóstwa na wzór śniącego- ciekawy pomysł.
Nowi magowie- trudno powiedzieć.
Ogółem najlepiej będzie jeśli poczekamy aż gra zostanie wydana, wtedy będzie więcej rzetelnych inormacji, na razie coś wiadomo tylko o magach koloru zielonego, brązowego i białego (zapowiedź z cda).
Pozdrawiam Wszystkich!
 

Sado

New Member
Dołączył
11.8.2005
Posty
16
Z@DZIOR ma rację bez nowych bogów i koniec, mogą być demony ale nie bogowie. I nie chce innych magów wystarczą mi ognia, wody i nekromanci.
Poco druidzi zły pomysł

Pozro
tongue.gif
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Nie, je jestem zdecydowanie na nie. Nie było, żdanych druidów i kręgu ziemi, więc niech tak zostanie. Nowe bóstwa mi nie pasują, bo jak się rzekło wcześniej nie mają one sensu, skoro nie było wcześniej o nich mowy. Wyglądało by to tak : "Zapomnieliśmy doadać, że oprócz Innosa, Adanosa i Beliara istnieje jeszcze ......, przepraszamy za pomyłkę"
tongue.gif

Ja jestem zdecydowanie na nie przeciwko wprowadzaniu takich nowości.

Co do demonów w stylku śniącego, to owszem jestem za, tylko, żeby wyglądały trochę groźniej niż śniący, bo on był milutki ;P
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Spoko pomysł z tymi druidami. Z pewnością to by urozmaiciło gre. Macie racje po co nowi bogowie skoro są już trzej. Druidzi mogli by się modlić do jakiegoś świętego zwierzęcia, lub do jakigoś b.stargo drzewa nasyconego magiczną energią. Tylko nie wiem do kogo (czego) będą się moglić Magowie (Krąg) Powietrza (przecież chyba nie do wiatru
tongue.gif
)

Pozdro Wszystkim...
 

Archangel

Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
62
Dobra sorry.Po co wam nowi bogowie.NIe wpadlbym na to.
wink.gif

Pomyślcie o czymś takim.
Sekretny tajny krąg ukryty gdzieś w górach.legendy o magach odszczepieńcach z kręgu xxx władających siłami natury i władcami zwierząt.Posiadającymi jakiś wspaniały artefakt xxx niezbędny do walki z xxx.
Zamieszkujących puszczę w której rozlega się wycie wilków(lub xxx:)) gdy tam idziesz.Jakieś wąwozy linowe mosty.Orły, niedźwiedzie, xxx.


W miejsca xxx wstawcie wlasne pomysly
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
No to przedstawie moje wymysły:
Sekretny tajny krąg ukryty gdzieś w górach, legendy o magach odszczepieńcach z kręgu ziemii władających siłami natury i władcami zwierząt. Posiadającymi jakiś wspaniały artefakt Beliara niezbędny do walki z "Czarnym Magiem".
Zamieszkujących puszczę w której rozlega się wycie wilków gdy tam idziesz. Jakieś wąwozy linowe mosty, orły, niedźwiedzie, cieniostwory.
 

Archangel

Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
62
NIe chcialem cie obrazic.ja tylko podalem swoją koncepcje.Interesuja mnie jednak wasze.xxx jest dla żartu. Nie uważam żeby zmienianie i dodawanie bogów bylo dobrym pomyslem. jak wy widzielibyscie( albo i nie) nowy krąg druidzki?gdzie by on przebywal?co by posiadal?jakie czary?I co by nas do niego zaprowadzilo?...
 

laserek

New Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
18
Bardzo interesująca propozycja. Mogli by mieszkać w lesie np.na drzewie. Na drzewach tych byłby kompleks domków połączonych wiszącymi mostami. Była by to osada. Czcili by boga lasu. Mogli by mieć zwierzęcych towarzyszy i potrafili by rozmawiać ze zwierzętami. Mogli by też wpływać na przyrode np. orzywiać rośliny które oplątywały by przeciwników. Żyli by razem z innymi ludźmi lasu którzy tworzyli by społeczeństwo. Żądził by nimi najwyższy druid a zwykli ludzie byli by na końcu.Mieli by też sekretną świątynie a w niej jakąś superbroń/artefakt.
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Mnie taki pomysł sie bardzo podoba
biggrin.gif

Druidzi... panowi lasu... przyjaciele zwierząt (gadziny)
biggrin.gif

Nie widze żadnych przeciwskazań dla jakich druidzi to zły pomysł
biggrin.gif



POZDRO "Khalid"
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom