Krąg Ziemii

Co sądzicie o kręgu druidzkim w GIII?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Mnie tam druidzi byli by obojętni, gdyż po co nowy krąg, a zarazem bóstwo...
A zarazem todobry pomysł, bo urozmaica grę np. nowe czary, szaty itp. itd.
Tak więc ci druidzi byli by mo obojętni, chociaż bardziej jestem za nie...

Pozdo all
 

Kenshi

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
119
Druidzi..a po co komu druidzi? mamy juz dosc gildii magow..
Mogą byc mnichy ale druidzi to juz przesada
Pozatym nie moga dac 1 boga bo juz sie zaprzyjaznilismy z tymi trzema...
dobra.. ale zobaczymy co PB wymysli
 

paniscus

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
375
No siema!!
Moim zdaniem dobrze jest jak jest i nie trzeba nic zmieniać. Ale pomysł ciekawy,
Druidzi przydali by się, jako opiekunowie organizmów żywych. Druidzi przecież są jakoby magami, więc nie rozumie tych waszych pretensji. I nie czczą bogów tylko przyrodę. to mogłoby być naprawdę interesujące. Do wszystkich nastawieni pokojowo, ale też potężni, mieszkający gdzieś w środku zdziczałego lasu, niedostępnego.

NaRka
 

Aglais

New Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
20
Druidzi... jak dla mnie pomysł bardzo ciekawy. Nowe bóstwo nie jest konieczne. Czy mi się wydaje czy słyszałam o czymś takim jak kult Gai, Ziemi? Pasowałoby jak ulał. Ewentualnie, jak powiedział paniscus, czciliby przyrodę. Druidzi jako opiekunowie lasów i zwierząt. A tu bęc ! W lasach i ich świętych gajach zaczynają buszować orkowie zabijając zwierzęta i ścinając drzewa. Może do powstania by się przyłączyli? A co do tego że nie słyszeliśmy o nich w poprzednich częściach to coś się wymyśli. Nie każdy przecież rozmawia z nami o religi, bogach itp. Może owa sekta jest tak mała i nie szkodliwa że Vatras ani nikt inny nie uznał za konieczne nam o niej opowiedzieć? A może niedawno wyszli z ukrycia? Niekoniecznie musieli być w Khorinis, niektóre religie nie występują we wszystkich częściach świata. Ba, może się ich nawet za sektę nie uznaje? Możliwości jest wiele. W grach i książkach przeciętny druid zwykle potrafił zmieniać się w jedno, lub kilka zwierząt, przyzwać jakieś stworzonko, leczyć, rzucić oplątanie, jakiś czar ofensywny, spałować kogoś kijem
biggrin.gif
, może mieć ducha opiekuńczego, czasami gadać ze zwierzętami, drzewami itp. itd. uff... Ja druidem chętnie bym została gdyby był jak ów "przeciętny"
laugh.gif
Tak więc popieram druidów rękami i nogami ( gdyby jeszcze to coś dało
laugh.gif
)

Oczywiście to wszystko moje gdybanie

pozdrawiam
 
Dołączył
27.7.2005
Posty
76
Chciałbym żeby druidzi zagościli Gothica III,ponieważ druid jest jedyną kastą magów powiązaną z naturą,dlatego druidzi według mnie będą najciekawiej zapowiadającą się klasą z Gothica III.Chciałbym też żeby druid z Gothica III,był czymś w rodzaju Druida z Diablo II:,,LOD",czyli zamieniał się w piekielnie szybkie wilki,w szybujące ku niebu wielkie orły,w silne niedżwiedzie,wywoływał trzęsienia ziemi,itp.Ale gdzie najlepiej ulokować kryjówkę Druidów,według mnie w podziemiach,takich w których nikogo oprócz druidów nie ma i nie będzie.Druidzi ćwiczyli by tam swoje tajemne moce,aż pewnego dnia wyruszyli by na pomoc królowi(jakby jeszcze żył)i zepchneli orków tam z kąd przyśli.


Pozdrawiam


Obrońca Jerozolimy
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Hmm... Jak dla mnie - może być. My by się podobali druidzi jako gildia wspomagająca jednocześnie krąg magów ognia i wody. I tak jak napisał Obrońca Jerozolimy - w krytycznym momencie zaatakowaliby orków
wink.gif
. Jednak nie chciałbym nowego bóstwa, wg. mnie popsułoby to klimat gry.
pzdr.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Milo by bylo isc przez las i nagle wpasc na kamienny krag a przy tym kregu druidzi odprawiali by jakies rytualy bardzo ciekawy pomysl naprawde
 

Harves

Debile
Dołączył
20.7.2005
Posty
120
QUOTE (Sebek @ 11-08-2005, 21:50) Ale druidzi mi się kojarzą z "osobami" potrafijącymi przyzywać inne zwierzęta i samemu się w nie zmieniac. I myśle że było by to ciekawe. Grajac takim magiem (druidem) przybrać postać jakiegoś stwora i doatkowo wezwać do pomocy jakieś inne stworzonka
biggrin.gif


Dokładnie mysle tak jak ty Sebek ! To byłoby Super ! Idziesz sobie a tam wilk - ty wyciągasz broń a on sie zmienia w człowieka i mówi : uważaj ! jestem druidem boga ziemi ...
wink.gif
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
Wg. mnie Druidzi to pomysł ciekawy. Wreszcie jakiś rodzaj Magów będzie mógł tworzyć runy przemian w stwory. A co do nowego boga władającego ziemią... Może być... A co do Demona w stylu Śniącego (sądzę, że w G3 będzie Śniący występował, ale mniejsza z tym)... To już lepszy pomysł. Ale sądzę, że będą wyznawać Adanosa, bo w opowiadaniu Vatrasa słychać wyraźnie "I rzekł (Adanos) wreszcie do swych braci : nigdy więcej nie postanie wasza noga na mojej Ziemi, bo jest ona święta i pozostanie taka na wieki. : Zatem sądzę, że Druidzi będą wyznawać Adanosa. Ich kryjówka powinna być w jakimś ciemnym lesie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom